O czym chcesz poczytać na blogach?

Dyktanda

SZKOŁA PODSTAWOWA ROGASZYCE

2 ZŁ. KAŻDE SERDUSZKO BĘDZIE BRAŁO UDZIAŁ W LOSOWANIU I BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ ZDOBYCIA NAGRÓD PRZYGOTOWANYCH PRZEZ SP W NIEDŹWIEDZIU.

PIENIĄDZE ZE SPRZEDAŻY SERDUSZEK BĘDĄ PRZEZNACZONE NA POMOC DZIECIOM POSZKODOWANYM W WYPADKU SAMOCHODOWYM W NIEDŹWIEDZIU

10:52, dorotakubiak
Link Dodaj komentarz »
DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA- 22.11.2010r.

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA ODBĘDZIE SIĘ W PONIEDZIAŁEK 22.11.2010r. W GODZINACH OD 16.30 DO 19.00.

UCZNIÓW ODBIERAJĄ WYŁĄCZNIE RODZICE (OPIEKUNOWIE PRAWNI) DZIECKA ALBO OSOBA PEŁNOLETNIA, UPOWAŻNIONA PISEMNIE PRZEZ RODZICÓW (OPIEKUNÓW PRAWNYCH) DO ODEBRANIA DZIECKA.

DZIECKO NALEŻY ODEBRAĆ DO GODZINY 19.00

 

10:48, dorotakubiak
Link Dodaj komentarz »
DYKTANDO NR 8 -22.11.2010r.

WYRAZY NA DYKTANDO NR 8- 22.11.2010r.

  1. POŁNOC
  2. GRÓD
  3. DZIÓB
  4. TUŁÓW

Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby jest ważniejsze niż Twoje

Fatboy podchwycił pomysł i zrobił to na swoim gg... i miałem dziś kilka grupek rozmów ludzi, którzy się kompletnie nie znaja... a jakie fajne były ich zdziwienia: "kto to", "skad wy wszyscy sie wzieliscie"... bylo ciekawie... polecam taka zabawe... rotfl

skomentuj (2)The Lenght Of The Solitude Sound Zaświtało w głowie 2003-03-04 17:40:12


Aresztuj kogoś!!!Jak zwykle Myslovitz... Angielska wersja "Długości dzwięku samotności" jest najwspanialszą piosenką, jaką ostatnio słuchałem... poza tym, że wszystkie songi Myslo są najpiękniejsze. Dzisiaj mam zajebisty humor. W szkole na 5 lekcji pisaliśmy ogólnoszkolne dyktando. Kto chciał to pisał. Dyktando jak dyktando - zajebiście trudne. Ale fajna atmosfera była podczas pisania. I humor mi się poprawił. A przez co?? a raczej przez kogo?? Jak zwykle przez kobietę... Widziałem ją w szkole już pare razy, ale... Na dyktandzie siedzieliśmy dwie ławeczki od siebie... przed dyktandem co chwila albo ona albo ja spoglądaliśmy na siebie... fajne takie uczucie jest... taka mała niepewność... a zarazem fascynacja... może coś będzie... postaram się... :D a wracając pekaesem do domu... na jednym zakrecie jakis koles spierdzielił się z siedzenia... pieprzną na środek autobusu... zwyłem troszkę... a odbierając pocztę dowiedziałem się,.

Jak wychować dziecko. Jak wychowywać dzieci.

I zabawy ortograficzne, które przygotowałam z myślą o dzieciach w wieku od 6 do 12 lat. Możesz wykorzystać je w domu do powtórek ze swoim dzieckiem lub – jeśli jesteś nauczycielem – możesz wykorzystać je w klasie. Zarówno ja, jak i wydawnictwo wyrażamy zgodę na to, by arkusze te mogły być drukowane (wielokrotnie w razie potrzeby) i rozpowszechniane w dowolnych ilościach, pod warunkiem zachowania w stopce adresów internetowych Wydawnictwa Złote Myśli oraz serwisu SuperKid.pl, którego jestem twórcą i redaktorem.
czytaj dalej

Tagi: dyktanda dla dzieci dyktando dla dzieci nauka ortografii dzieci
20:05, dobryrodzic , nauka
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 09 marca 2010
Nauka ortografii dziecka. Metody nauki ortografii. (4) Łańcuchowa metoda skojarzeń ciąg dalszy
Potem jeszcze raz, patrząc na listę, powtarzamy – tym razem w skrócie – utworzony ciąg skojarzeń:

My night

O to ... Postanowiłem zrobić kilka fotek naturze ( tutaj można zobaczyć jedno ze zwierzątek ) Uzbierałem kilka konwalii(bardzo ładnie pachną). Narazie, muszę uczyć się do klasówki z geografi... Więc do dzieła : )
wlodziul 2003-05-18 18:26:42
skomentuj (0)


Dobrze...
Jest dobrze, ale może być lepiej. Dostałem 4- z klasówki, z języka angielskiego(ostatnio dotałem 3 ) Ciszę się... Po lekcjach rozegraliśmy mecz piłki nożnej, między moją klasą a klasą "b", wygraliśmy 8:6(nietypowy wynik dla piłki nożnej). Powróciłem do domu padnięty, ale z uśmiechem na twarzy. Cieszę się... Lecz dobija mnie perspektywa kucia, jutro Dyktando(więc trenuje w pisaniu na blogu ;-)) i poprawa z chemii. No i mam zamiar się pouczyć tylko nie wiem kiedy. Jak narazie to tyle, jak narazie ide z Fixem grać w 1000, byeeee
wlodziul 2003-05-19 16:38:33
skomentuj (0)
Szkoła...
Ahh... Dostało nam się dzisiaj w szkole... Mieliśmy historię wychowawczynią, oberwało nam się, za to że w ubiegły czwartek chłopcy dokuczali jedej z koleżanek ( mnie nie było w szkole :P ). Hehe i cieszę się, że mnie nie było : ). Dzisiaj mieliśmy miećklasówkę z chemii i dyktando z J. polskiego ( pisałem o Tym w poprzedniej notce ). Ja oczywiście byłem łysy, tzn. nic nie umiałem, a okazało.