O czym chcesz poczytać na blogach?

Dzieci kukurydzy

MAJLAJF.BLOX.PL

Na zbadaniu zarodka przed umieszczeniem go w macicy. Dzięki badaniom które określa się jako diagnostyka preimplatacyjna (w skrócie PGD) przyszli rodzice będą mogli wybrać płeć oraz cechy fizyczne które bedzie posiadał płód. W skrócie: klinika wprowadziła usługę projektowania dzieci.

-Kochanie, chodźmy zaprojektować dziecko - takie słowa będą padały z ust przyszłych rodziców już za kilka lat. Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie nie brzmi to dobrze i juz nawet się domyślam w którą stronę pójdzie świat, jesli skurwi się bardziej niż takim.

Październik 2007
Listopad 2007
Grudzień 2007
Styczeń 2008
Luty 2008
Marzec 2008
Kwiecień 2008
Maj 2008
Lipiec 2008
Luty 2009
Ostatnie wpisy
  • DZIECI KUKURYDZY
  • NAJCHUJOWSZY POWRÓT
  • MATRYMONIALNIE
  • GDY AGNIESZKA.

WoLe StOcZyĆ siE nA sAmO DnO..NiŻ cZuŁoŚć WaSzYcH oBcYcH rĄk..

Strona główna

_____________________________________________________ Kiedy odejde, wszystko bedzie takie samo, matki beda kochac, dzieci mówic: mamo... Kiedy umre wszystko bedzie zyc, ptaki beda spiewac i nie zmieni sie nic Kiedy ja bede w niebie za grzech pokutowac, ludzie beda szczesliwi, beda lubic, kochac. Kiedy mnie juz nie bedzie, wszystko bedzie gralo, las bedzie szumial, slonce swiat oswietlalo. Kiedy bede w.
Wtedy o naszych wspólnych wadach
osłodzi nam usta ciepła czekolada
łączą nas wspomnienia o naszych rodzinnych domach
zawieszeni całą noc na telefonach
na ulicach ślady po oponach,
ciekawe co przed nami...
chcesz się przekonać...
to dla Ciebie chciałem Ci powiedzieć że ZaWsZe BeDe CiE KoChAc...


Borixon,Dla EMminetka 2004-03-20 11:48:39
skomentuj (2)
...DzieCi KuKuRyDzY...

BeDe MiAła dzIEcKo...TaKiE JaK

  waniliowe niebo.    

Sie rok szkolny CHALA . nie chce mi sie codziennie dojerzdzac do chrzanowa , no ale trudno , w ostatecznosci mogalam isc do ekonoma blisko przynajmniej .


Tak mi źle, tak mi źle, tak mi szaro
Każdy dzień ciągnie się jak makaron
komentarze [4]

sabotaaaaaż i dzieci kukurydzy >> wtorek, 22 sierpnia 2006 10:55:04
jak zawsze w poniedziałek pojechałam z kamile i tym razem z bumbasem do kina do chrzanowa na szeregowca dolota , film dość smieszny , ale śmieszniejsze były bachory rozsadzone po całej sali :P::P gdy na ekranie bochaterowie słodko.Sie upili i odprawiali interesujace sceny sławek sie nie wiem jakim cudem narombałi go dłuuugo trzymało a dawid z kubą szybciutko wytrzezwieli . pośmiałam sie i pogadałam z ludzżmi z kturymi nie gadałam prawie przez 3 lata .a wcześniej była sesja zdjeciowa dawida w roli jednego dziecka kukurydzy :P:P::P:P:P:P


pozdrowionka dla wszystkich z imprezki :P
komentarze [2]

......... >> sobota, 19 sierpnia 2006 21:50:09
właśnie wrócił tata z wyjazdu masakra siedze przy tym komputerze bezopamietania klikam a tata cichutko do pokoju wchodzi i.

my life...

! mniam:P !Potem wchodzenie na stronę filmu strach..i (do you want to play?)-(yeeeeeees)...Filmik ogólnie bardzo straszny :P....Potem wypad na urodziny do Natii:*iiii te nasze Mega wspomninia ! jejku ..Zaboruwiedz,Cichowo..,Osada..,Włoszech...dużo tego było ..umc umc przez panią Anie..iiii dzieci kukurydzy..oj dużo było tu też pieknych wspomnień ..które przeżyłam ...parę lat temu w zeszłym roku..mmmmm Jak pomyślę o tej Elbie..to juz tam chciałabym być...tak było zadygiście..dziękuję lasencją za zwalskie wspomnienia.....No tak po urodzinkach ..poszłysmy z Katką do.

real-kidi.blog

Się zmienić - chciałam być tym kim byłam, zostać taką na zawsze. I zrozumiałam, że nie potrzbuję żadnych przeszczepów, że już nigdy nie będę pusta w środku, bo ona zawsze będzie ze mną. We mnie. Będzie mną.
Mogłabym teraz napisać: nie potrzebuję osobnej Ki.
Ja jestem Ki.
Wniosek 1: każdy spotyka w życiu jakąś Ki. I dzięki temu staje.Także komizm sytuacyjny:
Matti, Nef, Natalia i Ki idą ok 1 w nocy do lasu. Gdy znajdują się po środku pola psznicy, Matti z błyskiem w oku odwraca się i pyta:
- Pamiętacie film "Dzieci Kukurydzy"? - po czym ucieka do lasu zostawiając przerażone koleżanki na ciemnym pustkowiu.
Oraz oczywiście "jednostronna inicjacja" w wykonaniu MacCi. I oczywiście na kim ta inicjacja.

Robię zdjęcia ludziom, których lubię.

keskese
fajna jest
Link 03.09.2010 :: 14:50 Komentuj (0)
dzieci kukurydzyLink 07.09.2010 :: 17:51 Komentuj (4)
topielice
a po wszystkim zapalenie oskrzeli
Link 11.09.2010 :: 19:51 Komentuj (2)
nowa zabawka