O czym chcesz poczytać na blogach?

Dziennik polski

W Krakowie (i nie tylko) w 2012 roku

O Żołnierzach Wyklętych w Kościele Mariackim i pod Grobem Nieznanego Żołnierza

 • nfajw o Stanisław Remuszko o Gazecie Wyborczej w Klubie Wtorkowym
 • Zestawienie rejestracji krakowskiej głodówki w obronie polskiej szkoły « W Krakowie (i nie tylko) w 2012 roku o Pikieta w obronie szkolnictwa – Kraków, pod pomnikiem Adama Mickiewicza
 • Zestawienie rejestracji krakowskiej głodówki w obronie polskiej szkoły « W Krakowie (i nie tylko).
   Polskiego
  • W hołdzie Żołnierzom Wyklętym
  • Akademicki Klub Obywatelski im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Poznaniu popiera protest głodowy w Krakowie
  • Informacje
  • Budowa Pomnika Ofiarom Zbrodni PRL
  • W Klubie Wtorkowym: Jaka przyszłość Dziennika Polskiego
  • Wielki Wyjazd na Węgry - migawki podróżne - Kraków- Budapeszt
 • Tagi

  Adam Słomka AK Akademicki Klub Obywatelski.

 • Blog akademickiego nonkonformisty – Józefa Wieczorka

  Rozterki beneficjentów dotychczasowego systemu akademickiego

  Ostatnio Dziennik Polski absorbuje uwagę czytelnika i zapełnia wolne miejsca w drukowanej wersji dziennika personaliami profesorów UJ ( Profesorowie odchodzą z UJ 9.04.2008, Z UJ na AGH 17.04.2008).

  Spore partie gazety zapełnione dyrdymałami. Niby co one mają wyjaśniać, na co.

  PARTIA RACJI STANU

  Wyróżnił się strzałem, który doprowadził do eksplozji cysterny, którą Niemcy chcieli przepchnąć na polskie pozycje. W czasie walk został ranny, trafił do obozu jenieckiego, pracował też jako robotnik przymusowy w Prusach Wschodnich.

  “Nasz Dziennik” ustalił, że na uroczystości żałobnej zabrakło przedstawicieli Ministerstwa Obrony Narodowej. Nie przyjechał ani szef resortu Bogdan Klich, ani żaden z jego zastępców. Jak wynika z informacji udzielonej nam przez Janusza Sejmeja, rzecznika MON, na pogrzebie ppor. Kowalika obecna była tylko wojskowa asysta honorowa wraz z posterunkami honorowymi, wystawionymi przez żołnierzy 1. Pułku Specjalnego Komandosów z Lublińca. Zażenowany tym faktem jest Romuald Szeremietiew, były minister obrony narodowej. – Jest to co najmniej nietakt, chociaż nazwałbym to ostrzej – skandalem. Dlatego że obrona Westerplatte jest pewnym symbolem, jeśli chodzi o tradycję wojskową. To był wielki, bohaterski czyn – mówi Szeremietiew.

  całość na stronie “Dziennika Polskiego”

  Wyróżnił się strzałem, który doprowadził do eksplozji cysterny, którą Niemcy chcieli przepchnąć na polskie pozycje. W czasie walk został ranny, trafił do obozu jenieckiego, pracował też jako robotnik przymusowy w Prusach Wschodnich.

  “Nasz Dziennik” ustalił, że na uroczystości żałobnej zabrakło przedstawicieli Ministerstwa Obrony Narodowej. Nie przyjechał ani szef resortu Bogdan Klich, ani żaden z jego zastępców. Jak wynika z informacji udzielonej nam przez Janusza Sejmeja, rzecznika MON, na pogrzebie.

  Filemonowicz24

  Dodaj do ulubionych:

  Lubię
  Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

  Tagi: Dziennik Polski, Jagna Marczułajtis, prawybory, Taniec z Gwiazdami, tvn, Łukasz Gibała

  Mała dziewczynka w wielkim świecie

  Polskie nastolatki wstydzą się swoich ciał

  Z Dziennika:

  Polskie nastolatki wstydzą się swoich ciał

  Aż 30 procent polskich gimnazjalistek ocenia się bardzo negatywnie. Młode dziewczyny nie akceptują swojego wyglądu i nie lubią siebie – alarmuje DZIENNIK. Jak wynika z najnowszego raportu Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Ponad połowa podejmuje desperackie próby przywrócenia.

  Ankieta, ankiety, Anna Sasin, anoreksja, anorektyczka, anorektyczki, atrakcyjność, atrakcyjność erotyczna, atrakcyjność fizyczna, atrakcyjność seksualna, badania, badanie, Bieńko, bulimia, bulimiczka, bulimiczki, Chcę być piękna, ciało, dieta, diety, dojrzałość, dom, Dziennik, dziewczyna, dziewczyny, gimnazjalistka, gimnazjalistki, głodówka, głodówki, hormony, huśtawka hormonalna, huśtawka nastrojów, IMiD, Instytut Matki i Dziecka, licealistki, Mariola Bieńko, matka, matki, miłość, młoda Polka, młode Polki, nastolatka, nastolatki,.

  Czas na Stochomanię! - Onet.pl Blog

  Rok 2007 dla Kamila Stocha był bardzo udany.Młody skoczek Porońca ugruntował swoją pozycję w kadrze narodowej, a nieprzeciętne umiejętności potwierdził w grudniowych mistrzostwach Polski, w których sięgnął po złoty medal.

  W imprezie w Zakopanem nie startował Adam Małysz i to Stoch był faworytem. Nie zawiódł, sięgając po "złoto" na dużej skoczni. To jego pierwsze w karierze indywidualne mistrzostwo kraju.
  Rozpoczął w 1995 roku w klubie LKS Ząb. Od 2000 do 2010 roku reprezentował barwy klubu LKS Poroniec Poronin.
  Obecnie jest zawodnikiem AZS Zakopane.

  Od kilku lat jest uważany za "Następcę Adama Małysza". Sam Kamil się nim nie czuje, krótko komentując, "to wymysł dziennikarzy, ja tworzę swoją historię".


  Swój rekord życiowy ustanowił w Planicy dnia 19.03.2011 Wynosi on 226 metrów.


  ...:::OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE:::...

  Zwycięstwa w Pucharze Świata...
  > Predazzo 5 II 2012
  > Zakopane 20 I 2012