O czym chcesz poczytać na blogach?

Dyżury aptek

Farmacja - sajewski.blox.pl

Samej centralnej instytucji państwowej czyli NFZ w zależności od miejsca położenia geograficznego w naszym pięknym kraju. Praktycznie co kilka dni spotykam się z potwierdzonymi (protokoły pokontrolne) informacjami odnośnie praktyk NFZ w czasie kontroli aptek. Oczywiście, tych niepotwierdzonych jest kilka razy więcej. W skrócie przedstawia się to mniej więcej tak - ile oddziałów NFZ, tyle poglądów na tę samą kwestię. To co jest „zbrodnią” wg jednego oddziału (co pociąga za sobą.Niektórzy handlarze lekami rozdają pieniądze rzekomo z „własnej kieszeni” ) dochód, który apteka generuje MUSI zapewnić finansowanie dla działalności bieżącej oraz tej niedochodowej, jaką w obecnych czasach jest tak receptura, czy też dyżury nocne itd.. Wystarczy sięgnąć po pierwsze lepsze doniesienia prasowe, aby przeczytać, że coraz trudniej znaleźć aptekę wykonującą leki lub pełniącą dyżur. Pora sobie uświadomić, że lek nie jest drogi po to, aby aptekarz napchał sobie.

Myśli złapane w pajęczynę słów - Onet.pl Blog

Ruchy rączek a teraz celowo szukające moich ust, zaciskające się delikatnie na moim palcu, i ta sama niezmienna łapczywość, tak urocza... Tylko ja wiem, ile mnie kosztowało utrzymanie laktacji na wystarczającym dla niej poziomie, ile kosztowały dyżury z odciągaczem w tle, magazynowanie mleka w lodówce na czas rozstań. Ale i rozsądek i serce mówią robisz dobrze... Rytuał wieczorny utrzymany, chwile pieszczoty przed snem, a jednocześnie dobre składniki dla jej zdrowia... Więc skąd ten.Czas. Moja decyzja, zostajemy w domu, choć na drugi dzień pełny grafik, to udaje mi się umówić z koleżanką na rano, będzie u niej całą dobę, potem ja parę kolejnych dni. Dyskutuję z lekarką temat leków i w drodze powrotnej robię zakupy w aptece (co za ceny!!!), sprawdzam dawkowanie, wdrażam w życie... Pierwszy syropek jakoś, następne też, zjada nieźle, nie gorączkuje, ledwo stan podgorączkowy wieczorem. Oklepuję mocno plecy i słucham jej oddechu, w nocy śpię tak sobie, wstaję do.

tak było ... i tak jest - bloog.pl

Mini barek w lodówce płatny - ceny z kosmosu;
- do dyspozycji gości kilka restauracji: główna, włoska, meksykańska, lobby bar, bar przy basenie, bar karaibski, sisha comer, kasyno, apteka, bank, mini klub dla dzieci, stałe dyżury lekarskie, na życzenie opiekunka do dziecka, internet, dyskoteka, sklepy z pamiątkami, bogate programy animacji, 7 czy może nawet 9 basenów, basen dla dzieci, boisko do siatkówki, sauna, jacuzzi, fitnes club, centrum odnowy biologicznej, tenis.

Blog jonapot

Pani doktor pracowała i usiłowała mnie leczyć - (niestety, bezskutecznie  jak i wszelkiego kalibru specjaliści z tytułami wielce naukowymi )- jest zatrudniona w przychodni, której podlegamy i przychodzi do nas na dyżury co kilka tygodni.
   Wystarczy dodać, że polegiwałam w różnych szpitalach nieco ponad 25 razy. Ani razu na psychiatrii.

 
 

  Dołączyłam zdjęcie mego, nieżyjącego.Wydałam 60 zł, a kiedy , zmęczona i sfrustrowana wylądowałam w swoim pokoju, przeczytałam jego zalecenie: fizykoterapia (!),
gdy wszak wyłuszczałam mu , że nie mogę z niej korzystać,  a okłady ciepłe z parafiny odpadają ,(w żadnej aptece nie można dostać parafiny zwykłej na
okłady, szukałam w internecie – też nie dostanie się taką, jaka byłaby mi potrzebna do tego celu),  a z informacji wziętej z internetu wynika, iż przy moich chorobach takie okłady nie są.