O czym chcesz poczytać na blogach?

Dżihad

niezwyczajny

Że gro z nich, to pijaczki zbierające na butelkę wina. Tu ktoś da na bułkę, tam da i tak dalej… Na flaszkę tego pseudo wina się uzbiera. Ja mam na nich sposób! Jesteś głodny? Zbierasz na chleb? To chodź ze mną, kupię Ci! Temu też kupiłem... Hamburgera! I jeszcze piątkę dałem! Widać, że nie kłamie!
- Uhm – potwierdziłem, wiedząc, że jednak to jego zrobiono w konia.

Komentuj (0)

 • Dylematy, relakse, wreszcie dżihad 05.02.2007 :: 12:00

  Komentuj (0)

  Wiecznie każdy z nas musi dokonywać wyborów, mierząc konsekwencje z nich wynikające własnym rozumem i finalnie decydując się na najlepsze – według siebie – rozwiązanie, co w istocie niekoniecznie takim być musi…

  Człowiek jest istota leniwą, wiecznie potrzebująca odpoczynku (średnio 8 godzin dziennie snu, co daje przynajmniej 1/3 dnia poświęconą na relaks). A przecież to pojęcie rozumieć można różnie. Dla jednych relaks to sen, dla innych uprawianie sportu, dla jeszcze innych telewizor komputer lub też butelka piwa, bądź joint..

 • orzeszyna blog

  Notke z roznych wzgledow pisala orzeszyna, ale w rzeczy samej jak już na początku wspomnialam życznia są rowniej od nowej wspolwłaścicielki-Anny OCeChA ktropka ;];];];];];]

  hYM no justynko 3maj sie cieplo
  orzeszyna 2003-09-13 09:43:46
  skomentuj (12)
  . . . :( . . .  czasem mysle czy to wszystko ma sens...  orzeszyna 2003-09-18 18:14:31
  skomentuj (24)
  obejrzyj sobie wiadomosci :)

  refren x4 ( Sokół, Jędker )
  Świat jak kat, bazwzględny jak dżihad, co słychać? Nie dość ci? Obejrzyj sobie wiadomości.  ( Sokół )
  Jak Szamil Basajew robię swoje, nie przestaję, wkurwienie daje siłę mi i wzrasta. 19:30 nastaw. Dobrymi nowinami nikt nie szasta, dla jednych życie zajebiste jest jak Laetitia Casta, płynie jak jacht o dwóch masztach, dla reszty jak sztach tekturą z filtra w skręcie. Sześć słów -jest jak jest, będzie co będzie. Obejrzyj sobie wiadomości w pierwszym rzędzie. Czy mi się zdaje, czy coś nie tak jest już wszędzie? Irak, Jugosławia, masowa schizofrenia, powodzie, pożary, huragany, Czeczenia, wszystko dąży do samozniszczenia. Czy ja.

  owl-eyed blog

  2004-09-24 15:43:54
  .
  pytanie o sens istnienia powraca
  jak choroba co niezdolna jest, by wyjść z ciała
  cywilizacje znają odpowiedź
  gdy szept narzuca ciszę
  sens jest wtedy, gdy go nie ma

  ...lub gdy nikt go nie szuka


  skomentuj (3)

  2004-09-25 11:39:44
  ...
  Nauczyłam się być wszędzie i nigdzie.
  Łąka, której nie ma przypomniała mi o tańcu, który jest we mnie, który jest mną...
  Z głową zwróconą ku słońcu, trwam. Ciszą celebruję święto codzienności.
  ---Mowa zwierząt zrozumiałą jest, gdy wsłuchać się w pomiędzy dźwięki.

  ( drzewa mają swój dżihad, by skarcić cię za naruszanie odwiecznych praw)

  ...tańcz w harmonii


  skomentuj (2)

  2004-09-29 17:14:26
  .
  siedzący byk przypomniał o sobie
  kolejnym doznaniem

  (sen zawieszony
  w odległej przyszłości)

  wpełzamy w historię
  o nas samych, przyjacielu
  skomentuj (1)


  Ye Olde Claygirl's blog

  Islam 2004-06-12 16:47:20

  Allah Akbar!


  ;-) Byłam na szkolnej wycieczce o tolerancji. Zawieźli nas na Wiertniczą i posadzili na dywanikach w meczecie. Zagadywał do nas miły Pan, wyglądający na studenta, z PR na 10. Myślę, ze gdyby oddziaływał na nas cztery godziny, a nie dwie, to wszyscy bylibyśmy teraz islamistami.
  Aczkolwiek, narzekać nie mogę. Dowiedziałam się czegoś o tej dziwnej (uśmieszek w nawiasie) religii. Poznałam same pozytywy. "Kobieta równa mężczyźnie przed Bogiem", "Samodoskonalenie jest najważniejszym zadaniem islamisty", "Dżihad to właściwie nakaz pomocy innym muzułmanom". Sposób w jaki modlą się wyznawcy islamu, uroczy imam nazwał "arabskim aerobikiem" i wspomniał, ze zastępuje on ćwiczenia.
  Tak naprawdę, o Bogu usłyszałam minimum. Właściwie chyba tyle, że jest. To ciekawe. Zastanawiam się, czy "religia" nie jest po prostu zbiorem obostrzeń, które mają na celu organizacje życia pewnej grupy społecznej. Tu zakaz, tu nakaz. Ćwiczcie 5 razy dziennie, mnóżcie się, pracujcie dla całej rodziny, nie popełniajcie samobójstw. A Bóg gdzieś tam sobie wyciekł przez szczelinkę...

  skomentuj (9)
  .

  ARIOKgrafy - Onet.pl Blog


  21 stycznia 2006
  zapomniałem się wylansować

  W oficjalnym komunikacie chciałbym podziękować osobie, która mnie zgłosiła do konkursu Onetu. To może być ciekawe doświadczenie.

  Skomentuj
  żeby nie wpaść w popękaną płytkę

  ariok.archiwum (1)

  Skomentuj
  Dżihad konta McŚwiat

  arsenic

  - Co się motyla nóżka/noga/gira (niepotrzebne skreślić) dzieje? – klnę niewinnie, jak na mój mleczny wiek przystało, bo to jeszcze przed granicą było a Oni (no wiecie) usłyszeć by mogli- dlaczego wszyscy wysiadają? Gęsia skórka zagęgała przed odprawą celną, co? Nie ma już dokąd wracać, droga wycieczko! – nawołuje serdecznym tenorem- Zbyt blisko granicy, już nas zwietrzyli, spryciarze jedni. Każdy przekroczy to, na co zasłużył!

  Wtedy dopiero się zaczęło! Baby w ryk, chłopy unik. Eksplikacje, płacz i zgrzytanie zębów. Że to oni niby nie wiedzieli, że im się przekraczać nie chce, bo to zbyt dużo kosztuje a pensje mają takie, że tyle co na ten chleb i na to masło/margarynę (wybór należy do ciebie) starcza.

  - Jedziemy i basta, bo się potnę i wam tu taki dżihad zrobię, że to masło zaraz Wam bokiem wylezie, towarzysze niedoli, moi– krzyczę.

  ...w życiu jest czas na śmiech i łzy ...

  ... bo mi to kurde od czasu do czasu ankazują pisac a sami kasulejszyn .. :]

  Poza tym weekend juz po jutrze... bedzie kolorowo ;P Jutro basen ... :P bedzie kojojowo ;P ... nie no kojojowy wiosenny swiat :]
  21:31, asiq_90
  Link Komentarze (6) »
  środa, 22 marca 2006
  "Świat jak kat, bazwzględny jak dżihad?
  Co słychać? Nie dość ci? Obejrzyj sobie wiadomości."

  ...teskt WWO, a raczej jego mała część na początku może troszkę ukierunkowac, to co chcę przedstawić w tej notce.

  Tak to juz w życiu każdego bloga bywa , że raz się na nim pisze, później wogole (teraźniejszy okres) i pozniej znoff cos. tak więc ostatnio mi się nei chce tu pisac - wogole nic sie nie dzieje w moim życiu nie mam co opisywać.... porostu nie ma to sensu najmniejszego. Poza tym kiedyś z tymi.