O czym chcesz poczytać na blogach?

Dywersyfikacja

Blog katyn10kwietnia

Komentarzy: 0 Mogli bez problemu przenieść elementy wraku helikopterem po co więc budowali drogę ??? 2010-07-23

Komentarzy: 0 Dywersyfikacja ryzyka 2010-07-23 Swojego słynnego trzygodzinnego ekspose, z którego jasno wynikało dla nas i całego świata, że Polska jest na najlepszej drodze by stać się światowym mocarstwem, nasz premier i jego otoczenie poczynili wiele przedsięwzięć by dokonać dywersyfikacji tego ryzyka.

Od samego początku Donald Tusk i media odpowiedzialnie dbały o to, aby nasz prezydent był jak najdalej od zagrożonego przez wrogie obce służby specjalne, mocarstwowymi planami, premiera polskiego rządu. Należy.

W sidłach zbrodni

Naszej szkole tytuł „Zasłużony dla selekcji”, a ministerstwo transportu przyznało dotację na projekt „Rozwój instrumentów selekcji w miejskich ciągach komunikacyjnych”, dzięki czemu powstał specjalny system świetlny wyświetlający zielone światło jednocześnie pieszemu i prowadzącemu pojazd. Stawiamy też na digitalizację tj. rejestrację w postaci cyfrowej efektów naszej jazdy. Dzięki Internetowi nasze wyczyny będą szerzej znane. Powtórzmy wszyscy chórem: innowacyjność, dywersyfikacja, selekcja, digitalizacja. Ideesde…

Super, cieszę się, że Państwo rozumieją naszą misję. Jako absolwentom naszej szkoły jazdy społeczeństwo polskie będzie Państwu wdzięczne. Powtórzmy: innowacyjność, dywersyfikacja, selekcja, digitalizacja. Ideesde…

Dobijała dziewiętnasta. W mrocznym chłodzie zimowego wieczoru na wilgotnym asfalcie dogorywał młody człowiek, dla którego życie wreszcie stanęło otworem. Kierujący oddalał się z coraz mniej słyszalnym.

Poradnik Inwestycyjny

Się do kategorii przynoszących stratę to już Twoja decyzja.

Inwestowanie długoterminowe ma to do siebie, że coś może stracić 50% po czym zyskać 1000%. Niestety zbyt długie trzymanie stratnych pozycji może skończyć się wyczyszczeniem Twojego portfela praktycznie do zera (w zależności od przyjętej strategii i udziału akcji w Twoim portfelu).

Pozdrawiam!

Robert Kajzer
www.growandgo.pl/kursy —> DARMOWY kurs o Inwestowaniu w Fundusze Inwestycyjne

Styczeń 9, 2010 - Posted by robertkajzer | Podstawy inwestowania, Strategie inwestowania | bessa, doradca finansowy, doradcy, doradztwo, dywersyfikacja, emerytura, fundisze inwestycyjne, fundusze, fundusze inwestycyjne, hossa, milion,.

buduje mosty... z pajęczyny..


ok.. przyznaję się.. nudzi mi się..

korzystając ze znudzenia i wmawiając sobie że sprawozdania z inżynierii poczekają postanowiłam zasięgnąć rady w pewnej sprawie w nieskończonej toni internetu..

internet bowiem kojarzy mi się głównie z forum.. gdzie ludzie pieprzą co im ślina na język przyniesie..
dodajmy sobie do tego wszystko co kryje się za słowem "kobieta".. i mamy FORUM KOBIECE :)

jak przystało na forum tej szlachetnej płci.. obrerwujemy dywersyfikacje tematów:
-tipsy pękające..
-naturalna pielęgnacja włosów..
-pytanie dotyczące samoopalacza..
-słabe i łamliwe paznokcie:(
-"Kobieto czy facet powinien być wydefilowany w miejscu imtymnym??"
-jaki samoopalacz?
-Balsam Dove Summer Glow - doradźcie!
-jaki lakier?
-podraznienia męską brodą -przetłuszczające sie włosy-help! -wypadające włosy
-jakie feromony??
-płyn do higieny intymnej..
-jędrny biustwrastajęce.