O czym chcesz poczytać na blogach?

Dziewczyna w czerwonej pelerynie

Mój świat

2012-03-17  Czuje się rozbita. Przed chwilą wruciłam z imprezy u kolerzanki,
 była taka babska impra z noclegiem. Wyszłam na chwile z tamtąd
bo mama chciało po buty jechać ze mną na targ jak.A już jakieś durne teksty
i wyzwiska. No i ta ich solidarność jeśli chłopak coś zawinie to od
razu: stary nie ma sprawy, karzdemu mogło się zdarzyć. Jeśli dziewczyna
zrobi coś nie tak: co robisz głupia, naucz się grać cioto. Czemu nie możemy 
grać np. w zbijaka, koszykówke czy hokeja ??? A nasz pan od.Jestem zazdrosna! Jak on na mnie patrzy to poprostu tone,
 tak TONE!!! W jego oczach. Ehhhh...
 Nom jeszcze polecam wam filmy: KAC VEGAS i DZIEWCZYNA W CZERWONEJ
 PELERYNIE są świetne ;P Kupiłam sobie dziasiaj na targu dwie pary świetnych 
 butów: coś jak balerinki, jedne płaskie drugie na koturnie, mega! 

AngelBlog - Onet.pl Blog

–Richard, mógłbyś być tak miły i nie straszyć mi współlokatorów? – Spytała dziewczyna, spokojnym, lecz przerażającym głosem. Jej oczy ciskały błyskawice.Dosłownie. Jedna ze świstem przeleciała obok głowy chłopaka. Nie trzeba chyba mówić, iż.Zaklęcie, tracąc przy tym jedyną poszlakę.Zanim to nastąpiło, Anthony opuścił ich, by udać się w las. Trochę śmiesznie było go obserwować w zwiniętej przez niego czerwonej pelerynie Gabriela. Najwyraźniej nie zauważył, co wziął. Hehe, oby nasz Czerwony Kapturek nie znalazł wilka w lesie.

Naruto Fanfiction - Onet.pl Blog


Ta wypowiedź zszokowała wszystkich, którzy się tam wtedy znajdowali. Nawet Sakura, która od dawna się nie odzywała teraz otworzyła usta ze zdziwienia.Wszyscy dobrze wiedzieli co to oznacza: kolejną wojnę. Tym razem bardziej bolesną, bo domową.
- Nie to niemożliwe... - powiedział Hatake. - Nikt z ANBU nigdy nie zdradziłby swojego.Bruneta. Milczał, co uznała za niemą zgodę. Młody Uchiha wyglądał strasznie jakby właśnie uciekł z kamieniołomu po 10 latach ciągłej pracy. Był zrównany z ziemią. Dziewczyna poszła coś upolować. Po 20 minutach wróciła z jeleniem w rękach, jednak jej towarzysz spał. Ręce miał skrępowane z tyłu, więc wyglądał na jeszcze bardziej.Urn, które trzymali. Robili tak co chwila, bo zmarłych było naprawdę dużo. Kiedy to już pożegnali się wszystkimi, którzy zginęli na tej wojnie, ich uwagę przykuło 6 czerwonych urn. Byli to ich marli przyjaciele. „Zaraz, zaraz… 6!”- pomyślał Naruto. ”Przecież zginęło ich pięciu!”
-Yyy Kakashi-sensei cz-.

Jej teraz tak bliska. Nie miała nikogo, wszystkich straciła na tej cholernej wojnie.

 

***

 

Czerwona peleryna z akcentami czarnych płomieni, powiewała na wietrze. Blond czupryna lekko pogmatwana i.

OK, hello, welcome to the world. x) - Onet.pl Blog

- odparła. 
- No, co?
-Załóż spodnie, nie chcemy TEGO CZEGOŚ oglądać – Izzy zasłonił oczy ręką sobie i Caroline.
-Wcale, bo nie! Ja chcę – dziewczyna strzeliła Gallegosa w rękę.
-Zostawcie go! – Magda stanęła obok blondyna. –Zapnij ten pasek z powrotem.
- Jak chcesz... - mruknął. 
- Nie będzie oglądać jego.A te Twoje prezerwatywy z dmuchaną lalką zużywasz! - zakpiła. - Wiesz co, lepiej już nic nie mów! - wróciła do oglądania filmu. 
Nagle do pokoju wleciał Richie w czerwonej pelerynie i zielonych rajstopach.
-Co tam gołąbki? Jakaś kłótnia? Ja chętnie Wam pomogę – usiadł obok dziewczyny i spojrzał na jej tyłek. - Mm... ale masz.

Narloch- Historia Oriego - Onet.pl Blog

- Nie powinieneś się tak włóczyć po nocy, jesteś jeszcze za młody!-powiedział gładko dziadek

-Nie prawda !! Mam już 9 lat!- Oh dobrze...siadaj zaraz dam ci coś dojedzenia-mrukną mężczyzna. Podszedł do kredensu i wyjął malutkie upieczone  skrzydełko kurczaka.

–Cześć Saro , ładny dzień prawda?- Tak ładny...słuchaj Ori... za dwa dnijest bal..może poszedł byś ze mną?- Oriego zamurowało ale szybko odpowiedział

- Tak...pewnie...no to przyjdę po ciebie po jutrze...o...- lecz dziewczyna dokończyła za niego

-Dzięki!- podziękował Ori i wybiegł z pomieszczenia. W pokoju czekał na niego strój wyjściowy: czarna koszula, spodnie i czerwona peleryna z wyszytym herbem Assaru. Parę minut później chłopak ubrany w najlepsze ciuchy wyszedł z domu, był bardzo podekscytowany i szybko doszedł do dużego domu.

Harry Potter i Ukryci w Cieniu - Onet.pl Blog

Wpatrywał się w każdego z obecnych, jakby szukając potwierdzenia swoich własnych podejrzeń. Wyraz twarzy Szalonookiego mówił sam za siebie: "jakbym go znał".

- A więc jak, za trzy tygodnie koło północy w gmachu? Jest jeszcze tyle miejsc do zaliczenia w Londynie, chciałbym na to przeznaczyć trochę czasu.

Syriuszem w jednym pomieszczeniu. Dumbledore postanowił nie prowokować niczego i zamilkł. Ale uważnie przyglądał się obojgu. Tonks była zaskoczona pytaniem i sama spojrzała na niego uważnie.

- Czemu pytasz? - z każdą sekundą robiła się coraz bardziej czerwona na twarzy.

Korytarzem przechadzał się Malfoy, sam, bez swoich goryli. Była to idealna sytuacja żeby go szpiegować i dowiedzieć się co ten knuje. W mgnieniu oka wyciągnął z torby pelerynę, zarzucił na plecy i pobiegł za ślizgonem. Malfoy zniknął na rogiem korytarza, więc Harry zaczął biec, aby nie stracić go z oczu, nie miał nawet czasu na.

Wstać z ziemi gryfonkę.

- Co to ma być? - sięgnęła ręką przed siebie i chwyciła głowę Harryego.

- Hazel, przestań to ja - odezwał się Harry, a dziewczyna podskoczyła ze strachu.

Twój ból...mój ból. Każdego coś boli....Mnie mój ból zabija powoli....-Reira w Akatsuki - Onet.pl Blog

Mi się poprawił. Poszłam do łazienki cicho podśpiewując. Znowu mam przeczucie że to będzie cudowny dzień. Zimny prysznic do końca mnie obudził. Przy okazji umyłam sobie włosy.

Wychodząc spod orzeźwiającej wody zdałam sobie sprawę że chyba nikogo nie ma w organizacji..

Bez słowa poćwiartowałam klona na kilka części. Jednak nie polało się dużo krwi więc musiałam pomóc ^^. Wzięłam dwa woreczki z ta czerwona cieczą i wylałam cala ich zawartość na mojego klona…a raczej na jego części. Teraz musze się przygotować do roli obłąkanego mordercy.

Center;" align="center">Podleciałam do pudełka z filmami. Wyciągnęłam jeden film i spojrzałam na okładkę. Na niej znajdował się anioł zemsty z filmu. Czarna poszarpana peleryna z kapturem na głowie tak że widać tylko grzywkę oraz czerwony błysk w prawym oku. Podarte fragmenty peleryny unosiły się lekko w powietrzu i falowały przy tym..Się plotka że każdy kto przekroczy próg katedry zostanie zamordowany przez ducha tamtego chłopaka. Niedawno słyszałem inną wersję gdy w mieście pojawiła się pewna dziewczyna. Pamiętam jedynie tyle że jakaś starsza pani powstrzymywała ją od wejścia do katedry. Mówiła że jeśli przejdzie się przez próg świątyni to przejmie się.