O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Dywaniki

Motosztos – Blog motoryzacyjny. | Moto Blog – TESTY PORADY OPINIE

beżowe z gumy a także z weluru bowiem po prawdzie inny kolor do takiego środka nie harmonizuje.

dywaniki samochodowe beżowe

Dywaniki samochodowe z gumy beżowe tworzone są w kilkudziesięciu rozmiarach do każdych marek i modeli pojazdów osobowych. Dostępne są podług wykazu producenta. Produkt lokalny wykonany z sprawdzonej jakości gumy w kolorze piaskowym.

Jesteś zainteresowany kupnem dywaników samochodowych beżowych ??

Ten wpis został opublikowany w kategorii Produkty i oznaczony tagami dywaniki, dywaniki beżowe, dywaniki gumowe, dywaniki gumowe beżowe, dywaniki samochodowe. Dodaj.

mysli nieuczesane - Onet.pl Blog

misia4
91 komentarzy

01 lipca 2007
BEZCENNE...

  

(zdjęcie - Desti: http://desti-obrazkowo.blog.onet.pl )

 

"- Dziura! - zawołała radośnie Katastrofa - Taka wielka (...)Rozmawiali o dywaniku. O jego dywaniku. Dywanik był już bardzo, bardzo stary. Może nie tak stary jak Pan Kuleczka, ale na pewno starszy od Pypcia. Pypeć pamiętał go od... Sam nie wiedział od kiedy. Po prostu - od początku. Musiał być całkiem małym puchatym szczeniaczkiem, kiedy leżał na nim pierwszy raz. Pamiętał ten zapach i kłaczki łaskoczące go w nosek, bo z trudem jeszcze unosił głowę. Pamiętał, jak potem walczył z nim, gryzł, szarpał i trząsł, wyobrażając sobie, że jest potężnym, niezwyciężonym lwem o ogromnej grzywie. A potem... Drzewo za oknem zieleniło się, ciemniało, żółkło, łysiało i znów się zieleniło, a dywanik był. Padał deszcz, świeciło.

Henio Garncarz czyli Potter po polsku - Onet.pl Blog

3 odważnych i piśmiennych

19 marca 2005
Henio Garncarz i GM 24 - W powietrzu

Henio i Nikodem wrócili wraz ze swymi MOL-ami do grupki oczekujących na start.

- Hej, Półgłówek - urągliwie syknął Krab - skąd wytrzasnąłeś tę brudną szmatę?

- Jakbyś nie zauważył - odparł Nikodem - to jest prawdziwy latający dywan, nie jakieś... co to właściwie jest? Widziałeś już coś takiego, Heniu?

- Chyba kawałek deski do prasowania?

Krab prychnął, ale nic nie powiedział, bo Henio miał rację, przypadł mu wyściełany wierzch deski do prasowania. Jeszcze kilkanaście minut i profesor Flacha kazała im startować. Henio ostrożnie dosiadł swojej muszli, ale nim zdołał wygodnie umościć się w jej śliskim, chłodnym i twardym wnętrzu, stało się coś nieoczekiwanego. Dywanik Nikodema, gdy tylko nowy właściciel na nim usiadł, sprężył się i wystrzelił w górę jak błyskawica.

- Łaaaaaaaaaa! - zadarł się Półgęsek, kurczowo.

Dolina Marzeń ... - Onet.pl Blog

Się na czymś śliskim i.. runęła jak długa na podłogę. Obolała podniosła się i spojrzała na to co spowodowało upadek i...

- AAAAAAAAAAAAAAAAA!

Na podłodze były ślady krwi. Przestraszona wybiegła z pokoju i skierowała się do sypialni rodziców.

- Maamoo!- krzyknęła, przeskakując po dwa schodki na raz i już po chwili wpadła do sypialni rodziców.

Było to duże pomieszczenie z czerwonymi ścianami, złotym żyrandolem, fioletowym dywanikiem, łóżkiem dwuosobowym z baldachimem, komodą, dużymi oknami, ozdobionymi w różowe firanki i motylki.

- Mamo?

Ale mamy nigdzie nie było. Litka zaczęła gorączkowo myśleć. Co się stało? Czy to ma coś wspólnego z wczorajszą rozmową? Czy zadzwonić po pomoc? Wkońcu uznała, że nie będzie stała i patrzyła w sufit. I wtedy, gdy już otwierała drzwi by wyjść z sypialni...

TRZASK!

Trzask dobiegł z kuchni.. Słychać było coś co.

Dywaniki samochodowe

mea lacrima... - Onet.pl Blog

Nas kocha zamykamy się przed światem zewnętrznym. Zapominając o wszystkim, co dzieje się wokół nas. Nie dostrzegamy jak szybko pędzi czas, drzewa tracą barwy lata, a ich miejsce zajmują pomarańczowe, czerwone oraz żółte liście, którym brak życia i przy lekkim podmuchu wiatru delikatnie opadają na ziemię tworząc różnokolorowe dywaniki.
I tu z mojej głowy wyłaniają się wspomnienia z przed pięciu miesięcy, gdy spotkaliśmy się po raz pierwszy, od naszego rozstania.
Pamiętam jak mocno zabiło mi serce, już wtedy wiedziałam, że to początek czegoś pięknego. Chociaż tak bardzo broniłam się, przegrałam i można powiedzieć, iż po raz pierwszy w.

I nacisnęłam je.
Przekręcając niepewnym ruchem ręki kluczyki w stacyjce i wrzucając bieg.
Później już coraz pewniej, 2,3 i mknęłam przez przez polną drogę odruchowo zwalniając wjeżdżając do lasu, ale po chwili w przypływie odwagi znów przyśpieszyłam mijając kolejne zakręty.
Muzyka rozbrzmiewała w głośnikach samochodowych.
Teraz tylko spokojny wjazd na podwórko, sprzęgło, hamulec, zaciśnięty ręczny.
I kluczyki znów powędrowały w dłonie ukochanego.

Dziękuję Kochanie za koleją lekcję jazdy...
Znów mogłam poczuć wolność, mając Cię u swego boku.

mea-lacrima

dogoterapiadante blog

Przytpadłościa zjadania swojego otoczenia i polowania na wszystko, co ucieka i jest troche mniejsze niz on sam. Dlatego byłam w ciężkim szoku, gdy okazało się, że Dante jest najspokojniejszym, najmilszym, najgrzeczniejszym psem jakiego miałam okazję poznać. oczywiście nie zaufał mi tak od razu, trochę to trwało. W dodatku wypadek samochodowy, sprawił, że początkowo nie miał wiele chęci do życia. Cenił sobie spokój i ciszę, raczej nie był skory do zabaw, a juz na pewno nie w głowie mu psocenie.

Teraz, Dante jest zupełnie innym psem, choć jego stoiski spokój nie uległ zmianie. W domu może z powodzeniem robić za dywanik, za to na spacerach jest radosny, żywy, ale usłuchany. Czasami sama zastanawiam się, skąd to mu się wzięło, bo Dante kocha cały swiat, a każdy, kto go spotka ulega jego urokowi.


Choć znamy się dwa lata, mam wrażenie, że Dante urodził się obdarzony pewnymi instynktami..