O czym chcesz poczytać na blogach?

Ebooki

Popularny24's Blog

    Mężczyźnie dla kobiety, i wykorzystuje tę wiedzę do zdobywania pięknych kobiet. Po prostu ma już odpowiednią wiedzę i ją wykorzystuje do podrywania pięknych kobiet.
  • Michał, 25 lat. Mimo że był inteligentnym, przystojnym mężczyzną, który miał poczucie humoru i wielu przyjaciół, to wciąż nie mógł znaleźć sobie dziewczyny. Starł się, jak tylko mógł, i zawsze kończyło się na: „Zostańmy przyjaciółmi” albo: „Lubię cię, ale jako kolegę”. Teraz wszystko się zmieniło, Michał zrozumiał, że żeby zdobyć kobietę, potrzeba czegoś innego niż bycie „miłym i przystojnym gościem”. Kobiety nie chcą miłego faceta, one chcą prawdziwego mężczyzny.

Kup całość w sklepie Złotych Myśli

Kategorie:Darmowe Ebooki, Sex, Uwodzenie Tagi: alpha, Darmowe Ebooki, pua,.

Na Temat

Ebookami. Coraz więcej osób zagląda na toplistę i co ciekawe, wiele osób na nią powraca wielokrotnie. Jeśli miałeś do czynienia z takimi toplistami, to zapewne zauważyłeś, że wiele z nich to “groch z kapustą”, tematyka toplisty to jedno, a dodawane do niej strony to drugie.
Po jej przejęciu wyglądała podobnie, wiele stron na niej umieszczonych w najmniejszym stopniu nie były związane z publikacjami elektronicznymi. Zresztą wtedy, takich stron nie było wiele (rok 2002?).

Dzisiaj pojawia się kolejny rodzaj publikacji elektoronicznych – audiobooki. Czy one podobnie jak ebooki odniosą sukces?

Moim zdaniem TAK i to zdecydowanie większy. Są wygodniejsze. Można słuchać je w dowolnej chwili, co nie byłoby możliwe z tradycyjną książką, chociaż…

No właśnie, przy promocji audiobooków spotkałem się z argumentem, że można ich słuchać jadąc tramwajem. Przypominam sobie, że kiedyś często widywało się młode osoby w tramwaju (Kraków), które jedną ręką trzymały się poręczy, w drugiej trzymały poczciwą, papierową książkę.

EBOOKI ZA DARMO

Wszystko dokładnie zanim przystąpisz do obniżenia cen. Policz dodatkowe koszty takiego działania. Dodaj również dodatkowy stres.

Dla firm usługowych, niskie ceny prawie zawsze nie są dobrym pomysłem. Jak przenieść się na następny poziom w biznesie? Podnieść ceny. Gdy już to zrobisz, podnieść je ponownie. Gdy konsumenci lub klienci przestaną kupować, zaszedłeś za daleko.

Aby poznać kolejne błędy oraz sposoby radzenia sobie z nimi wejdź na stronę www.marketingaudit.pl i pobierz darmowego ebooka.--
Łukasz Schab – Doradca Strategiczny, autor www.marketingaudit.pl


Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl
autorem artykułu jest Łukasz Schab


10:38, mateusz12240e
Link Dodaj komentarz »
Ebooki za darmo
Witam jest to mój pierwszy post. Na blogu będę zamieszczał darmowe ebooki z takich dziedzin jak Psychologia, Przedsiębiorczość, Samodoskonalenie, Zdrowie i wiele.

ePublikacje – Cyfrowe książki i prasa…

Pierwszy kolorowy czytnik ebooków

Marzec 18, 2009

Fujitsu FLEPia jest pierwszym komercyjnie dostępnym czytnikiem e-książek z kolorowym wyświetlaczem e-ink. Ośmiocalowy ekran z e-papieru potrafi wyświetlić 260.000 kolorów.

Czytaj dalej…

uwodzenie – to najlesze darmowe Artykuły | uwodzenie | podrywanie i wiele więcej za darmo

Stosunku.

Czy czegoś więcej potrzeba nam do szczęścia?

 

źródło : wp.pl

 

 

 

 

———–

 
ebbizses24
eciekawwostki24
doom24
eturryystyka

Kategorie:ebiznes, ebooki Tagi: Dlaczego warto być z dziewczyną przy kości!