O czym chcesz poczytać na blogach?

Dzwonki na telefon

KornFanHead ...Siła Tkwi W Muzyce! - Onet.pl Blog

Drogą zastanawiam się i podziwiam Adiego za to jak nisko ma zawieszony bas w dodatku grając ze stukaniem. W solo bas pulsuje jak opętany co jeszcze bardziej sprawia, że mam do Adriana szacunek. Muszę się wybrać na koncert i zobaczyć to na żywo.

Nie Bez Wiary czyli do tej pory najbardziej wyróżniający się.

Który sprawia, że potem puszczane są w każdej stacji radiowej i przez to czasem słuchają tego ludzie, którzy kompletnie nie mają pojęcia o przekazie zawartym w treści, ale przez jakiś tydzień mają fantastyczny dzwonek na telefon (więcej w artykule który jest gdzieś poniżej). Jednak staram się nie zwracać na to uwagi tak jak w przypadku bestsellerowych książek, próbować zapomnieć o całym szumie i sprawić by obcowanie z płytą.

Just about a girl, which has many dreams. - Onet.pl Blog

Mu, a Nick zmarszczył lekko brwi, po czym westchnął głęboko nie przestając kreślić kółek.
- Gdybym mógł, zostałbym tu całą noc i z rana na ostatnie sekundy przed dzwonkiem wybiegłbym z twojego pokoju i pędziłbym prosto do szkoły.. Mógłbym tak nawet co dzień. - odpowiedział, a Inez uśmiechnęła się do niego.
- Wariat. -.Brwi.
- "Wariat. Nie pisz na lekcjach! <buziak>" - odpisała i położyła telefon na łóżku, podeszła do szafy, wyciągnęła z nich szare rurki, czarną białą bluzkę z napisem "I love music" i białe, krótkie skarpetki z napisem "puma". Dostała kolejną wiadomość. Inez wskoczyła na łóżko, otworzyła klapkę telefonu by przeczytać, a ręcznik osunął się z jej ciała.
- "Tęsknię.. <buziak> <3" Oooo.. jaki słodkiii.. "Ja za tobą też. <3" - powiedziała i odpisując.

Na zawsze razem - Onet.pl Blog

 Gdziekolwiek to jest
 •  Przytuleni
 •  Przyjaciel od serca
 •  Tyle chciałem Ci dać
 •  Moja miła
 •  Zapamiętaj mój numer telefonu
 •  Jeli kochasz zostań ze mną
 •  Kochałam się w Tobie
 •  Jestem dla Ciebie , mój Aniele
 • Gdziekolwiek to jest - M. Jędrowski
  • Nie odejdę
  •  Nostalgia
  • Dziękuję Ci
  •  Czas na spowiedz - Mirosław Jedrowski

 • Save me with your love tonight... - Onet.pl Blog

  Dlaczego wagarujecie?

  -Szkoła jest dla frajerów, po co się uczyć jak i tak w końcu skończysz jako sprzątaczka jak nie gorzej? . Lepiej jest korzystać z młodości. Mamy jeszcze czas na odpowiedzialność. - zaśmiała się. - a ty? Też masz takie poglądy?.

  -Wiesz...może nie do końca - oparłam się wygodnie i założyłam ręce za głowę – ostatnio coś mi.

  -Super – skrzywiłam się. Mimo tego, co powiedziałam , nie miałam zamiaru stąd wyjeżdżać. Chciałam wprowadzić mój , a właściwie Alice plan w życie. Właśnie! Alice! Zostawiłam u niej mój plecak i telefon.

  -A gdybyś się tak zastanawiała co się stało z twoimi rzeczami, które były u tej dziewuchy – drzwi ponownie się otworzyły – to policja zrobiła tam wczoraj.

  Zaczętym śniadaniem . W sumie jej zdenerwowanie było uzasadnione. W końcu praktycznie prawie nic nie jem – kolejna durna zasada Vanessy, której muszę przestrzegać.
  Do szkoły dotarłam zaledwie minutę przed dzwonkiem, lecz to co się działo na holu głównym na pewno nie było normalne, a już na pewno nie przed samym dzwonkiem na lekcje. Większość dziewczyn ze szkoły otaczało coś, lub kogoś kto znajdował się przy.

  Pamiętniki Wampirów - Onet.pl Blog

  Nareszcie jestem szczęśliwy, znalazłem miłość mojego życia.Nigdy bym nie przypuszczał, że ja wampir- morderca będę aż tak kochał tak drobną osóbkę, jaką jest Kinia, moja Kinia, moje szczęście.Spojrzałem na nią , uśmiechała się przez sen, po chwili powiedziała :
  - Kocham Cię Paul.- uśmiechnąłem się szeroko , gdy to usłyszałem :

      

  2 godziny później
      Damon poszedł już do domu ; ( a ja wzięłam się za sprzątanie, gdy nagle zadzwonił mój telefon, no tak Klaudia


  Siedziałyśmu=y z dziewczynami w salonie, piłyśmy wino i oglądałyśmy film. Nagle zadzwonił dzwonek do drzwi, poszłam i otworzyłam, przed drzwiami stał Stefano, wyglądał okropnie , był cały brudnyi zapłakany, miał podarte ciuchy.Patrzyła ma mnie jak zbity pies.

  thebimber-story - Onet.pl Blog

  A ja robiłem sobie jakieś głupie nadzieje. Krótko się znamy... a ja coś do niej czuje, niestety .. bez wzajemności. Jesyne na co mogę liczyć to przyjaźń. Poczułem się jakby powiedziała " weź koleś spadaj na drzewo. Nic z tego nie będzie " i chyba to najbardziej mnie zabolało...

   

  ___________

  roździał krótki, ale uważam go za udany. Przepraszam, że tak długo, wyjechałam i nie miałam.

  Kartkę i rzuciłam mu na ławkę. Tak naprawdę nie byłam dziś umówiona z Alex i wogóle nigny nie chciałam się z nim już spotkać. Miałam nadzieję że już nie będzie więcej drążyc tego tematu. Zadzwonił dzwonek. Wstałam, spakowałam swoje rzeczy i wyszłam z sali. Kolejną lekcję miałam z Alex więc nareszcie nie będe się nudzić. Podeszłam pod salę, miałam w niej angielski. Rozglądnęłam się. Obok drzwi stała.

  Więcej się nie odzywając.

  Nie oglądałam się za siebie. Po policzku spłynęła mi jedna łza. Sama nie wiem dlaczego płakałam. Częst to robiłam... głównie z bezsilności. Teraz też tak było. Wyjęłam telefon z kieszeni. Mam wiadomość- od Justina. Z westchnieniem przeczytałam :

  " JESS BARDZO CIĘ PRZEPRASZAM, BYŁEM JUŻ W DRODZE I ZAATAKOWAŁ MNIE TŁUM ROZWŚCIECZONYCH FANEK XD, I POZA TYM ZA GODZINĘ MAM.