O czym chcesz poczytać na blogach?

Dzień świra

Talking to the moon.. - bloog.pl

  Często słychać hałasy. Kiedy wychodzi na ulicę, marudzi głośno, że bolą go korzonki i sztuczna szczęka ledwo mu się trzyma. A do lekarza oczywiście nie pójdzie, bo nie wierzy współczesnej medycynie. Człowiek przy takim może dostać świra, często ląduje w domu wariatów.
 • Sąsiad nie potrafiący nic zrobić – przychodzi do ciebie ze słowami "Panie Wiesiu, mógłby przyjść pan, bo się w telewizorze kanały pozmieniały". Nie masz wyboru, musisz się zgodzić i iść do tego nudziary, mimo że za to nawet "dziękuję" nie usłyszysz. Sąsiad raczej groźny ze względu na to, że godzinę zajmuje szukanie kanałów w telewizorze, a następnie segregowanie ich wedle jego zdania: "Tutaj panie sąsiedzie ma być <<jedynka>>, na dwójce.".


Podziel się:
Tagi: sąsiad, dzień świra
Trackback: http://bloog.pl/id,330074143,trackback
Często słychać hałasy. Kiedy wychodzi na ulicę, marudzi głośno, że bolą go korzonki i sztuczna szczęka ledwo mu się trzyma. A do lekarza oczywiście nie pójdzie, bo nie wierzy współczesnej medycynie. Człowiek przy takim może dostać świra, często ląduje w domu wariatów.
 • Sąsiad nie potrafiący nic zrobić – przychodzi do ciebie ze słowami "Panie Wiesiu,.

 • blog scatter'a

  Siedział spokojnie i cicho. Przed wyjściem uraczył cały Urząd Pocztowy nr 57 historyjką o rurze z cienką ścianką (około 1mm), która leżała w bramie i gdyby nie dzielna postawa Pana Rolnika SPEC najeżdżając na nią samochodem byłby stratny o oponę lub nawet dwie. Potem „świr pocztowy” zademonstrował Pani z okienka.Pokłada w braciach Kaczyńskich. No cóż złożyłem mu, zatem szczere kondolencje i wsiadłem w 410, które na moje szczęście przyjechało.

  Istny „dzień świra” - mam nadzieję, że mój dzisiejszy limit na indywidua został już wyczerpany i że spokojnie będę mógł jeszcze wyjść z domu...

  Pomału do celu ...

  Buciki do tańca są ... -miały być juz tydzień temu !! Jeżeli bedą to pojadę je odebrać do Łodzi:)) A nawet jak jeszcze ich nie ma to i tak pojade do Łodzi do babci w odwiedziny:)))) Potem wrócę i od razu na trening będę zmykać :))Fajny wogóle dzień jest dzisiaj hehe:)))) Miałam dzisiaj obejrześ "Dzień świra" (bo jeszcze nie miałam okazji obejrzeć), ale chyba wezmę się za odpisywanie na list :) Kurde jestem happy....- i co ja na to poradze hehe:)) Własnie gadam z Wojtkiem na gg i mi powiedział ze z próbnego testy miał 91 pkt !!!!!! Niezły jest co.

  Ah Lady, when I gave my heart to thee...  Poseł na haju 2006-03-06 18:31:03
  skomentuj (27)


  .
  No to drugi kurs mam za sobą.
  Dziś poćwiczyliśmy tylko to co było tydzień temu, i dodałyśmy jeszcze jeden element.
  Ogólnie to ostatnio w każdy dzień coś sie u mnie dzieje, w każdy dzień jest coś wartego lub niewartego odnotowania.

  Jutro przychodzi do mnie Ada, Iza i Kicówa- nie wiem nawet o której- poćwiczyć stepy, znaczy, układ.
  Później jadę do McDonald's z Izą,.Każdej przerwie... Zwykła, szara codzienność.

  Naprawdę nie wiem czy jestem szczęśliwa.
  Poseł na haju 2006-03-20 20:50:39
  skomentuj (2)
  .
  Dziś w szkole mieliśmy 1.-szy dzień wiosny :D [dzień świra]
  Były zawody między ucznami i nauczycielami z podstawówki,z gimnazjum i gimnazjum czeskiego :D
  Poza tym każdy się przebierał za świra :D
  Ja natapirowałam sobie włosy, ubrałam wielkie kapcie, szlafrok, podkoszulkę i krótkie.