O czym chcesz poczytać na blogach?

Echo dnia

EVIL CORPSE

A nie zasłaniał sie qrwa 1/3 Imperium. Ale cusz przeprosiła mnie łajza i jest spoko, tylko że mój najdroższy kwiatuszek chciał go lać. Boże ile było darcia i uspokajania. Ojojojoj, ale potem było git.

Jak wracaliśmy na piechote to szczerze o i nawet w imperium dochodziłem do wniosku, że po kiego grzyba poszliśmy do imperium. A mieliśmy spędzić ten wieczór sami. Tylko ja i Paulina. Tylko my we dwoje i było by cudnie. Już ja bym sie o to postarał.
.Sie jest.
Bo jeśli zawartość budżetu o tym światczy to ktoś jest chyba pusty(nieubliżając nikomu).
JA KOCHAM SWOJĄ PAULINKE ZA TO JAKA JEST!!!! I dal mnie tylko to sie liczy.


WSZYSTKIEGO NAJLEPRZEGO Z OKAZJI DNIA PADACZKOWICZA.
skomentuj (2)
2004-02-15 13:41:48 >> I PO WALENTYNKACH.

Kurde ludziska wieta co?? Wczorajsze walentynki były najleprze w moim życiu. Zazwyczaj to mi sie to głópie święto niepodobało,.Mnie kocha i jest przefajnie.

A pozatym 2 takiej osoby niema na całym świecie. Paulina to skarb. To skarb, który odnalazłem, ale i też musze utrzymać. A to niebędzie łatwe, ponieważ ja BYĆ uła i ja umieć wszystko zwalić. Niechce tego naszego małrzeństwa spieprzyć. A jak to zrobie to sobie nigdy niepodaruje, bo wiem, że drugiej tak wspaniałęj osoby to nigdzie nieznajde.

ONA JEST JEDYNA W SWOIM RODZAJU!!!
ONA JEST POPROSTU MOIM IDEAŁEM !!!

Rowerowe Kielce

Jak mało gdzie

Zapewne każdy z Kielc zna dokładnie ulicę Warszawską, a pewnie bardzo dobrze. Szczególnie ci, co mieszkają na osiedlach Na Stoku, Świętokrzyskim czy Wichrowych Wzgórzach.

Ulica ta jest jedną z najbardziej ruchliwych w naszym mieście. Codziennie, o każdej porze dnia jest tam spory ruch samochodowy. Z kolei wyżej wymienione osiedla są jednymi z największych sypialni miejskich. Nie trudno przewidzieć, że w stronę centrum miasta podąża spora grupa ludzi, samochodów czy autobusów.

Ulica Warszawska posiada na sporym odcinku po trzy pasy ruchu w każdym kierunku. Jednak tylko dwa są dostępne, ponieważ kiedyś.

piątek, 23 września 2011
Masowanie było niezłe

W dniu wczorajszym odbyła się kolejna już Masa Krytyczna. Nie zawiedli się organizatorzy i na masę przyjechało wielu rowerzystów. Wg relacji z naszych gazet: Gazeta.pl i Echo Dnia uczestników masy szacuje się na ok. 500 rowerzystów. To całkiem sporo, ale zapewne mogło być i nieco więcej.

Na kieleckim Rynku już od godz. 17.30 gromadzili się rowerzyści. A rowery były przeróżne, od „górali”, przez szosówki, czy nawet składaki. Pojawił się również jeden rower poziomy. Imprezę rozpoczął konkurs.

Niebiesko mi

I przetykany był przez jednego z kumpli, od tamtej pory zwanego Przetykaczem, a w Nowy Rok nie było wody prawie przez cały dzień. Jednym słowem było super. I na pewno ten Sylwester przejdzie do historii, naszej historii. A jeśli chodzi o echa dnia wczorajszego to wiem już, że Granulka i Ukochany dojechali, i są cali, choć niekoniecznie zdrowi.
napisane 2002-01-03 20:27:39
skomentuj (0)


tonacja płaczliwa
Smutno jakoś..Było. A jak wracałam, około 20.00, spotkało mnie coś, co chyba nie codzień się zdarza... Szłam sobie ulicą, latarnie świeciły już od dość dawna, oczywiście nie wszytskie, gdzieżby w naszym mieście wszystkie latarnie działały. Przechodziłam pod jedną, co akurat nie działała, i w tym samym momencie, kiedy byłam pod nią, zaświeciła się. I nie zgsała, co skonstatowałam zdumiena parę metrów dalej. Zaznaczam, to były zwykłe latarnie uliczne, żedne tam na.tępa blondynka
Może i pomyślę, ale już nie dziś. Dziś nawet chyba nie będę miała siły zabrać się za Harry'ego Pottera, a myślenie to już w ogóle taka męcząca czynność... Postanawiam zakończenie tego pięknego dnia spędzić symulując bycie tępą blondynką, to znczy symulując bycie tępą, nie bycie blondynką... Na dziś koniec myślenia. Wyłączam się.
napisane 2002-01-23 22:47:08
skomentuj (1)

Patryk Muszyński (Człowiek orkiestra) - moje wiersze - Onet.pl Blog

Artykuł o mnie

28 stycznia ukazał się w kieleckim „Echu Dnia” artykuł o mnie i moim pisaniu. Jeśli chcecie dowiedzieć się czym zajmował i zajmuje się człowiek orkiestra to zapraszam. Można go przeczytać tu: http://i45.tinypic.com/16id5lk.jpg


O gazecie tu: http://pl.wikipedia.org/wiki/Echo_Dnia


 

Miasto moje, a w nim... - Onet.pl Blog

Z przejawów tego, co zostało rozpowszechnione o pewnym epizodzie wyborczym, jest przekupstwo. W tej sprawie z zawiadomieniem Rejonowej Prokuratury wystąpił poseł Platformy Obywatelskiej Krzysztof Grzegorek oraz miejscowa lewica.

Wiadomość o przekupstwie przeczytałem 20 listopada 2006 – poniedziałek na stronie internetowej gazety Echo Dnia. Pomyślałem sobie, że pierwsza fala zwiększonego zainteresowania tą publikacją połączona z niemałym niepokojem uderzy w Komitet Wyborczy Wyborców Tu Mieszkam (KWW Tu mieszkam). Sam lider „Tu mieszkam” Zdzisław Kobierski wskazując na walkę polityczną daje do zrozumienia, ze Platforma Obywatelska ma kompleks przegranej.

Blog Walentyny Pawelec - Onet.pl Blog

TURKUSOWY SZLAK - część 10

Godz.13.30. Wchodzimy na leśną ścieżkę, której nie ma na mapie. Po lewej stronie gospodarstwo (zapewne janiszewskie), gdzie koparka rzuca jakimiś ciężkimi elementami. Echo niesie się w las. Ale trudno. Rozglądamy się , gdzie by było najwygodniej rozłożyć się z plecakami. Jednak musimy ubrać się w bluzki. Tak gryzą komary. No to drugie śniadanie (zdjęcia 130, 131), a właściwie dokończenie pierwszego i chwila na uzupełnienie zapisków. Komary nie dają spokoju, więc szybko zjadamy nasze resztki i wyruszamy w trasę..
Ministerstwo Skarbu Państwa zawarło umowę w sprawie sprzedaży Fabryki Łączników. Nabywcą została warszawska firma Ferro Masz Invest. Skąd się wzięła?
" Nie udało nam się skontaktować z nowym właścicielem Fabryki Łączników. Z informacji zaczerpniętej z Krajowego Rejestru Sądowego wynika, że firmę zarejestrowano w lipcu tego roku - pisało "Echo Dnia".
W tej fabryce pracuje mojego męża kolega - jeszcze z czasów Zakladów Metalowych "Łucznik" - Czesiek P. Z jego żoną spotkałam się niedawno na przystanku autobusowym. Opowiadała, że są bardzo zaniepokojeni sprzedażą fabryki, czy nie będzie tak jak z "Łucznikiem". Trudna sprawa.
Ja także mam osobiste wspomnienia z Fabryki Łączników. Nie.

Oficjalny Blog Piotr Gońciarz - bloog.pl

Nas udany jeśli chodzi o sferę zawodową. - Karty mówią, że możemy otrzymać jakieś nowe, ciekawe propozycje. Możemy odnaleźć jakieś genialne rozwiązanie. Aura może jednak sprawiać trudności w podejmowaniu decyzji - wyjaśnia nasz rozmówca.

DOBRY DZIEŃ DLA SINGLI

Pan Piotr zapewnia także, że tego dnia wszystkie osoby, które nie mają swojej połówki mogą ją odnaleźć właśnie w piątek.- Tego dnia warto wyjść do klubu, kina czy restauracji. Szczególnie tyczy się to osób samotnych. Będą one miały szansę znaleźć ukochaną czy ukochanego - wyjaśnia Piotr Gońciarz.

Doskonale pamiętamy, jak cztery lata temu.

Wiele par chciało wstąpić w związek małżeński w "potrójną datę” 7 lipca 2007 roku. Utarła się bowiem opinia, że będzie to swojego rodzaju magiczny dzień. Ponieważ był to okres letni, wolne terminy w Urzędzie Stanu Cywilnego, kościołach, restauracjach i domach weselnych rozchodziły się jak ciepłe bułeczki. Źródło - wywiad dla Echo Dnia radomskie, dnia 10. 11. 2011

 

 


 

 

 

 


 Podziel się:
Tagi: artykuł numerologia, tarot
Trackback: http://bloog.pl/id,330569664,trackback