O czym chcesz poczytać na blogach?

Dzwonki sms

blog tagmena

Tagi: debata

skomentuj (2)

2008-09-16 18:06:24
Gra muzyka? Nie, to ktoś do mnie dzowni!

kiedys... dzwoni mono a potem polifonia, wg niektorych to obciach, wedlug innych wystarczy bo najwazniejsze ze telefon dzowni, mozna pogadac i smsy dochodza...
teraz... dzwonki real music, cale utwory, wycinki jakich odglosow lub jakies smieszne teksty, wedlug jednych obciach, wedlug innych 'klasa'...
jak dla mnie to te "kiedys" to normalna rzecz, kazdy ma co lubi, uzywa co lubi, ja osobiscie wole jako dzownek jakis utwor, moze to troche wyglada ze ktos chce pokazac komus co lubi sluchac, jaki wedlug niego kawalek jest aktualnie lubiany i tym.

Opowiadanie siatkarskie - Onet.pl Blog

Ale zamiast tego odpowiedziała jedynie:
-Jakoś nie możemy się porozumieć.
-Oh...-szepneła starsza pani, ciągnąc dalej - Zbyszek ma cieżki charakter ale w głebi serca to dobry chłopak. I jestem pewna ze gdyby znalazł odpowiednią dziewczynę zmieniłby się na lepsze.
-Watpię - za późno ugryzła się w jezyk.
-Oj Skarbie........
Dokończenie zdania przerwał dzwonek do drzwi. Dziewczyna poderwała sie zastanawiając się kto to może byc.


  W progu pokoju pojawiła się sylwetka młodego Bartmana , który udając oburzenie jeknął:
-No nie!
Dziewczyna jedynie zmrużyła oczy, podnosząc się z miękkiego fotela. Nie miała zamiaru doprowadząc do kłotni, wiec chwyciła za swoją torebkę leżącą obok niej.
-Juz wychodzisz? -.Bez zmian.....znów....znów.......znów.........
Wyciągneła z portfela pieniądze , zaglądając do lodówki co ma kupić. Ubrała się zakładając na siebie ciemne okulary przeciwsłoneczne. 
Westchneła ciężko zamykajac za sobą zewnetrze drzwi.......

   
  Wracała z małą torbą pieczywa do własnego mieszkania. Rozglądneła się przez jezdnie słysząc dzwonek sms'a. Wyciągneła telefon, chwilkę szukajac go w torebce. Odczytała wiadomość składającą się z kilku słów, jednak jak bardzo, ale to bardzo.....ważnych a zarazem juz nieznaczących...nie istniejących.... Scigneła telefon czując ból w dłoni, poprawiła okulary, nie chcąc pokazać słabości. Ruszyła przed siebie zapominając ze to nie przejście dla pieszych...........

wishful thinking - Onet.pl Blog

Ani słowem. Zapalił silnik i zrobił tak jak mu nakazała. Pod domem widziała że coś chciał jej powiedzieć, ale zanim zdążył to zrobić wyrzuciła z siebie szybko krótkie "cześć" i wysiadła. Weszła do domu, zamknęła drzwi, oparła się o nie po wewnętrznej stronie. Zamknęła oczy. Poczuła ogromną ulgę ale wiedziała że ta noc nie będzie dla niej łatwa... Zadźwięczał dzwonek sms. On. I jedno słowo. "Przepraszam".


wishfulthinking
3 komentarze

ogarnijdupsko .

2012-02-12 hmm może coś napisze ale nie obiecuję :

trzymaj mnie za ręke i już nigdy nie puszczaj ;* .

nigdy nie mów nigdy .

serce nie sługa .

kłamca zostanie osądzony .

słysząc dzwonek sms nadal myślę , że to ty ;(

szłysze bicte twego serce .

jedyne co stawia mnie na nogi to ty <3.

nawet gdy upadniesz dobiję Cię ! .

Komentarzy: 0

Blog o książce "Szare Bloki"

Kiedy dziewczyna wchodziła do klatki  Sebastian przyciągną ją do siebie  przytulił ją i lekko pocałował.  Dziewczyna posłała mu najśliczniejszy uśmiech jaki  umiała zrobić i wbiegła do klatki skacząc po parę schodków. Seba stał jeszcze chwile pod klatką patrząc na schody, po których jeszcze chwile temu wbiegała Asia. Po chwili napisał sms’a do Pawła ;

Chyba się zakochałem…

Wysłał  i powoli odchodził od bloku Asi.

 

   Asia.

Do szkoły puścili  swoje ręce, aby nie wzbudzać , żadnych podejrzeń kolegów. Umówili się, że spotkają się po szkole w parku obok stawu.

    Dzień miną im dość szybko. Przez cały czas się unikali jak to zwykle, ale pisali sms’y  praktycznie cały czas. Kiedy wybił ostatni dzwonek Asia z uśmiechem pożegnała dziewczyny i poszła nad staw. On już tam czekał.  Na jej widok uśmiechną się. Kiedy do niego podeszła zaproponował, żeby się przeszli. Zatrzymali się pod starym dębem. Wtedy Sebastian spojrzał Asi w oczy :

- Asiu mam do Ciebie pytanie