O czym chcesz poczytać na blogach?

Dżungla

Razem - po prostu Pestka

po prostu Pestka
Kategorie: Wszystkie | Archiwum | Biedronki | Jagódki | Listy | Misie | Motylki | News | Niespodzianki | Razem | Refleksje | Stokrotki
RSS
wtorek, 06 listopada 2007
Dżungla w przedszkolu...

Dżungla, dżungla, taka wieeeelka dżungla, pozwijane liany dzikich drzew...." - tak w pewnien piątek śpiewał w naszym przedszkolu Ambo Sambo ;-) Tajemniczy gość przybył do nas, by wspólnie bawić się z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Myślą przewodnią zabawy było hasło: Dżungla w przedszkolu.

Ambo Sambo przedstawił krótką charakterystykę niektórych osób pracujących w przedszkolu. Okazało się, że "w naszej dżungli" mozna spotkać różne zwierzątka" ;-). Oto one:

TYGRYSICA / p. Dyrektor Gosia/ -która znakomicie maskuje się w.

panfumylove.blog

Wyspa Panfu 2008-06-19 21:47:47

Panfu to świat, w którym steruje się swoją Pandą po wyspie Panfu. Na tej wyspie znajduje się: miasto, dżungla, plaża, basen, wulkan, stadion i zamek. Z początku musisz nazwać swoją Pandę, napisać hasło, podać swój e-mail, napisać ile masz lat, wybrać kolor Pandy, zaznaczyć, czy jesteś dziewczyną, czy chłopcem i kliknąć "Akceptuję Warunki korzystania". I kliknąć "Graj teraz!". W mieście jest lodziarnia, za którą jest biblioteka. W mieście jest także sklep z pamiątkami i sklep zoologiczny (gdzie kupujemy słodkie Bolisie). W sklepie zoologiczntm są dwa katalogi, gdzie w jednym są Bolisie do wybrania, a w drugim są rzeczy dla Bolisiów. W sklepie z pamiątkami jest katalog, gdzie (tylko Złote Pandy posiadające Złoty Pakiet) można kupować ciuszki. Dżungla, jak dżungla ;) Plaża też.

koty,kotki,kociaki

Ciała ok. 55 cm i ogona do 40 cm. Ma rude umaszczenie, w czarne plamy, a na ogonie czarne pręgi. Żyje na terenach Ameryki Środkowej i Ameryki Południowej.Kurcze  nic sie nie znalazło w necie!A mówią że w necie jest wszystko!!!!!!!!!!!!!!! niestety to koniec ale chyba odezwe sie o 18.00.O ile nie pójde do emki po spodnie i bluze.Ale nie martwcie sie bo na koniec małe kotki:i jescze coś śmiesznego!no dobra! koniec bo jestem umówiona.Ale jak chcecie sie pośmiać to wejdzcie na google i wiszcie śmiszne zdjęcia kotków i kliknijcie(tam po lewej)grafika!POZDRO!!!!!

Tagi: dżungla
10:44, blondi2000
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 02 grudnia 2010
hej!

tak jak jest w prezentacji blogu tak też uważam!pomyslcie że kiedyś koty były podobno jedzone codziennie!!!nawet takie malenkie dopiero urodzone!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!na sama myśl chce mi sie płakać!!a wam?! to jest okropne!Ale na razie coś omnie:mam 12 lat kocham koty sama mam kotka Bazyla który siedzi i patrzy co robie dam wam jego.

Wynurzenia znad matery...

W góry możemy iść, ale na soczek z marchewki!
Gacek nabazgroliła: 2008-03-12 23:06:45 skomentuj (1)


***
Fiu, fiu! Już się znudziła, znudzialska, kaprysialska. Pan śliczny i o ustach ponętnych, ale zanudzalski, zainteresowanie już skoczyło gdzieś indziej, aż trudno za nim nadążyć. Odkąd kamień wyrzucony, to się dziwy dzieją, może by go tak znaleźć, choćby po to, żeby zrobiło się spokojniej. Ale przepadł, błoci się gdzieś pod ATH, a imię już wypłowiałe, nie znajdę, nie poznam.
W piątek w góry, bardzo się już wytęskniłam.
Uczę się hiszpańskiego, i myślę o dżungli, ciągle tylko dżungla, dżungla, dżungla i papillony, mariposy, baboćki... I te wstrętne schmetterlingi!
Intertekstualnie puszczam oko, o! I bardzo jestem poirytowana tym, że zrobiono z grupy na ostatniej poetyce idiotów, osiołów dardanelskich, diabołów niepojętnych! Bo ja przeczytałam i zrozumiałam, a jak ktoś nie przeczytał i się wykpił mówiąc, że nie rozumie to niech bije na Czeczenię, a po drodze napisze mi z tej intertekstualności konspekt, którego nie mam zamiaru zrobić bo to rozumiem, więc po co, o! Dusza latynoska, po co? Buju buju w hamaczku... Choć ja bym to wolała nazwać duszą góralską... Już nie długo, góralka wśród dzikich plemion, sprzedam.