O czym chcesz poczytać na blogach?

Dysk twardy

Odzyskiwanie danych

Nawet jeżeli oznak jest dużo to są one trudne do wykrycia, oto lista najczęstszych oznak uszkodzenia dysku:

 • Twój komputer jest wolniejszy niż zazwyczaj.

Jeżeli zauważysz, że komputer zwalnia podczas uruchomienia (wczytywania boot) i jeżeli nie instalowałeś w ostatnim czasie żadnego dodatkowego oprogramowania antywirusowego, dysk twardy może mieć uszkodzone sektory i bloki. Zalecane jest przeprowadzenie pełnego skanowania i próba naprawienia uszkodzonych sektorów.

 • Komputer wydaje z siebie dziwne dźwięki

Każda zmiana w emitowanych dźwięku może oznaczać, że dysk twardy ma poważne problemy z obracaniem. Pamiętaj, że dysk zawiera dużo części ruchomych,.

Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

Przyjrzałem się dobrze kilku aspektom tej przykrej sprawy:

1. detektyw Rutkowski mówił, że monitorował komputer znajdujący się w domu Waśniewskich. Mowa była o tym, że matka Madzi odwiedzała stronę “jak oszukać wariograf”.
W takim razie jaki to był monitoring? Czy był to keylogger, koń trojański z modułem keylogger, czy może były to eksperymenty na dysku twardym? W przypadku tego pierwszego, nie ma co się czepiać, gdyż jest to monitoring w czasie rzeczywistym.
Jednak, bardziej rozbudowane konie trojańskie z modułem przesyłu danych, mają inne moduły – także pozwalające na wgląd w dysk twardy komputera. Czyli, m.in., na sprawdzenie historii wyszukiwanych stron internetowych. Badania dokonywane na dysku twardym, z kolei, to.

Przyspiesz swój komputer

Style="position: absolute; left: -10000px; top: 0px; width: 1px; height: 1px; overflow-x: hidden; overflow-y: hidden;">Przyspieszanie komputera będzie także lżejsze dzięki innym programom umieszczonymi za darmo w sieci. Aby odszukać takie witryny internetowe wystarczy wklepać w google.pl frazę programy za freePewnie zastanawiałeś się dlaczego warto co jakiś czas czyścić dysk twardy na swoim sprzęcie?  rozwiązanie jest bardzo banalna. Zapewne chcesz by gry na twoim komputerze chodziły płynnie i szybko. Oprócz tego oczyszczenie twojego dysku twardego zwiększy prędkość twojego łącza internetowego. Kolejnym plusem czyszczenia własnego sprzętu jest to, że laptop powinien szybciej pakował i rozpakowywał foldery. Ponad to będą chodzić nam także nowe.

Śmieszne historyjki i inne...

Mnie wysłałeś.

 • Nie spałem! Medytowałem nad celem misji i układałem sobie w głowie nowy projekt.

 • To jest jeden z siedmiu nawyków ludzi wysoce wydajnych.

 • O rany! To lekarstwo, które wczoraj zażyłem wciąż działa!

 • Testowałem moją klawiaturę na odporność na zaślinienie.

 • Robiłem bardzo specyficzne ćwiczenie Yoga uwalniające od stresu związanego z praca. Chyba nie będziesz mnie dyskryminował za uprawianie Yogi?

 • Pilot zdążył się katapultować?]

  Nośnik w napędzie mógł się zmienić. [leży już tam tyle lat...]

  Licznik IOCTLSERIALXOFFCOUNTER osiągnął zero. [TYUHNERBIGHOPLA]

  Kontroler stacji dysków zgłosił błąd, który nie został rozpoznany przez sterownik stacji dysków. [zapewne był to błąd 'no ticket']

  Podczas uzyskiwania dostępu do dysku twardego, operacja dyskowa nie udała się, mimo ponawiania prób. [biedaczek...]

  Podczas uzyskiwania dostępu do dysku twardego, niezbędna była operacja resetowania kontrolera dysku; nawet to nie przyniosło rezultatu. [ a to szkoda. ale przynajmniej próbował]

  Wykryta została możliwość wystąpienia stanu zakleszczenia (deadlock).

  Nie można zliczać.

 • .:: P.R.O.J.E.K.T. S.E.M.P. ::. - Zarezerwuj sobie miejsce w świecie nowego porządku

  M*** (23:28)
  nie probuje :) nudzi mi sie :)

  semp 2004-07-10 23:35:07
  skomentuj (0)

  Zagadka. Gdzie robi się dzwonnice na szczycie bloków?


  semp 2004-07-11 21:06:29
  skomentuj (3)

  Mam przebiegły plan
  Dysk twardy chłodzę - radiatorów potrzebuję niewysokich. Jak ktoś ma trochę na zbyciu i chce się dorzucić to byłoby fajnie. Obsmaruję sobie twardziela pastą termoprzewodzącą, radiatorkami naćwiekuję i liczę, że może temperatura mu trochę spadnie. Jak ktoś mnie zna, to pewnie wie o jakim dysku mówię, a jeśli mnie nie znasz, to uprzejmi informuję, że posiadam zapasowy dysk 60 GB, lekko pieprznięty, ale już po okresie gwarancyjnym. Jest na nim sporo bad sectorów (czyli uszkodzonych fragmentów, jeśli ktoś się nie orientuje w tych sprawach) i do tego szybko się przegrzewa. Ale podobno dosyć cicho pracuje. Nieważne... nie o tym chciałem, tylko o tych radiatorkach. Jak.

  thegame | e-blogi.pl

  Moja płyta główna była "spalona" ?? naprawdę to czemu ten przeklęty PC-et się normalnie włączał ?! i na nim normalnie pracowałem ! podobno komputer pracował w "trybie awaryjnym"  , tyle że ja nie widziałem żeby na monitorze , żadnych napisów "tryb awaryjny" ten cały "fachowiec" czy jak go nazwać ... sam jest tryb awaryjny ! . I jeszcze wymienił mi 160 GB dysk twardy firmy Samsung ... na 2 dyski twarde które łącznie mają nie całe 100 GB ! co prawda są na tych dyskach wszystkie(?) moje dane , ale podobno ten dysk twardy Samsunga był strasznie mocno "rozbity" i nie dało się go naprawić !! . Ja pierdolę !! większych bredni w życiu nie słyszałem ... , przed tym jak mój najmłodszy brat zaniósł komputer do tego oszusta.