O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Działki

serwery-narzedzia.blog

 • dostarczenie wszystkich danych niezbędnych do uzyskania warunków zabudowy,
 • pełną dokumentację, projekty i operaty niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę,
 • realizację inwestycji - montaż myjni,
 • stała kompleksową obsługę,
 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
 • rozwój i rozbudowę.


Lokalizacja działki dla Twojej Myjni

Położenie

Kluczowym - i zarazem najważniejszym warunkiem - udanej inwestycji w postaci myjni, jest lokalizacja. To od niej zależy, czy środki zainwestowane w myjnię zwrócą się w 18 czy 30 miesięcy. Ilośd klientów przejeżdżających lub mieszkających obok Twojej myjni jest NAJWAŻNIEJSZY.
Aby Twoja myjnia przynosiła satysfakcjonujące Cię przychody, optymalną lokalizacją na dzieo dzisiejszy jest: miasto powyżej 50.000 mieszkańców lub aglomeracja, bliskośd dużych osiedli mieszkaniowych, bliskośd centrum handlowego lub marketu osiedlowego, dobry wjazd z głównej drogi i łatwy na nią.

Oficjalna strona FC Devils Gdynia

PLG, rezerwy Devilsów pokonały na wyjeździe KS Grabówek 12:5. Mecz miał odbyć się u nas lecz Grabówek powiadomił nas o tym iż nie może przyjechać i nasi zawodnicy udali się na mecz do nich. W pierwszej połowie Grabówek stworzył tylko kilka akcji, a nasza drużyna praktycznie cały czas atakowała bramkę przeciwnika stąd wysoki wynik do przerwy 9:1 dla nas. Po przerwie grabówek wziął sie za granie i odrobił kilka goli, lecz nasza ekipa do tych dziewięciu dorzuciła jeszcze kilka i ostatecznie pokonała KS Grabówek 12:5.

Skład naszej drużyny: Hejman-Arasmus,Nowotnik-Landowski-Kopacz oraz: M.Kasiński,Próchnicki
Bramki:

FC DEvILS II:Kopacz 9, Landowski 2, M.Kasiński 1
KSG:Pawelec 3, Penksyk 2
10:20, kamil_kaczor , Liga
Link Dodaj komentarz »
II SONDA
W drugiej sondzie pytaliśmy o to kto będzie najgroźniejszym rywalem naszej drużyny w tym nowym sezonie PLG. Jak widać zainteresowanie naszą sondą znacznie wzrosło. Oto wyniki naszej drugiej sondy:

1. PKS Chylonia     48% (14)
2. FC Devils 2       18% (6)
2. MKS Działki       18% (6)
4. Nikt                 15% (5)

Marzenia o własnym domu

Posted by anmael w dniu 4 Styczeń 2007

Szukasz działki, która przez wiele lat będzie twoim miejscem do życia. Nie poświęcaj spraw praktycznych na ołtarzu idealizmu. Uroda miejsca to nie wszystko!
Szukaj więc działki, która będzie nie tylko ładna, ale i nadająca się do budowy domu, w praktycznym miejscu, bezpiecznym sąsiedztwie.

Mówisz “działka” i myślisz o pięknym domu, najlepiej nad wodą, z widokiem na góry, w ciszy, w której słychać tylko śpiew ptaków i śmiech bawiących się dzieci. Jeśli myślisz w sposób tak idealistyczny, wiedz, że przy wyborze działki potrzebne będzie spojrzenie przede wszystkim praktyczne. Na co więc zwrócić szczególną uwagę oraz co sprawdzić przed zakupem działki

 • Cena. Działka w dużym mieście będzie kosztowała więcej niż zbudowanie domu. Im dalej od miasta, tym taniej, ale trzeba się wtedy przygotować na większe problemy logistyczne – połączenie domu z pracą, szkołą, rozrywką. Trudny kompromis między ceną a warunkami działki to zadanie, do którego należy podejść realistycznie. Budujesz dom po to, by w nim wygodnie żyć. Nie może być on źródłem codziennych problemów. Dlatego nieraz warto zapłacić więcej za dobre.

Infonius

ROD Zacisze.


Moje spostrzeżenia i głos Prawdy


Na stronie www. Okręgowego Zarządu w Szczecinie znalazłem też takie informacje, że oprócz mojej chorej psychiki i wirtualnych spraw, którymi powinien zająć się lekarz, inni działkowcy też mnie na działce nie widywali wcale. Rzecz jasna pod tymi wywodami się nie podpiszą, bo to grupa kolesi sitwy w ROD Zacisze.

Odnosząc się do pokazywania zdjęć z mojej działki – rzekomo złego działkowca itd., to materiał ten został spreparowany, po to aby.

bezposrednikow.blog

Od klientów będą wypłacane deweloperowi etapami, po skończeniu danej partii inwestycji. W przypadku rachunków powierniczych zamkniętych deweloper dostanie pieniądze po całkowitej realizacji projektu. A to dla niego duża trudność, bo prace będzie musiał finansować albo z oszczędności, albo z kredytu bankowego, który jest coraz droższy i trudniejszy do otrzymania. Do tej pory wielu deweloperów kredytowało się pieniędzmi klientów.

Tagi: nieruchomości developerzy mieszkania

skomentuj (0)

Działki jako inwestycja 2012-03-28 00:14:49

Działki bezpośrednio

Dobrą inwestycją, a zarazem lokatą kapitału jest zakup ziemi. Jej ceny raczej nie spadną, a zysku nie pochłonie inflacja. I choć tempo wzrostu cen jest mniejsze, to w przeciwieństwie do giełdy czy rynku mieszkań ceny ziemi rolnej ciągle pną się do góry, dając bezpieczny i godziwy zysk. Podstawową zaletą inwestowania w grunty rolne jest to, że potencjalna rentowność niejednokrotnie przekracza 20 proc. w skali roku - o ile oczywiście grunt zostanie poprawnie dobrany pod kątem inwestycyjnym. Minusem dla niektórych inwestorów może okazać się dłuższa perspektywa czasu takiej inwestycji - na szybkie zyski nie ma co liczyć..

DzialkiPodNieruchomosci.pl

I mocno rozwiniętego przemysłu można znaleźć niesamowite okolice pod budowę domu

Kraków i Jura Krakowsko Częstochowska - malownicze tereny, duże połacie wolnej ziemi w stosunkowo niedalekiej odległości od dobrze rozwiniętej "cywilizacji"

Zielona Góra - czyste powietrze, dobra ziemia, cudowny klimat, malownicze okolice

Województwo podkarpackie - tereny górskie, świeże powietrze, dużo potoków, jezior, lasów, doskonałe tereny rekreacyjne latem jak i zimą

Sudety i Karpaty - Wysokie góry, klimat w 100% górski, świerze czyste powietrze, stosunkowo niskie letnie temperatury, bardzo ostre zimy.

Osobiście planuje zakup działki na Górnym Śląsku w okolicach Tarnowskie Gór lub Podkarpaciu w okolicy Jasła.Szczegóły wpisu

Komentarze:
(0)
Tagi:
 • budowa domu
 • działki
 • działki budowlane
 • DZIAŁKI NAD JEZIOREM
 • grunt
 • grunty

Meble biurowe - bloog.pl

Nie wszędzie jednak tak było, bo różne są koleje ludzkiego losu. Czasem przyjemne wspomnienia zamieniają się we wspomnienie koszmaru, jakim były domy jednorodzinne. Dużo zależy do tego, czy dom rodzinny był nasycony rodzinną miłą atmosferą. Gdy dorośniemy, to właśnie takie spokojne życie chcemy mieć w swoim domu. Dlatego budowa domu to musi być wspólna rodzinna decyzja, bo to duży wydatek, pochłania też dużo czasu i własnej pracy. Zwykle tylko raz podejmujemy takie zadanie, więc warto trochę się do niego przyłożyć. Projekty domów to przeważnie ta sprawa, która w tym wszystkim nas fascynuje i wiele czasu spędzamy na oglądaniu projektów. Kupno działki to ważna czynność, dom musi pasować do działki, a ta powinna być wygodna do zagospodarowania. Gminny plan zagospodarowania przestrzennego może narzucić szczególne rozwiązania zagospodarowania działki. Zwykle wybór działki i kupno projektu to dwie czynności wykonywane równolegle. Gdy to mamy za sobą, to wybieramy materiały i technologie budowlane. Wybierajmy materiały dostępne w okolicy, to nie poniesiemy niepotrzebnych kosztów na transport.

Podziel się:

Trackback: http://bloog.pl/id,4880214,trackback

komentarze (1) | dodaj komentarz

Działki budowlane

Blog Elbląg

W tym tygodniu o nowych inwestycjach
Nowa siedziba elbląskiej firmy MOP 83 w Gronowie Górnym. Kulczyk Investment kupił udziały w elbląskiej firmie Chemikals i wszedł jako inwestor do bazy transportowo-logistycznej w Braniewie. Miasto sprzedaje dwie działki na Starym Mieście w Elblągu. To newsy z tygodnia w samym środku sezonu ogórkowego.
czytaj dalej na blogu

15:57, piszacynaforum , Inwestycje
.
Artykuł z najnowszej Polityki. W opisie gorączki szabrowania terenów należących do Rzeszy okres lato-jesień 1945r. pojawia się wątek elbląski. Dla mnie wcześniej nieznany wątek.
czytaj dalej na blogu

12:41, piszacynaforum , Historia
Link Dodaj komentarz »
Nowa kamienica przy Bramie Targowej
Inwestycja ma już pozwolenie na budowę. Jeżeli prace budowlane zaczną się równolegle z sąsiednią inwestycją PB MYTYCH (Studzienna-Stary Rynek)to.

Zapiski z Krakowa Zbigniewa Ringera

Się o pieniądze. Ktoś tam z rządu się z nimi spotkał, po kilku dniach przepychanek wywalczyli celnicy w tym roku pięćset zlotych i drugie pięćset za rok. Nie licząc prywatnych gratyfikacji, które się w tym zawodzie zdarzają.

Tirowcy wożą w swoich maszynach wszystko. Artykuły spożywcze, materiały budowlane, zwierzęta, płody rolne. Wszystko. Żywność zdążyła się popsuć w czasie celniczego strajku, zwierzaki, o ile były, zapewne pozdychały. I co najbardziej smutne: zmarł jeden z kierowców.

Taka jest cena ludzkiej zachłanności. Głupoty rządzących i ich pychy. Nieprzystanie na  żądania.

Miejsca w kraju. To jak to, gmina nie potrafi wynegocjować swojego stanowiska dla dobra turystów i przyjezdnych gości? W konkurencji zespołowej pierwsze miejsce w edycji IR 2007 przyznałbym góralom z Poronina, którzy równie skutecznie jak  Byrcyn na Gubałówce, tak oni sprzeciwiają się budowie przez swoje działki dwupasmowej jezdni w rodzinnej miejscowości. Inwestor daje podobne tereny w innym miejscu, ale górale obstają przy swoim. Nie bo nie, stara polska metoda. Można zrozumieć góralską zapalczywość w obronie swojej ziemi, na której gospodarzą od lat  Może zjedzie mniej gości wakacyjnych, może trzeba.

Działki rekreacyjne

Olsztyn-tożsamość projekt - Onet.pl Blog

Cecha tożsamości naszego turystycznego miasta. Upamiętniam to milionem kreseczek i mam nadzieję na zmiany, które będziemy mogli tu już niedługo oglądać. Imponująca jest droga, którą umieściłam na pierwszym planie (bo nie było innego wyjścia), ma bowiem wszystko, czego potrzeba obywatelowi; jest szybka, szeroka, ma piękny widok na działki i pejzaż Nagórek. Rowerzyści mają ścieżkę, piechurzy przystanki popularnych autobusów i krzaczki utrzymujące skarpę jako element dzikiej przyrody. Udało się stworzyć na pewno intrygujące miejsce, tylko skyline'a żal.

STAN RZECZY NA 01.2007

  
Marcelin (23:03)Olsztyn.

Ale ujmuję go z tej strony celowo. Bo czy zastanawiał się ktoś, dlaczego na środku tego obrazka w urokliwym zakolu Łyny rosną tylko krzaki, a teren jest niedostępny?
Podejrzewam, że czeka na jakieś szałowe deweloperskie inwestycje, a puki co jest porzucony i zaniedbany. My mieszkańcy, nie możemy korzystać z rekreacyjnych dobrodziejstw tego miejsca. Kiedy już miejsce zarośnie kompletnie, zacznie straszyć, będzie błagać o inwestycje, jakiś "dobry wujek" wykupi je po okazyjnej cenie i wybuduje pewno jakieś osiedle.
My mieszkańcy będziemy już tak zdesperowani, żeby to miejsce zaczęło żyć, że poprzemy działania dewelopera.... Taki.

Z mgły wyławiając...

A najważniejszy… wychodek na działce. 2010-08-21 Kiedy w rodzinie pojawiają się nowi i przeszczęśliwi z tego faktu posiadacze działki poza miastem, cała rodzinka zjeżdża się owe CUDO obejrzeć i przetestować. Zaczyna się pielgrzymka od krzaków malin, przez pnącza winogron, po jabłonie i gruszki z obowiązkowym punktem programu, podziwianiem 63 pięknych tuj. Potem przy grillu ile osób, tylu ekspertów. Pod koniec już nie wiadomo czy czosnek.Akurat tam), albo wyłapać karasie z oczka wodnego. Schody zaczynają się, kiedy trzeba by było za potrzebą, a tu NIGDZIE TOI TOI -a, albo chociaż atrapy wychodka. Szczęście, że chociaż do lasu rzut kamieniem, ale tam już Czekaja w najwyższej gotowości tysiące robaczków, których spotkanie do najprzyjemniejszych nie należy. SZCZEGÓLNIE(!) w takim momencie. Więc zaczyna się debata z czego wychodek zrobić i gdzie postawić. Regulamin ogródków działkowych nie jest za bardzo chętny, żeby dać pozwolenie na cokolwiek murowanego, a poza tym po co się przemęczać przy tworzeniu budowli, skoro działka ma w nazwie przymiotnik RE