O czym chcesz poczytać na blogach?

Dysk zewnętrzny

sebulbablog

Jak przenieść projekt i wydarzenie z nim związane, zrobione ja jednym komputerze na inną maszynę. Recepta jak zwykle prosta:

  1. Otwórz iMovie
  2. Podłącz dysk zewnętrzny
  3. Przesuń interesujący się projekt (biblioteka projektów w górnym lewym rogu iMovie) na dysk zewnętrzny (w bibliotece projektów będziesz widział dysk lokalny i przyłączony dysk zewnętrzny, operację wykonujesz w aplikacji iMovie!). Pojawi.

APPle @ work

Nie widać go w urządzeniach pokazywanych przez iDisk. Przeguglanie nic nie dało, zapytanie na pl.comp.sys.macintosh też niewiele. Znajomy zasugerował, że jest to znany problem w MacBookach polegający na tym, że porty USB dają się obciążyć tylko ustalonym prądem 500 mA, a wszystkie dyski pobierają więcej. Według tej teorii wszyscy producenci różni od APPle pozwalają na pobieranie większego prądu a MacBook nie - ponieważ jest to strategia pozwalająca firmie spod znaku jabłuszka promować swój standard FireWire. Hmm.. ciekawa teoria, przyznaję: dałem się zasugerować. Może dlatego że grałem kiedyś namiętnie w DeusEx i nie takie spiski panie my ze szwagrem rozwalali. 

W związku z powyższym zabrałem się na poważnie za zasilanie dysku. Prób było kilka, od podłączenia po prostu do dwóch portów USB, poprzez zasilanie dysku zewnętrznym zasilaczem, po podłączenie go przez zasilany hub USB. Ponieważ nie działało toto ani w laptopie, ani w Maku Mini uznałem, że jednak zasilanie nie jest jednak problemem i zacząłem szukać rozwiązania w sieci. Oczywiście - sterownik do dysku leżał sobie spokojnie na stronie.

3mphotos

Przez uczestników.

Zakończenie warsztatów i wręczenie dyplomów ukończenia warsztatów fotograficznych prowadzonych przez Tomasza Tomaszewskiego.

Każdy uczestnik powinien mieć: Komputer, dysk zewnętrzny, wgrane darmowe, 30 dniowe programy Lightroom 2, oraz Photoshop cs4, czytnik kart, aparat i znać jego obsługę.


Ilość miejsc ograniczona !!! Decyduje kolejność zgłoszeń !!!

uvmania.blog

Pułapką - więc mam co robić - za mną już są 1,2, a teraz kontynuuję projekcję 3 odcinka - na 4 byłem w kinie, więc sobie odpuszczę, z resztą i tak nie mam kopii.

a pisząc to słucham jakiegoś kompletnie nieznanego mi kawałka Pink Floyd - dostałem całą dyskografię na MP3 (4 płyty DVD z muzyką) i dopiero teraz widzę jak wiele jeszcze mam do odsłuchania :)

ta miłość to tego zespołu to sprawka mojego brata, to on mnie kiedyś zaraził tą muzyką - stałą się ona moją bazą wypadową w krainę muzy - oj gdzie.

Poginęły mi moje CD – i mam luki w dyskografiach – w ogóle gdzieś poprzepadały płyty – nie wiem gdzie, szkoda, bo nie mam teraz co słychać, a MP3 poszły się .... itp z komputerem mojej żony, kiedyś jak kupię dysk zewnętrzny to zgram cały ten mój nielegalny dobytek i znowu zagości moja muzyka :)

 

Tymczasem wróciłem do.

na blogowo... - Onet.pl Blog

11 (bardzo słoneczny dzień) marca

 

 

Ile razy można fotografowac jedno i to samo miasto? Nieskończoną ilość razy. To samo odnosi się do dzieci, moich w szczególności. Tak sobie myślę, że zostawię pociechom w spadku (dysku zewnętrzny bądź wieczny!) całkiem pokaźny materiał ilustracyjno-fotograficzny z Ich infancji.

 

Dziś bez koloru z kolorytem...lokalnym.

 

 

 

 

 

     

 

.

"Tak, jak przyszedłem, tak odejdę z tego świata. W samotności, bez niczego. Mam tylko wspomnienia, które spisuję, nim ulecą z pamięci." - bloog.pl

Więc włożyłam babciną koszulę, golf i czarne sztruksy. Czuję się jak małpa w cyrku. Bo o ubiorze to ostatni raz była gadka chyba nakoniec paźdzernika, ale powiedziałam, że nie mam kasy.
Nie mam i mieć nie będę, bo odkładam na szkołę.
A marzy mi się obiektyw nowy... I dysk zewnętrzny by się przydał, choć to ne jest takie palące. Bardziej potrzeba mi internetu...
A tak a'propos, to w chacie też mnie dołują. Jak sobie pomyslę, że znów muszę tam wracać, to nic mi się nie chce... Staremu tak odpierdala, że mała bania. Szuka tylko pretekstu do.

Blog grze2010

2011-06-18

Microsoft oficjalnie zapowiedział zestaw składający się z odświeżonej wersji konsoli xbox 360, kontrolera Kinect oraz gry Kinect Adventure. Co ciekawe, w zestawie znajdzie się odchudzona konsola bez dysku twardego, ale za to z wbudowaną pamięcią flash o pojemności 4 GB, która zastąpi aktualnie dostępny na rynku model Arcade.Cena zestawu wyniesie 300 euro, sam Kinect z Kinect Adventure będzie kosztował 150 euro, a nowa konsola bez dysku (do sprzedaży trafi 20 sierpnia) –.
Dlaczego podoba nam się biżuteria pandora? Do niedawna biżuteria srebrna była obchodzona szerokim łukiem poprzez kreatorów i ekspertów mody. Uznawano ją za towar z niższej półki, niegodny sugestie kobiety dbającej o swój zewnętrzny wizerunek. Jednakże, jak to należy w modzie jest przyjęte, trendy się zmieniają i aktualnie biżuteria srebrna musowo musi wchodzić w zestaw damskiej kolekcji ozdób. Jej niepowtarzalny styl idealnie podkreśla i stanowi zwieńczenie ubioru. biżuteria pandora perfekcyjnie.