O czym chcesz poczytać na blogach?

Dziś już wiem

zawsze-razem-tylko-my

 

Dziś zapadła też decyzja o rozstaniu z T. dziś już wiem, że uczucie do niego to nie była miłość, nie potrafiłam go pokochać, ani obdarzyć go jakimkolwiek uczuciem poza przyjaźnią. Dziś także zapadła decyzja o wspólnym wyjeździe.

Zbyt często wracały wspomnienia, były łzy, było szczęście, chwilę spędzone z Pawłem jako przyjaciele, choć zawsze nas do siebie ciągnęło bardziej niż do przyjaciela .. Dziś może jeszcze do siebie nie wróciliśmy, ale oboje wiemy, że tego właśnie chcemy, chcemy wrócić do siebie i być znów szczęśliwi tak jak kiedyś  chcemy.

Moje Słoneczko - Onet.pl Blog

Wciąż nie potrafię zaakceptować Twojego fizycznego braku w moim obecnym istnieniu.

Chodząc wśród cmentarnych nagrobków, przeczytałem kiedyś: "Wierzę, aby zrozumieć". Zatem dziś i ja wierzę.

Z Tobą odeszły Anioły, więc czasem zastanawiam się, czy warto ich szukać. I wciąż szukam. Być może także dzięki tym poszukiwaniom, Ty żyjesz we mnie. Czy.Nie kłopotał się Tobą, ale ja czuję wewnętrzną pewność i ponaglenia wewnętrzne dla upamiętnienia Twojego życia.

Ufam, że jesteś bezpieczna i nic Ci nie grozi.

A dziś już wiem - będziesz zawsze blisko mnie i wierzę w dobry czas, kiedy ból odejdzie sam. I choć jeszcze rozpaczą sięgam gwiazd, to bywają przecież takie chwile pełne nadziei, pełne wiary, ze.

Aktualności - Rycerstwo Niepokalanej w parafii NMP Matki Kościoła w Bełchatowie

sobota, 31 października 2009
Recepta na świętość

"Dziś już wiem... Jesteś zawsze blisko mnie... I wierzę w dobry czas... Kiedyś ból odejdzie sam..." - tak o swoim zmarłym mężu śpiewa polska piosenkarka, Urszula. Każdy z nas ma.

Bełchatowscy kapłani.

To może być jedno z najpiękniejszych spotkań ewangelizacyjnych tego roku w Bełchatowie - jedno z najpiękniejszych, bo wspólnie przeżyte. Już dziś bardzo serdecznie wszystkich młodych z Bełchatowa i okolic zachęcamy do udziału w Nocnym Czuwaniu Młodzieży Bełchatowskiej. Niech to spotkanie będzie dobrym rozpoczęciem Adwentu,.

Zapach samotności... Ona .. ja.. zwykła kobieta.. - bloog.pl

 

Dziękuję wszystkim, którzy mnie odwiedzali... Zapraszam na wędrówkę do szuflady z drugim dnem...

Dziś już wiem, że nie wszystkie powroty są złe...Podziel.I zaczyna rozmawiać ...długa rozmowa ,chwilami ciężka ,bo on nie wie o co jej chodzi ..jemu wszystko odpowiada ..tylko niech Ona zadba o siebie ,bo już nie jest tak piękna jak kiedyś.Nie jestem myśli ,bo jak mam czas dla siebie ,to chcę odpocząć...ale od dziś będzie inaczej.I było ...obiad głównie dla dzieci ,coś uprane..uprasowane też tylko dla dzieci ..i chwile dla siebie ..kosmetyczka ,fryzjer ,spotkania z przyjaciółkami dla.

Gościłam Anioła - Onet.pl Blog


02 sierpnia 2007
prezent od Karolci

      

  

córeczko,

... dziś w Twoich oczach zobaczyłam piękno Nieba...

      

.

     2 historie z Sulejówka
  • Zuzia prosi o pomoc
  •  odeszłaś...
  • taneczny świat dla Ciebie
  • Sulejówek dla Zuzi ..
  • "Dziś już wiem" Urszuli /potrzebny RealPlayer
  •  "Zielone drzwi"
  • 1
  • Prześliczna Zuzanna