O czym chcesz poczytać na blogach?

Early winter

'Po trzydziestu latach badań nad duszą kobiety nie potrafię odpowiedzieć na pytanie, czego pragnie kobieta.' Z. Freud - Onet.pl Blog

Na "Asterix na olimpiadzie". Bardzo ładny film. Naśmiałam się niemało. Teraz oglądam niemiecką vive. Fajne utworki na niej lecą. Polskiej vivy nie mam. Więc chociaż zagraniczną oglądam. Niedawno leciał teledysk piosenki Gwen Stefanie "Early winter" - fajny utworek - i Ich + Ich "Stark" - też niezłe. O, a teraz leci nowa piosenka Alex-c "Doktorspiele". Na temat teledysku się nie wypowiadam. Ale pioseneczka jest ok.
Już niedługo walentynki. Co myślicie o tym święcie? Jak je.

...przypływ...odpływ...oddech czasu... - bloog.pl

Zdjęcia w galeriach.


...:::Early Winter:::......:::jakoś mi dziś smutno:::...:::utwór na czas zimy:::...

poniedziałek, 19 listopada 2007 8:34

..:::...to mnie wciaga...:::...

Sometimes you got my mind stressed out
I'm in this with you baby and you got my body stretched out
Mary Mary Mary Jane
["So put that in your pipe and smoke it" -- Pharcyde]
Check it out
Verse Two: J-Ro
Early in the morning, you gave me a buzz
I picked up the phone and didn't know who the fuck it was
I feel like Johnny Gill I wanna wrap your body tight
Lick you from head to toe and watch you glow like a Lite Brite
I met.Powkrecalem w sumie to prawde mowilem :) no i powiedziala ze za garniturek mi daruje heheh ale sie cieszylem jak glupi wieczorkiem musialem to oblac wypilismy z rufcikiem troszqe tak na lajcika.No a wczoraj jedna z najlepszych imprezek w roku BBALL winter jam :) no w wakacjie jest duzo lepszy no odbyl sie na osize bylismy tam jush kole 11 zakupilismy browarki blanciki byly no i poszlismy do naszej ekipki pilismy no ale dla mnie to najlepiej sie nie skonczylo przed ta jebana nere :[[[[[ potem.

Paradise lost

Tu w rolę menadżera, Curtisa Taylora Jr. - który prowadzi żeńską grupę wokalną Dreamettes do sławy. Postać ta wzorowana jest na osobie Berry'ego Gordy'ego.
W filmie wystąpi także Eddie Murphy, który zagra tu Jamesa "Thundera" Early'ego (połączenie Jamesa Browna z MarvinemGay'em).
Usher zaś miałby wcielić się w roli choreografa, C.C. White'a.
Snoop marzył o Carey23.05.05
Mariah Carey współpracowała już z wieloma raperami, ale żaden.Pomysły: użytkownicy będą mogli wejść np. do wirtualnego studia nagraniowego i miksować beaty autorstwa chłopaków z G-Unit...
Gra ukaże się zimą tego roku. Scenariusz napisał jeden z producentów serialu "Rodzina Soprano", Terry Winter.
Anastacia radzi Kylie20.05.05
Anastacia, która wygrała walkę z rakiem piersi, daje teraz rady Kylie Minogue: "Przede wszystkim trzeba mieć pozytywne nastawienie".
Autorka hitu "Left Outside Alone", która w.