O czym chcesz poczytać na blogach?

Echelon

Hello Motherfuckers!

Zupełnie. Wyglebałem się na łóżko lecz po chwili wstałem by włączyć Singur Rós. Ta muzyka mnie uspokaja. Takie melodyjne, łągodne rytmy.
+++
Następnego dnia wylecieliśmy do Polski. Oczywiście ci idioci zapomnieli połowy swoich rzeczy i musieli się po 40 razy wracać. Ja nie mam zielonego pojęcia co im tam w głowie siedzi. Być może też zupełnie nic, no ale żeby aż tak. A może są zakochani? Hymm...to jest dobra odpowiedź. Tylko w kim? Chyba, ze w sobie. Jej...zaczynam myśleć złym torem. Dziw że po starcie mojej ukochanej Artemis jeszcze w ogóle myślę. W trasę po Polsce wziąłem białego Phytagorasa. Niech się Polish Echelon cieszy że zostanie wyróżniony inną gitrą. Nie musza wiedziec, ze Artemis została zniszczona. Ohhh...moja biedna Artemis... Ale przynajmniej Phytagoras rozprostuje struny! To jest duży plus. Dawno na nim nie grałem. Dobra...koncert w Warszawie miał być na kolorowo, ale zrobię go zupełnie na biało. Tylko trzeba będzie ich poinformować, ze zmiana kolorów.
- Jared! Rusz się! Samolot nam zwieje.
 Popatrzyłem na brata i ocknąłem się. Stałem i blokowałem kolejkę do samolotu. Przeprosiłem szybko ludzi i poszedłem do wejścia. Chyba muszę zacząć więcej zarabiać. Jeździć z tyloma ludźmi i ten mój biendy sprzęt. No.

Was it a dream?

Skakać razem z publiką w rytm. Gitara którą miałem przewieszoną przez ramię uderzała o moją klatkę, ale to było bardzo fajne uczucie. Gdy nadeszła moja chwila zatrzymałem się i zacząłem na niej grać przy tym śpiewając. „It’s the end...here today...” objąłem czule mikrofon, ale zaraz znów złapałem za gitarę. „Can you feel it?” Na to publika wydała z siebie głośny okrzyk potwierdzający moje pytanie. Byłem już calutki mokry, ale w końcu to był tak naprawdę koncert życzeń. Wiedziałem jak żona traktuje te piosenki i które kocha najbardziej. Dlatego je śpiewałem. No i nadszedł czas na Echelon. Jezu, kiedy ja ostatni raz grałem Echelon full bandem? Chyba... kurczę nie mogę sobie zupełnie przypomnieć. Jedynie akustyki... Mimo, że nie patrzyłem na Dianę tę piosenkę śpiewałem właśnie dla niej.

„Look at the red red changes in the sky”

Śpiewając “again and again and again I see your face in everything” na prawdę widziałem jej twarz bez względu na kogo patrzyłem. Ona była moim wszystkim. Kochałem ją jak nikogo innego na tym świecie. Nawet Alison. Starałem się poprzez sposób mojego śpiewania.

UFO- Niezydentyfikowane obiekty latające - Onet.pl Blog

Plejady
skomentuj

04 stycznia 2007
ECHELON

to największa na świecie sieć szpiegowska. System powstał przy udzialepaństw: USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii i Nowej Zelandii ijest zarządzany przez amerykańską służbę szpiegowską NSA. Echelonposiada w całym świecie urządzenia techniczne do przechwytywania("podsłuch") wiadomości w kanałach telekomunikacji. Jego organizacjanadrzędna w USA NSA dysponuje budżetem 3,6 miliardów dolarów (2004).

System ten gromadzi i analizuje wszelkie przekazyelektroniczne z całego świata - faksy, e-maile, transfery plików, anawet zwykłe rozmowy telefoniczne. Szacuje się, że system gromadzi iprzetwarza ok. 3 miliardy przekazów elektronicznych na dobę. Zebranelokalnie informacje z całego świata przesyłane są do centrali w FortMeade, gdzie znajduje się też główna siedziba NSA. Superkomputerydokonują analizy materiału, dostosowanej do.

igotnoreasontoapologize | for that who I am !

Echelon“. Choć ten drugi jest jeszcze w fazie głębokiego planu ;)

I to chyba tyle, z mojego dzisiejszego narzekania na tej jakże niesprawiedliwy świat.

xoxo

A.

Informacje o blackagathe

20 years old girl. Poznań,Poland. will be journalist. believer.dreamer.fighter. echelon.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami Echelon, Erasmus, Lizbona, maruda, tatuaż, wyjazd, świat. Dodaj zakładkę do bezpośredniego.

The Fantasy . - Onet.pl Blog

Trzęsącymi się dłońmi zdołała wyciągnąć z mojej kieszeni telefon.
- Nazywam się Veronica Miller, proszę o przysłanie karetki na Hemsworth Beach, szybko!
 Nazywała się Veronica. Momentalnie straciłem przytomność, ale znałem jej imię. Znałem imię dziewczyny, do której ciągnęło mnie jak wspomnianą już wcześniej ćmę do ognia.

___________________________________
haha, gotowy.

echelon .
18 dzięki .

I need you in my life... - Onet.pl Blog

Na łóżku i oddałam w objęcia Morfeusza.

____________________________________________________________

Tytułowa piosenka - Queen "Party"
* Nicole miała na sobie to: http://www.polyvore.com/lets_to_party/set?id=32571969

Witam po długiej nieobecności. Wiem, wiem trochę mnie nie było ale nie miałam zbytnio czasu. Mam nadzieję, że nikt się nie obraził. A jeszcze większą nadzieję mam na to, że wam się spodoba to co dodałam. Nie wiem czy powinnam wstawiać rozdział w takich okolicznościach ale mam nadzieję, że nikogo nie urażę tym.
Jednakże chcę zakomunikować, że ta tragedia nie obeszła mnie obojętnie.
Cały Echelon będzie pamiętał o tej tragedii i jeszcze długo nie będzie mógł się pozbierać po tym, że straciliśmy 4 członków naszej rodziny.
Mimo iż Oni byli z Belgii byli z Echelonu. Echelon = rodzina. Więc straciliśmy członków rodziny. Pamiętamy [*]

A więc do zobaczenia 8 listopada w Łodzi <3 Pozdrawiam.


Nicole (19:00)
27 Love U