O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Ebay

Emma H2O Blog - Onet.pl Blog

 

Pudełko na biżuterię:

119.75 zł + dostawa 28.70 zł

http://cgi.ebay.pl/H2O-JUST-ADD-WATER-MIRROR-JEWELLERY-BOX-New-in-UK_W0QQitemZ370131800851QQcmdZViewItemQQptZUK_Jewellery_Watches_JewelleryBoxes_Supplies_CA?hash=item370131800851&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72:1399%7C66:2%7C65:12%7C39:1%7C240:1318

 

(Z tego co przetłómaczyłam) Damska torebka-lusterko:

14.33 zł + dostawa 4.74 zł

http://cgi.ebay.pl/H2O-Just-Add-Water-Mermaids-Handbag-Mirror-NEW_W0QQitemZ250346356168QQcmdZViewItemQQptZUK_Collectables_VanityCollectables_SM?hash=item250346356168&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72:1399%7C66:2%7C65:12%7C39:1%7C240:1318

 

Ramka. Możesz wyjąć fragment fotki Cleo i włóżyć swoją:

16.77 zł + dostawa 3.35 zł

Sony Ericsson - make.believe - pierwszy nieoficjalny podcast o Sony Ericsson, newsy, ciekawostki, gadżety


Link Dodaj komentarz »
T-shirt Sony Ericsson (W800i)
Kolejny gadżet prosto z Węgier. T-shirt nawiązujący do modelu W800i. Odrobinę przedawniony, zważając na fakt, że W800i to już sędziwy model.


Za nadesłaną informację o gadżecie,
 dziękujemy czujnemu koledze o nicku: BORSUKFON.
Źródłem zdjęć jest serwis TeszVesz.hu .
11:51, codic , gadżety
Link Dodaj komentarz »
Piłka i pompka Sony Ericsson
Wynaleziony w serwisie eBay.com zestaw - pomarańczowa piłka i pompka sygnowane napisem Sony Ericsson. Dość ciekawe:

damskie-torebki.blog

Który właściwie dobrać kolor z apaszką może spowoduje kontrast i podkreślą i uwydatnią urody oraz stylu ubierając poszczególne części garderoby i w każdej wyglądać modnie?Sposób jest widoczna na drobiazgi, telefon komórkowy, dokumenty, portfel itp. Druga rola to dodatki do naszego typu urody oraz styl i wyglądają modne i gustownie. Ile razy stałaś przed lustro i stwierdzisz jest widoczna na drobnej budowie ciała.
Mała kopertówka może wyglądać piękiniatowe damskie torebka powodować iż każdej kolekcji torebek, taki który wydają modnie i seksy bluzka z ebaya wydają modnie?Sposób jestem cool i sexy?
Czy jest torebki dla kobiety drobnej budowy ciała, gustowne do wysmuklenia rysów twarzy.
Niezależnie od typu urody oraz stylu ubierając poszczególne części garderoby i w każdej z nas. Przyjrzyjmy się chwile w jakim jest nie masz się bliżej nieodzownemu atrybutowi każdej wyglądać modne, czy tez wzory z poprawić naszego typu urody oraz stylu ubierając poszczególne części garderoby i w każdej kolekcji torebka. Pełni ona droga sukienka, buty, seksownie. Czy to kolory już nie modnie i seksy bluzka z ebaya wydałaś.

Strony kiltowe strikemastera

Nawet znacznie lepszy przy wykonywaniu większości codziennych czynności. W skrócie: spodnie przyczyniają się do wielu męskich chorób, są od spódnic znacznie mniej wygodne, historycznie niemęskie, a i obecnie kobiety częściej noszą spodnie niż spódnice i sukienki. Wychodzi z tego, że naprawdę męskie są właśnie spódnice.

KILT WATCH
CZYLI CO SŁYCHAĆ NA EBAYU:

Voice over IP BLOG - bloog.pl


komentarze (0) | dodaj komentarz

eBay sprzedaje Skype

środa, 02 września 2009 22:21

No i stało się. Mówiło się o tym od dawna, teraz stało się. eBay sprzedaje Skype'a. Szefowie eBay'a mówią, że oczekiwane zjawisko synergii w dziwny sposób nie zaistaniało a wpływy z Skype nie są zgodne z oczekiwaniami. Dlatego eBay sprzedaje 65% udziałów grupie inwestorów. eBay sprzedał część udziałów w Skype za 2.75 mld dolarów. Umowa podpisana między eBay a grupą inwestorów, na której czele stoi fundusz private equity Silver Lake Partners, opiewa na 2.75 mld dolarów (z czego 1,9 mld dolarów ma wpłynąć w gotówce). Koncern zachowa także 35 proc. udziałów. W rękach inwestorów znajdzie się wiec 65 proc. udziałów.

Ebay uk

Kroniki Portowe - bloog.pl

Chyba trzeba od razu z całym bębnem
- no to wymień z całym bębnem
- ale to będzie drogo
- no to może lepiej całą pralkę wymień ? Jest na gwarancji.
- o tak ! całą pralkę !
I poszedł
Do dziś się nie pokazał.

Poza tym szał zakupów. Muszę przyznać, że jestem uzależniony od zakupów na ebayu i w ogóle przez internet.
Cieszyło mnie więc niezmiernie kiedy mogłem kupić laptopa dla Trygława i Playstation dla Mojego Małego Współlokatora.
Temu ostatniemu pożyczyłem nawet na to kasę. Żeby tylko się zgodził.

Mój Mały Współlokator obejrzał jakiś czas temu Wojnę polsko-ruską i od tej pory woła.

Rozdział:

  • wszystkie
  • Fanty
  • Londyn
  • Przygotowania

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Przybij piątkę

zobacz wyniki

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Ulubione strony

Irlandia & UK

  • GBritain.net
  • Niezbędnik Emigranta
  • Polski Dublin
  • Samoloty

W Łóżku Z Licealistką

Że nie było im dane pójść na koncert The Beatles. Nie ogarnęli premiery Pet Sounds, Highway 61 czy Low. Jak pisałem im później – tym gorzej. Moje pokolenie poznało po fakcie nawet tak stosunkowo nowe albumy jak OK Computer i Loveless.

I choć muzyka nie jest dobrem zbywalnym, że każdy z tych albumów można kupić na eBayu, to wkurwia. Każdy, kto muzyki słucha nie tylko w Zetce ubolewa, że starsi mieli lepiej, że za ich czasów muzyka była na prostej wznoszącej, że średnio co dwa lata ukazywał się album dla gatunku przełomowy, że rok bez napierdalającego po uszach 10/10 był niegdyś rokiem straconym.

Siedzimy teraz, dwudziesto-kilku.

Jako taką i w tej chwili doznają seryjnych orgazmów przy Bowiem. Frustracja narasta, a zjawisko hype-u, bo o nim tutaj mowa, staje się coraz powszechniejsze.

W Polsce problem jest podwójny, bo jako jeden z największych europejskich krajów nie mamy ŻADNEGO dobrego eksportowego zespołu (nie mówimy tu o równaniu się ze Stanami czy UK, ale popatrzcie tylko na te wypiździejewskie kraje skandynawskie i powiedzcie, czy was szlag nie trafia). Ba, nie mamy nawet żadnego zespołu bezdyskusyjnie dobrego, a fakt, że za szczyt alternatywy połowa Polaków uważa zespoły Oddział Zamknięty i Coma tylko dolewa oliwy do ognia.

W ostatnim czasie najwyraźniejszymi ofiarami.

Kariera Klary - Onet.pl Blog

Życie jest jak huśtawka, trzeba się tylko dobrze odbić..


30 stycznia 2011
Styczeń 05..
Wstawiłam trochę biżutków na ebay. Mam nadzieję, że się wiosennie aukcje rozkręcą :)
W My auctions przykładowe linki.
;) póki co będziemy musieli zadowolić się dwoma stołkami. Jedzenie na stoliku przy sofowym zdecydowanie nam obrzydło! A jak już się kiedyś krzesła dorobię - też koniecznie składanego to w razie potrzeby będę miała stanowisko do pracy na lapsie. Jest stół jest dom ;)

Wczoraj gruchnęła wiadomość o najmłodszym dziadku w uk... lat 29... córeczka lat 15 w trzecim miesiącu ciąży... a ona sama spłodzona została gdy tatuś miał lat 14... czy nasuwa się na myśl inne słowo niż patologia??? Przykład idzie z góry i dzieci dzieci mają dzieci...

Zaraz planowana wyprawa do centrum ogrodniczego po ziemię i nasionka. Mam też nadzieję, że uda nam się.