O czym chcesz poczytać na blogach?

Ebba

TOLA jest najlepsza!!!

Billboard na swojej prywatnej liście uznał piosenkę Blog 27 – Hey Boy (Get Your Ass Up) za jeden z najlepszych singli 2006 roku, a singel ten nie był wydany w USA. Z kolei Ian Forrester z prestiżowego magazynu Stylus przyznał piosence maksymalną ocenę – 10/10, dzięki czemu znalazła się ona wśród najlepszych singli maja 2006 ze średnią oceną 7,25 pkt. Co ciekawe, krytycy myśleli że Blog 27 to zespół niemiecki i porównywali go do The Go! Team.

Również w styczniu 2007 Blog 27 otrzymał specjalną nagrodę Komisji Europejskiej – EBBA. Zespół znalazł się w dziesiątce najpopularniejszych europejskich wykonawców, wyróżnionych na podstawie statystyk opracowanych przez Billboard Information Group.

Before I'll Die ...

4 marca, na antenie TVN, swoją premierę miał serial 39 i pół w którym można oglądać część zespołu (w produkcji występują: Tola Szlagowska, Jan Szlagowski i Alek Miliw-Baron). Na 18 kwietnia zapowiedziano premierę nowego albumu grupy zatytułowanego Before I'll die.... Tola Szlagowska sama napisała słowa i muzykę.

elos.ownlog.com - blog dotyczący rapu

Odwiedzi nasz kraj.[Komentuj (2)]
Elos

Nic ciekawego.

22.01.2008 :: 13:27 :: Link

Jak to zwykle bywa w tym okrese czasu nic ciekawego się nie dzieje w muzyce. Sprzedaż płyt drastycznie spada po okresie świątecznym.

Z ciekawych informacji kompletnie zaskoczyło mnie wyróżnienie dla Hemp Gru, które otrzymali za "dotarcie do publiczności poza ich własnym krajem". Nagrody EBBA podkreślają znaczenie twórczości i otwartej postawy wobec różnorodności kulturowej w świecie ulegającym globalizacji - oświadczył z tej okazji komisarz Figel. Pod uwagę brana jest wielkość sprzedaży albumu i występy za granicą. Poza tym chodzi o debiutancki album artysty z kraju UE. (taką mniej więcej wiadomość można znaleźć na onet.pl). Jakim cudem HG miało wysoką sprzedaż albumu poza Polską to ja nie wiem, bo wydawało mi się, że płyta nie jest dystrybuowana poza granice naszego pięknego kraju.

Postanowiłem napisać na jakie albumy.

blog2-7 * Blog 27


Dałam na dół teledyski...

Wszystkie które znalazłam ale bedzie więcej...

blog2-7 20/02/2007 12:26:43 [komentarzy 0] Komentuj

Notka

Niedawno Blog 27 wróciło z Francji!!! Mówią, że było bardzo fajnie. Oto sprawozdanie naszej wokalistki z wyjazdu:

Czesc Co tam u was slychac Niedawno wróciliśmy z Francji, Cannes, midem... było
baaaardzo fajnie Strasznie się cieszę, ze dostaliśmy nagrode ebba Piątek, dzien przyjazdu. Prosto z lotniska pojechaliśmy na probe. Strasznie się...
czytaj więcej

blog2-7 20/02/2007 12:24:07 [komentarzy 0] Komentuj

Wypowiedź dziewcząt hehe

Cześć mamy na imie Ala i Tola.Stworzylismy zespol blog 27.Zadebiutowaliysmy w maju 2005 utworem "Uh La La La", zapawiadajacym nasza pierwsza plyte,ktora niedawno trafila do sprzedazy.Skad wziela sie nazwa blog 27 ? Ala i ja mimio, ze nie jestesmy blizniaczkami urodzilysmy sie w tym samym dniu,miesiacu i roku -27 listopada 1992. A blog dlatego ,ze...
czytaj więcej

.

Blog 27

Hey Boy (Get Your Ass Up) za jeden z najlepszych singli 2006 roku, a singel ten nie był wydany w USA. Z kolei Ian Forrester z prestiżowego magazynu Stylus przyznał piosence maksymalną ocenę – 10/10, dzięki czemu znalazła się ona wśród najlepszych singli maja 2006 ze średnią oceną 7,25 pkt. Co ciekawe, krytycy myśleli że Blog 27 to zespół niemiecki i porównywali go do The Go! Team.

Również w styczniu 2007 Blog 27 otrzymał specjalną nagrodę Komisji Europejskiej – EBBA. Zespół znalazł się w dziesiątce najpopularniejszych europejskich wykonawców, wyróżnionych na podstawie statystyk opracowanych przez Billboard Information Group

14:50, szymonwichniarek
Link Dodaj komentarz »
Debiut w Polsce

Pierwszy singel – Uh La La.

moja książka a życie w niej opisane - Onet.pl Blog

I nominacje :
2006: Bravoora – Zespół roku (nominacja)
2006: Mikrofon Popcornu – Debiut roku (nominacja)
2006: Eska Music Awards – Debiut roku (nominacja)
2006: Superjedynki – Najlepszy album pop "LOL" (drugi etap)
2006: Róża Gali – Najlepszy debiut (nominacja)
2006: Festiwal Jedynki – Przebój lata: I Still Don't Know Ya (nominacja)
2006: MTV Europe Music Awards - Najlepszy polski artysta (laureatki)
2006: Jetix Kids Awards - Najlepszy polski artysta (nominacja) 2007: European Border Breakers (EBBA) - europejska nagroda za całokształt
 Dyskografia (Streszczemnie )
1. MIGAWKI
- Z JAPONII
- Z KILKU PRÓB
- Z TRASY KONCERTOWEJ - NIEMCY / AUSTRIA / SZWAJCARIA
- Z PIERWSZEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ - HALLOWEEN
- Z BUDAPESZTU
- Z SESJI NAGRANIOWEJ UH LA LA LA W GETEBORGU

2. TELEDYSKI
- Uh La La La
- Hey Boy (Get Your Ass Up)
- Wid Out Ya
- Who I Am?

3. BRAVO TV SHOW
- Hey Boy (Get Your Ass Up)
- Who I Am?
- Uh La La La

4. WYWIAD Z ZESPOŁEM
5. KONCERT Z.

blog27

Z notowań i w jakiej kategorii zespół plasował się na domniemanym pierwszym miejscu (najprawdopodobniej w kategorii wykonawców zagranicznych).

Na początku roku 2007 wszystkich zszokowała informacja zza oceanu - Charles Eddy, senior editor Billboard wskazał piosenkę Blog 27 – "Hey Boy (Get Your Ass Up)" za jeden z najlepszych singli 2006 roku. Jest to tym bardziej szokująca wiadomość, gdyż singiel ten nie był wydany w USA.

Również w styczniu 2007 Blog 27 otrzyma specjalną nagrodę Komisji Europejskiej – EBBA. Zespół znalazł się w dziesiątce najpopularniejszych, wyróżnionych na podstawie statystyk opracowanych przez Billboard Information Group. Wśród nagrodzonych znalazł się również zespół Tokio Hotel.Komentarzy: 0 2007-02-22