O czym chcesz poczytać na blogach?

Earl grey

semai - o codziennosci

skomentuj: 0 mysli,mysli,mysli 2006-11-19 Popijajac aromatyczna earl grey, niczym brytyjska krolowa :-), wybiegam myslami poza rzeczywistosc codziennosci...i nie sa to tylko mysli-wspomnienia..., ale tez mysli-marzenia..., mysli-pragnienia..., nie tylko mysli-o...mysli-jak..., ale tez mysli-gdyby..., mysli-......

A kiedy wracam, kiedy dotrze do mnie, ze jestem tu i teraz, z takim a nie innym bagazem zyciowym, pozostaje.

Thin. Skinny. Pro Ana. Nothing tastes as good as skinny feels. - Onet.pl Blog

Cześć kochane!:*
dzisiaj zjadłam ok. 900 kcal, wiem, za dużo, ale byłam u babci, a u babci nie da się zjeść mało:(
od jutra postaram się 600, max 700:)
w ogóle jutro chłopaki w mojej szkole przychodzą w garniturach, ach ach jaram się:D:D
No ale dzisiaj się wkurzyłam, bo uświadomiłam sobie (nawet napisałam to w komentarzu Earl Grey:*), że jestem taka samotna, że już rzygać mi się chce tą samotnością!!! mam w sobie tyle uczuć, których nie mogę na nikogo przelać, chciałabym się komuś oddać, a nie mam komu!!! chcę jakiegoś faceta, którego będę mogła zacałować i zagłaskać, chcę trochę namiętności w tym moim życiu!!!... czuję się jakbym żyła w jakimś celibacie.

robotkowysecretpal.blog

Awizo. jak tylko zobaczyłam, że jest to "pakiet", jak nazywa większe przesyłki mój listonosz...musiałam, po prostu musiałam lecieć na pocztę NATYCHMIAST.
i...oniemiałam z zachwytu!
Olu! spełniłaś moje włóczkowe marzenie:) bardzo, bardzo Ci dziękuję:) wymarzona włóczka w pięknym kolorze, a do tego herbata - maniakalnie pijam Earl Grey. i kartka z dinożarłami:)
oto zdjęcie moich cudów; włóczka to Jagger Spun Zephyr.
jeszcze raz - wielkie dzięki!

oto moje cuda:
 

pozdrowienia,
Orangewhatever

skomentuj (0)

Wreszcie dotarłam na pocztę... 2009-05-15 22:32:54

blog Any | świat widziany oczami i obiektywami

Nie sposób nabyć cynamonową gumę do żucia. Najwyraźniej co kraj, to obyczaj. Na pocieszenie w okolicach świąt Bożego Narodzenia od 2 lat zaopatruję się w czekoladę piernikową. Dużą, pyszną i do tego jeszcze nadziewaną dżemem ze śliwek węgierek. I to jest ta moja odrobina luksusu.

A poza tym, to i tak najlepsza jest według mnie herbata Earl Grey. Czarna.

Wścieklizna - Onet.pl Blog

Wielkości monstrualnej piłki lekarskiej (i o takiej też ciężkości) rozglądając się za kolejnym smakowitym kąskiem. Nagle olśnienie : "Tak! przecież w spiżarce widziałam pralinki". Przelewam się zatem z boku na bok w szaleńczym maratonie do kuchni i z powrotem. Są ! Super świetne pralinki o smaku : brandy, nugatowym, pomarańczowym z chilli i ... herbaty earl grey, no nie nazywałabym się wściekłą gdybym nie spróbowała wszystkiego po kolei. Zatem na pierwszy ogień idzie pomarańczowe chilli...niestety smakowało jak kawałek oleju roślinnego z orzeszkami. Nie zrażona pierwszym niepowodzeniem - chwytam za earl grey...liznęłam, gryznełam i stwierdziłam z totalną powagą :
-"Nie no, super, smakuje prawie tak.

Pyskówki Rajcowej Stalówki | "Jedno lustro, dwa odbicia"

 • rajca

  19 Styczeń 2009 at 11:04

  Nie. To jest produkcja “live”, napędzana herbatką Earl Grey o mocy małego reaktora jądrowego :D

  Odpowiedz
   
 • astrid

  26 Styczeń 2009 at 14:33

 • [so look not mournfully into the past. it comes not back again.] - Onet.pl Blog

  --------------------------
  * ['grey's anatomy']

  p.s. semestr trzeci zaliczony!:) dałam radę. chociaż tutaj mi się poszczęściło. bo wieczory niestety znów dają w kość. angielski earl grey jakoś chyba powoli traci swoje cudowne właściwości..


  wicherek (21:15)
  0.