O czym chcesz poczytać na blogach?

Dylan sprouse

● Hilary Duff,Miley Cyrus,Demi Lovato,Cole i Dylan Sprouse,Selena Gomez, Ashley Tisdale● - Onet.pl Blog

W gruncie rzeczy zawsze na planie zdarzają się jakieś dowcipy. Mam namyśli to, że cały dzień robi się jakieś żarty. Plan filmowy to szalone miejsce. Zawsze robi się kawały i jest z tego wielki ubaw.


COLE SPROUSE: Ale tu nie chodzi tylko o naszych kolegów z obsady. Chodzi o całą ekipę. W naszej ekipie jest przecież mnóstwo ludzi. Jest taki kamerzysta, Vance,który śmieje się właściwie ze wszystkiego. I właśnie dlatego tak fajnie jest mieć go blisko siebie. Żaden z nas nie zachowuje się na planie cicho. Dylan i ja, no dobrze, zwłaszcza ja, staram się robić kawały członkom ekipy, szczególnie tym nowym. Współdziałam z fachowcami od rekwizytów, bo oni zawsze mają coś fajnego, przydatnego do wpuszczenia innych w maliny.


Central Sprouse - Onet.pl Blog

Tenserial, a przedtem oglądałeś "Nie ma to jak hotel", z pewnościązauważysz, że ten jest znacznie bardziej dojrzały.

 

Opowiedzcie nam trochę więcej o akcjii przygodach pokazywanych w serialu. Teraz, gdy nie ma z wami mamy, wjakiego rodzaju kłopoty się pakujecie?


COLE SPROUSE: No cóż... W zasadzie są to kłopoty tego samego rodzaju. Ale.

Bailey, uczennicy zKansas. Bailey przyjeżdża stamtąd, by uczyć się w szkole na statku. Aleokazuje się, że nie ma już miejsc dla dziewczyn, dlatego stara się oprzyjęcie jako chłopak. Ten odcinek będzie z pewnością będzie wam siępodobał.Jakopisalibyście swoich kolegów z obsady? Jacy są na planie? Czy jestwśród nich jakiś dowcipniś? Czy to może wy jesteście największymipsotnikami?

moj-blog-o-gwiazdach-troche-o-pieskach.bloog.pl! Zapraszam! - bloog.pl


Wywiad z Dylanem Sprouse i Colem Sprouse na temat nowego serialu "Nie ma to jak statek": 

 

DYLAN SPROUSE: "Nie ma to jak.

Selena Gomez - Onet.pl Blog

Notki jakby nigdy nic . 15 września po południu zostaną ogłoszone wyniki . Nie można głosować na np. Fineasz i Ferb bo głosy się w tedy nie liczą ! Mają być to ludzie a nie postacie fikcyjne ! Nie wolno też głosować np. na Zack Martine tylko Dylan Sprouse , nie Alex Russo tylko Selena Gomez . Dla przypomnienia głosujemy do 15 września , jeśli po 15 będą jeszcze jakieś głosy oczywiście się to nie liczy ! . P.S. Nie wolno głosować na Hannah Montana . Jakby były jakieś sprzeciwy od razu.

mój blog - Onet.pl Blog

O nich garść info ,a

gwiazde sami wybierzcie , czyli dam trzy gwiazdy

do wybrania naprzykład:

1.Miley Cyrus

2.Joe Jonas

3.Dylan Sprouse

 I w komciu napiszcie numer gwiazdy miesiąca

 ta gwiazda , która zwycięży  będzie gwiazdą miesiąca

 luty więc piszcie!!!