O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Dylan

Historia Belice Black. - bloog.pl

Pewna, czy jestem gotowa na związek z nim. Kochałam go, wiedziałam to na 100%, ale jednak rozsądek podpowiadał mi co innego. - Cokolwiek teraz powiem, proszę cię, albyś został i mnie do końca wysłuchał. - powiedziałam, a on wpatrywał się we mnie niezrozumiałym wzrokiem. - Posłuchaj, kocham cię. - znowu zaczęłam płakać. - Nie chcę cię ranić. - wyszlochałam prawie niezrozumiale. Diego posmutniał. To znaczy 'posmutniał' to mało powiedziane. Chyba już wiedział co mam zamiar mu powiedzieć. - Ale Dylan jest dla mnie kimś, kogo nie mam zamiaru odrzucić. Boję się, że znowu mnie zranisz.

-Rozumiem. - załamywał mu się głos.

-Ale proszę cię, nie uciekaj znowu. - zaczęłam go błagać. - Nie odchodź, zostań z nami. - miałam już paść na kolana. Diego wpatrywał się we mnie z ogromnym bólem w oczach. Tak bardzo mu współczułam.

-Postaram się. -.

Mellory i wilki - Onet.pl Blog

Rękę.

Przysunęłam jej plecak i znów przyjrzałam się obiektowi.

Kiedy Britt zapaliła latarkę, kontury na rękojeści stały się bardziej widoczne. I wtedy ostrze omal nie wyleciało mi z rak. Zmrużyłam oczy, żeby się upewnić, czy mnie wzrok nie myli. Nie mylił: maczetę zdobiły dwa złączone półksiężyce. Odszukałam w kieszeni medalion i porównałam je. Identyczne.

– Alex! Dylan!–zawołałam niemal piskliwie.

– Co jest?! –Alex wychyliła mi się znad ramienia, a Dylan zerwał na równe nogi.

Machnęłam przedmiotami i wymownie na nie spojrzałam.

– Niemożliwe… –wyszeptali.

– Na tamtej wyspie wszystko jest możliwe –powiedział tajemniczo dotąd cichy Craig. 

Opowiadanie o braciach Sprouse ;p - Onet.pl Blog

Torbami, cała czwórka udała się do domu.

Mama zaczeła uchodzić do wszystkich pokoji, a tata poszedł do kuchni razem z Dylanem.

Ja natomiast udałem się za mamą, chcą sprawdzić jaki cel niesie ich przyjazd.

Wiedziałem, że nie przyjechali tu bezinteresownie i w dodatku razem.

Idąc po schodach usłyszałem pisk dobiegający z pokoju brata.

Pobiegłem sprawdzić co się stało, a zaraz za mną przybiegł tata i Dylan.

- Mogłbyś mi powiedzieć co ma oznaczać ten... ten... chaos, burdel, śmietnik? - krzyczała mama, zwracając się do brata. - To nie jest nawet bałagan. - dodała ze zrezygnowaniem. - I ten zapach. - powiedziała marszcząc nos.

Dylan marnie się tłumaczył, a mama otworzyła okno.

Powiedziała jeszcze, że jeśli pojutrze wchodząc do tego "pokoju" nie zobaczy dywanu, będzie miał delikatnie mówiąc przechlapane.

Po całkowitej kontroli domu,.

Nie am to jak Statek - Onet.pl Blog


DYLAN SPROUSE: Mamy nową dziewczynę, Debby Ryan. Gra ona postać Bailey, uczennicy z Kansas. Bailey przyjeżdża stamtąd, by uczyć się w szkole na statku. Ale okazuje się, że nie ma już miejsc dla dziewczyn, dlatego stara się o przyjęcie jako chłopak. Ten odcinek będzie z pewnością będzie wam się podobał.Jak opisalibyście swoich kolegów z obsady? Jacy są na planie? Czy jest wśród nich jakiś dowcipniś? Czy to może wy jesteście największymi psotnikami?


DYLAN SPROUSE: W gruncie rzeczy zawsze na planie zdarzają się jakieś dowcipy. Mam na myśli to, że cały dzień robi się jakieś żarty. Plan filmowy to szalone miejsce. Zawsze robi się kawały i jest z tego wielki ubaw.


COLE SPROUSE: Ale tu nie chodzi tylko o naszych kolegów z obsady. Chodzi o całą ekipę. W naszej ekipie jest przecież mnóstwo ludzi. Jest taki kamerzysta, Vance, który śmieje się właściwie ze.

Dylan bob

ja tylko czekam na autobus - Onet.pl Blog

the lost;
Mally
Freak
Anelim
Lacrima
Sweeney
Royal pią
Kofeinowa
soundtrack;
blowin' in the wind - bob dylan

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Alienowa(treść i ilustracje);
 

Blog livet


***
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie trać nigdy światła nadziei. (Bob Dylan)
Komentarzy: 0

niegramatyczny atak słowem przeprowadzony na ynternet

Który wydawał się otwarty. Poznałem, że bar, bo na szyldzie był narysowane kości do grania. Wszędzie odrapane szyldy, prawie totalna cisza, i te wielkie drogi( może chodniki nie przyjrzałem się). Nesamowite wrażenie. Nie wziąłem niestety ze sobą aparatu(ładował się qrka), ale postaram się ogarnąć to następnym razem. Co innego? Muzycznie atakuje mnie Bob Dylan nowy (wiem dziwne), ale zarazem powróciłem do Kaczmarskiego, który nadal porusza. Co ciekawe łączy się to z wcześniejszym motywem, bowiem przed wyjazdem do hurtowni puszczałem sobie “Bankiet” KAczmara. A tam jak wiadomo pod koniec gra starego Staszewskiego czyli Celine, Baranka czy “Budowniczych z Petrobudowy”, aby było zabawniej.

cytaty, aforyzmy, sentencje itp.

2. 14 maj 2007

"Choćby niebo zmęczyło się błękitem, nigdy nie gaś światła nadziei"
/Bob Dylan/

Komentarzy: 1 1. 14 maj 2007

"Życie bogate rodzi smutek;
życie przegrane rodzi mądrość;
życie ciemne rodzi ogień;
życie radosne rodzi pustkę"