O czym chcesz poczytać na blogach?

Dymo

:: ADF

(nie to co "Patryś" :P)
Krawiec - zmulona normalnie ;P jakos tak ostatnio nie daje oznak zycia ;] czyzby znalazla sobie lepszych przyjaciol ??!! ozesz ty zaraz przeprowadzamy rozmowe dorosla lol
Davka - spoko ziom... normalnie przyjaciel (ewoluowal :)) zajebisty kumpel no i mozna z nim pogadac o samicach :> :P (tzn. poobgadywac lol)
Aston - hmm... taki zmulony ziomek :P no spoko, smieszne teksty ma :P czasem lubi wkurzyc no ale jak kazdy ;], no spoko spoko ;)
Baal - tesh fajny ziom, smieszny jest :P jak kazdy chyba :] tez uwaza sie za zalozyciela B4 ;]
Dymo - hah... zmulony ziom na maxa :P ale zajebisty ;) jak chodzi na imprezki to jego tekst ktory sie powtarza "ciekawe czy sobie zaru****" :P hahaha nie wyzyty samiec :P
Cielu - spoko ziomek ma fajne odpaly chlopak Nattkulesa :D hah... nie ma jakto Kawaler ;) (przypomnialo mi sie "w małżeństwie pół godziny wolności na balkonie z fajeczka :P a na pietrze nizej imprezka sie kreci chlopaki piwko maja zaero stresu... kawalerzy ;))
Kozlov - ten to zmul jest :P prawie zawsze opis "game over" :P :P nie no spoko haha.. fajne ma gry ;)
Czulu - nie ma neta to ci psikus ;P.

Z kielnią w sercu

Można paść na raka przecież ;). Fakt, jednak wydaje mi się, że nie powinno się zaciągać zobowiązań licząc na znalezienie garnka pełnego złotych monet po drugiej stronie tęczy.

Polecam zatem odrobinę wysiłku i doradcę kredytowego. Przy odrobinie negocjacji każdy inny bank da nam dziś kredyt równie dobry, a w większości przypadków lepszy. Iść trzeba, rozmawiać trzeba i to nie w jednym a w siedmiu miejscach, odwiedzić trzeba openy i inne.

Bo czy nie warto poświęcić dwa tygodnie by mieć spokój przez następnych 30 lat ?
Pamiętajcie o tym wciskając sobie obrączki na rączki.... za osiem lat będzie i tak trudno, rosnące lawinowo raty nie pomogą, choć..... nic tak nie łączy jak kredyt :).

16:22, mieszkankowo
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 15 października 2009
Klient nać pan... turbo dymo man

Wybór, który nie będzie łatwy... - Onet.pl Blog

Kazała mi powiesić plakat!!!
I tylko po to się tak do mnie uśmiechała
Myślałem, że przyszłą mi powiedzieć, że zerwała z Jacobem!
-yyy...eeee...no...tak -zacząłem dukać jakieś zdanie.
Nadal nie mogłem pozbierać myśli
-Dziękuję - powiedziała i....pocałowała mnie  w policzek
POCAŁOWAŁA MNIE, POCAŁOWAŁA!!!!!!!!!
To było niesamowite uczucie
Moje martwe serce drgnęło niespokojnie
Stałem jak wryty w ziemię...
Odwróciła się i odeszła w stronę mojej siostry
W połowie drogi odwróciła się i spojrzała na mnie...
To spojrzenie ponownie przykuło mnie do ziemi


                   **Z perspektywy Hani**

Podeszłam do Alice i powiedziałam
-No to plakaty mamy załatwione
-Masz rację.Chodźmy na lekcję, bo się zaraz spóźnimy
-Masz rację. Chodźmy


Poszłyśmy na lekcję, mając nadzieję, że Marii "nie zauważy" naszych plakatów


____________________________________________________________________
Rozdział dedykowany Marii - za to, że dostałam od niej Zajembisty, Odlotowy prezent na miarę Turbo Dymo Mena
Dedykacja także dla Michaela Jacksona -
   
- za to,że "użyczył" nam.

Blog Alutka202

przygoda Franka 2011-02-20 Pewnego razu gdy Franek oglądał telewizje w przerwie reklamowej pojawiła się taka reklama:szukamy małego ludzika od 6 do 10 lat do filmu Inwazja ludzików 3.Wtedy Franek pomyślał że się zgłośi .Pojechał więc pod podany adres .Gdy wszedł zobaczył wielką sale dostał numerek i powiedzieli mu jeszcz że ma czekać aż wywołają  jego numerek{a miał numerek 109} A więc czekał i czekał aż w końcu go wywołali wszedł na scene a tam turbo dymo man głód i marsjański Franek!Franek pomyślał : z takim składem jury to na pewno wygram ten casting. Więc odegrał role shreka z filmu shrek forever ,a jury jak wbici w fotele niewiedzieli czy mają mu powiedzieć prawde czy nie powiedzieli tylko następny.Ten następny był ostatni więc gdy wszyscy poszli głód powiedział: Wiesz naradziliśmy się wszyscy i będzisz dublerem.Co dublerem?A głód wyjaśnił że dubler to jest taki ktoś kto zastępuje aktora gdy on zachoruje.Franek poszedł do domu po kilku dniach telefon:Halo Franek masz te role aktor leży.

opowiadanie o skokach narciarskich- Asia99966 - Onet.pl Blog

- Ło ku*wa ! Jest już 1.45!! – Wydarł się na cały głos, a wszyscywpadli w panikę, szczególnie dziewczyny, a właściwie Wiktoria. Nie miałapojęcia gdzie jest Emilia, wiedziała, że gdzieś poszła z Gregorem, ale gdzie tonie miała zielonego pojęcia. Podbiegła do baru i spytała czy młodej kobiety czynie widziała przypadkiem gdzie szła taka średniej wielkości blondynka zGregorem Schlierenzauerem, miała szczęście bo kobieta ich widziała ipowiedziała, gdzie poszli i do jakiego pokoju. Biegiem pobiegła do tego pokojui wparowała do niego jak turbo dymo men. Wielkie zdziwienie pojawiło się na jejtwarzy gdy zobaczyła śpiącego i przykrytego ubraniami Gregora, a Emi nigdzienie było! Rozejrzała się po pokoju i dokładnie go przebadała, a śladu poblondynce nie było! Dopiero gdy poczuła lekki powiew wiatru za czerwonejzasłony i usłyszała śmiech wbiegła tam i odkryła iż jest tam taras…

- Emi! Co ty robisz?! – wkurzyła się bo dziewczyna siedziała.