O czym chcesz poczytać na blogach?

Dziewczyna z sąsiedztwa

moje opowieści z głębi serca

Adam, ten zarumieniony. Kiedy skończyli pojechali a Adam został i pojechał do domu, po chwili przyjechali rodzice wszystko zrobione, muszę gdzieś pojechać. Dziewczyna się odważyła i wsiadła na konia, a on zaprowadził ją do niego. I w miłym miejscu Adam jej wszystko opowiedział, a ona powiedziała dlaczego nie.: łóżko do rozbiórki, a szafa do przetransportowania do góry. Kiedy zabrali się za łóżko spodobał mi się jeden chłopak , więc zapytałam się czy mogę w jakiś sposób pomóc i pomogłam. W czasie dowiedziałam się, że ten chłopak jest z sąsiedztwa i tak mówiąc, mówili że nazywa się Adam i szaleje tu za jakąś dziewczyną ale ona nic nie reaguje przysyła jej codziennie jednego.

eveetlacaroline | eve et la caroline

Tylko takie rzeczy, w które sama wierzę. Chciałam natomiast przeprosić wszystkie osoby, które poczuły się urażone. To jest takich ludzi, którzy się na tym znają i styl “lolita” praktykują na co dzień. Wybaczycie?

Caroline

Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

...materia jest tylko zmagazynowaną energią, zapadnią podniebienia wszechświata... - bloog.pl

Mnie, jaką człowiek jest bestią. Jaki mrok się w nim czai. Trafiłam na recenzje nowej książki Jacka Ketchuma, „Dziewczyna z sąsiedztwa”. I przeraził mnie fakt, iż treść powieści jest oparta na prawdziwych wydarzeniach. Street. Aby wykąpać brudasa nagą Sylvię wrzucano do wanny wypełnionej wrzącą wodą, w czym brał udział chłopiec z sąsiedztwa, Richard Hobbs. Dziewczynkę dla zabawy spychano ze schodów. Gertrude i 12-letni John Baniszewski.

Domu Gertrude nie przelewało się: nie było ogrzewania ani wystraczającej liczby łóżek, a w kuchennej szufladzie znajdowały się jedynie trzy łyżki. Lester na pożegnanie powiedział, by trzymać obie dziewczynki krótko. Gertrude posłuchała...

Uciekła ładna babeczka z dość wesołego miasteczka - Onet.pl Blog

Wstawala o 4, to te pierwsze pół godziny musi być dla mnie. Inaczej pierdole, nie ruszam sie nigdzie. No.
To wiec wiecie jaka byla moja reakcja jak okazało sie ze Internetu nie ma. Coś zezarło i nie chciało oddac.
No to dobra, laptop nie łapie sygnału, czasem sie zdarza. Ide na komputer brata. A tu to samo...se.
Dziewczyny z sąsiedztwa

 Blondi
 Paczucha

U twego boku - bloog.pl

Pomyślała i głośniej dodała

-Proszę. Nikt jednak nie wszedł do środka.. Podeszła drzwi i je otworzyła. Nikogo nie było na korytarzu. Co ją bardzo zdziwiło. Miała już wchodzić do pokoju, gdy zobaczyła ze na podłodze leży karteczka. Podniosła ja i przeczytała:

„ Idź do kawiarenki.

Mam do stracenia "-pomyślała.

-------------------------------------------------------

Diego przechadzał się po szkole i rozmyślał nie o dziewczynach jak to miał w zwyczaju. Tym razem zastanawiał się nad swoim życiem: jakim jest człowiekiem?, czy dobrze postępuje? Miał ogromne wyzuty sumienia,.

Na pomaranczowgo (jak nazwała go dziewczyna)

-Miło mi ja jestem Roberta.

Diego aż podskoczył., gdy to usłyszał . Tak miała na imie dziewczyna z sąsiedztwa w której się podkochiwał jak był mały. To nie możliwe to na pewno nie jest ona. Przecież nie mieszka w Meksyku. Chociaż mogła się.