O czym chcesz poczytać na blogach?

Economist magazine

Absolutnie Queen - Newsy ze świata KRÓLOWEJ!

12. Stone Cold Crazy
13. Tenement Funster

2011-01-18 18:36:44, skomentuj (6)


WWRy W Glasgow

Od 18 stycznia do 19 lutegow  Glasgow będzie grany musical WWRY. Na przedstawieniu dla prasy 20 stycznia udział wezmą Brian i Roger. Brian tradycyjnie zagra w Bo Rhap.

2011-01-19 19:55:58, skomentuj (0)


W TV

Queen - koncert w Rio (Quenn - Live in Rio)

TVP Kultura – 22:40, 02.02.2011
czas 65 minut

2011-01-20 08:42:36, skomentuj (2)


Marcowy Guitarist Magazine

W marcowym numerze

Choć lekko trącące makabrą.

O jakich sumach mowa? Szacuje się, że w ciągu czterech dekad istnienia grupy muzykalni Brytyjczycy uszczuplili w najróżniejszy sposób portfele fanów o minimum 800 mln funtów. Taka przynajmniej sugestia znalazła się niedawno w notce na internetowej stronie "The Economist". I wywołała podszyty ekonomią huragan wśród miłośników i przeciwników Queen. Dla tych pierwszych stała się dowodem na bezpardonowe zaglądanie przez fiskusa w intymności kultowej grupy, dla drugich zaś argumentem na to, że ogromnych zysków rockowych sław nikt nie potrafi ująć w fiskalne.

Memekgue Blog

Białoruś i Białorusini, którzy mieszkają u granicy Polski i Unii Europejskiej.

Każda ze znanych postaci kończy swoją wypowiedź angielskimi słowami: "Build democracy, not the regime" (Buduj demokrację, a nie reżim). Na stronie jest już film z wypowiedzią dziennikarza brytyjskiego tygodnika "The Economist" Edwarda Lucasa oraz publicysty "Gazety Wyborczej" Konstantego Geberta. Organizatorzy zapewniają, że mają sporą rezerwę wśród gwiazd ze wszystkich państw UE i będą umieszczać w sieci nagrania ze znanymi osobami stopniowo.

Kampania "Buduj demokrację, a nie reżim" ma potrwać do końca.Do biegania, a przez to do błędów. "Szarapowa zderzyła się ze ścianą" - napisał "Miami Herald". "Przechytrzyła ją, udowodniła, że najważniejsza w tenisie jest głowa. Rosjanka została zneutralizowana wyczuciem, taktyką. Spokój Agnieszki był imponujący" - podkreślał Peter Bodo z prestiżowego "Tennis Magazine", który od kilku dni pisze elaboraty wysławiające Polkę.

Szarapowa to numer dwa rankingu, Radwańska formalnie jest czwarta, ale "New York Times" stwierdził, że realnie Polka jest już druga na świecie. W tym sezonie przegrywała bowiem tylko z liderką - Azarenką. W Miami się nie spotkały, bo.

7 dni – prawdziwe wyzwanie to poznać Świat

Próbą tłumaczenia rzeczywistości (choć nadal mają wzięcie), jednak równie absurdalne jest odrzucanie możliwości sterowania zbiorową świadomością przez wpływowe grupy nacisku. W przypadku inwazji lobby homoseksualnego argumenty cisną się właściwie same. W 1987 roku w USA gejowskie pismo „Guide Magazine” opublikowało artykuł Marshalla Kirka, który był wyrażonym wprost programem oswajania społeczeństwa z „równouprawnioną” orientacją seksualną. Aż dziwne, że w Polsce przez całe lata nikt nie przedrukował tego znamiennego tekstu. Tylko „Rzeczpospolita” zdobyła się na to w ubiegłym roku.

  Srebrze i ropie piszczy?
 • Dwa Grosze
 • Gonzalo Lira
 • HansKlos – Superszpieg rzeczywistości
 • Instytut Misesa
 • Jacek "Sierp" Sierpiński
 • Kryzys Blog Instytut Misesa
 • Krzysztof Rybiński
 • Liberalis
 • Max Keiser
 • Prologos
 • Robert Gwiazdowski – prawdziwy ekonomista
 • Stoję i patrzę
 • Wielki Kryzys 2.0
 • Zezowaty Zorro

Grypa666's Blog

In a foreign company, the U.S. government gets the right to PURCHASE vaccine for 17 years. Not only that, but these vaccines will be created using a new and unproven biotech method that relies on dog kidneys instead of chicken eggs.

In other words, this plan really is a dog.

I’m a doctor, not an economist. But if this is someone’s idea of stimulus, you do the math: The plant now employs 191 people making an average of $50,000 per year. At that rate, it would take around 75 years for the government money put into this joint to make its way back into our own economy.

Slice off a few years if you.

Health Organization. A report at World Net Daily says at least three of the WHO’s top flu “experts” have financial ties to vaccine makers.

That sure explains a lot.

Meanwhile, anyone who doubts that money is the real driving force behind swine flu fears only needs to check out Business Week magazine.

A recent headline there tells whole story by itself: “How Big Pharma Profits from Swine Flu.”

Careful there, Business Week. That kind of thinking would have gotten you branded a radical conspiracy theorist just a few months ago!

# Just check out these big paydays off swine flu.