O czym chcesz poczytać na blogach?

Dziewczyna mojego kumpla

Arseniusz Sobol - Onet.pl Blog

Tyłeczek: Cześć, pamiętasz mnie? Spotkaliśmy się w Rudzie Śląskiej w zeszłą sobotę, jak szłaś na grilla. Mówiłaś, że startujesz w konkursie Dziewczyna Lata 2010. Zagłosowałem na Ciebie. Może umówimy się na zmrożoną kawę? Jeśli odpisze, nakarmię nią swojego szaleńca, a diabłu rzucę.

Sobotę spędziłem u Sonii, dziewczyny mojego kumpla, Leszka, z którym studiowałem teologię. Sonia zadzwoniła w zeszły piątek, informując mnie, że Leszek od miesiąca jest w USA i jeśli mam ochotę.

salceson blog

Odkryc, które by popchnely moja chemie mozgu do jakiegos ciekawego ukladu.
Apropos chemii..dzis na Blonaich siedzac na trawce milo podyskutopwalem z dziewczyna mojego kumpla o genach, rzeczach transgenicznych etc. Mzoe poczytac o tym troche by podszlifowac wiedze i upichcic jakis artykulik o tym?

Teraz jestem w tym.

agh.blog

Wiarę w swoją atrakcyjność(o ile jeszcze ją mam) i pogrążę sie w lekkiej, przewlekłej depresji. Ratunku, pomocy. Mam już doś bycia koleżanką dziewczyny mojego kumpla i to jeszcze kumpla, który był moim obiektem. Kurwa. mać. mać. mać.
Her.

Tagi: gówno gówno gówno.

Moja pazurkowy świat....:)

Pazkurki Klaudii 2007-02-28 I oto kolejne tipsy z listkiem azurowym.Dziewczyna mojego kumpla chciala miec wlasnie taki wzorek, zobaczyla go u mnie na pzurku i jej sie spodobalo. Ale chciala miec tez  pazurki delikatne i krotkie poniewaz chodzi.

Podążając ścieżką przeznaczenia znaczona śladami nienawiści... - Onet.pl Blog

To jak poranny jogging! Kurde! W którą strona ona pobiegła? I czemu biega tak szybko? Jasna cholera! Jestem już na drugim piętrze! Biegać piętnaście minut za dziewczyną o czwartej nad ranem. W dupę konia! Mam dość!

 

 

Ja naprawdę chciałbym ją bliżej poznać. Ona mnie zmieniła! Już nie jestem tym samym facetem, co na wakacjach! A tym bardziej nie tym przez resztę mojego zjechanego życia! Chciałbym ja pocałować do jasnej cholery! Ale nie! Bo ona jest z Blaisem! A przecież nie będę podrywał dziewczyny mojego kumpla... Jednym słowem... ŻYCIE JEST DO DUPY!

 

        Ale.

pospolita | e-blogi.pl

Nie robić nic i znów czekać. Zajebiście nienawidzę czekać.

Coś czuję, że znów nie zrobię nic. Co najwyżej wyjdę gdzieś z kumplami i upiję się, wypalę z pół nieswojej paczki fajek, ale nie spóźnię się do domu, żeby nie zrobić awantury. Spokoju trzeba mi.
Chrzanić to, że znam go od x czasu, że dotychczas prawie w ogóle nie rozmawialiśmy, nawet się ze mną nie witał. Pamiętam, że zawsze szanował normalne dziewczyny i przypomina mi się jak potrafił szczerze i czasami dość bezczelnie mówić co sądzi o dziewczynie, która zachowywała się jak szmata.Dla Ciebie, Camilla. Dziękuję Ci za wsparcie. To, że zawsze mogę na Ciebie liczyć daje mi na prawdę wiele, to taki motywujący kop. ;)
Wracając do mojego nastroju... jest na prawdę dobrze, na ogół. Bywam smutna, ale to czasami. Daję sobie radę, niestety sama. Sama narozrabiałam kiedyś tam to i.

faceci, a kobiety - Onet.pl Blog

Dość, że za darmo tam wejdę to na scenie będę i jeszcze mi za to zapłacą. Poznałem sporo dziewczyn i tak rozmyślam teraz nad istotą sexu i znajomości z dziewczynami... Jak jakąś już przelecę to wydaje mi się ona o jakieś 100% brzydsza i mniej wartościowa, a jak poznaję dziewczynę to też mam jakąś.Wzrostu, do tego jakieś fajne okulary (nie słoneczne) i najlepiej jak mało mówi... w końcu od tego są kumple. Jakiś czas temu stosowałem podryw na zielonego kumpla. Brałem jakiegoś kumpla, który pieprzy ciągle głupoty, chodzi w jaskrawym dresie, a jego IQ jest poziomem jak termos. Brałem go na podryw. Wystarczyło.Wejdzie. Właśnie dostałem zaproszenie na koncert... jakie te życie jest przewidywalne. Dziewczyny uwaga będę jechał nowym BMW , dla ciekawskich M3 E46. Siostra mojego kumpla chce jechać. Nawet nie wiem ile ma lat, ale tok myślenia ma podobny do mnie i może być ciekawie. Ludziska mogę mieć do was prośbę? wrzucajcie.