O czym chcesz poczytać na blogach?

Dwóch i pół sezon 9

nowy wymiar

„ Pół gulaszu, jajka i makaron z serem!”

 

Środek sezonu obiadowego?

Nie..

Badań KTG, najdłużej karmiły piersią, najszybciej odzwyczaiły od pieluchy. NajMatki.

Te które najgłośniej mówią i otoczone są wianuszkiem wiernych dwórek.

Dyskretnie sterując, żeby nie zetknęła się z młodą samicą Alfa. Siedziałam na ławce obok dwóch innych matek i w końcu poddałam się atmosferze placyku zabaw i skomentowałam:

Pracę, bo inaczej człowiek nigdy by się nie wyspał. W Odległym Mieście mogę spać do 9tej. Co oczywiście nie znaczy, że śpię, żeby była jasność. Odruch Pawłowa powoduje, że.

Przede mną jaśniała perspektywa półrocznego urlopu. Pobawienia się ze Słoniną, uspokojenia jej skołatanych przeprowadzkami.

TRUPOSZARNIA

- pierwszych wrażeń ciąg dalszy

Pierwsze wrażenia z dwóch ostatnich anime sezonu wiosennego - może trochę spóźnione, ale liczy się, że są.

.
Osoba ciachnięta przeklętą kataną (nożem?) zdaje się tracić część duszy, zostaje opętana i dokonuje kolejnych ataków.
Mówiąc w skrócie: dziennikarz (ten pan nazywa się Niekawa.

Kotkiem jest tak kawaisty, że aż strach :D

Tagi: anime Durarara genialne sezon wiosenny 2010 sezon zimowy 2010
23:02,
I nie nadaje się do niczego. Postanowiłam poszukać gotowego szablonu w necie. Po kolejnym pół godziny szukania, przeklinania i rozczarowań doszłam do wniosku, że tym razem szlag trafi.
poprzednie
1 ... 6 , 7 , 8 , 9
 

Paweł Biega

Obiecaną szarlotkę i pojechałem do noclegowni.

Start zaplanowany był na godzinę 9:00. Rano wszystko odbywało się zgodnie z planem. Wstałem o szóstej..

By sobie krzywdy nie zrobić. Lepiej trochę wolniej, ale dobiec, niż wpaść na ścianę i cierpieć na ostatnich kilometrach. Zwolniłem. Przez fakt, że chwilę później.

Tym samym odpocząć. A z każdym wodopojem maszerowałem coraz więcej.

Tuż przed półmetkiem trasa prowadziła wzdłuż Parku Południowego, więc był cień..

Jedna biegaczka schodzi z trasy słaniając się na nogach. Opiera się o płot, dwóch innych zawodników ją przytrzymuje. Wolontariusz wzywa pogotowie. Znowu karetka jedzie na.
 • Szurkowski!
 • Pokój maratończyka
 • Nowy sezon – nowe buty
 • Sochaczewski Test Coopera “4 Pory Roku”.

 • wszystko o manchesterze united - Onet.pl Blog

  Zwrotem sytuacji w transferowej sadze Ronaldo - dzisiaj rano Ramon Calderon, prezydent Realu Madryt, oficjalnie "złożył broń" w walce o zakup Cristiano.
  Dawid (19:28)
  Zawodnikiem w ostatnich dwóch sezonach. Wyrósłnam na jednego z najlepszych obrońców w Europie i wprowadził do drużynyducha walki, który panuje na Old Trafford.

  27-letni Evra był zachwycony możliwością przedłużenia umowy z Diabłami,z którymi jak powiedział "ostanie dwa i pół sezonu to początekspełnienia jego marzeń".

  To wielka przyjemność i honor by.

  Miłości i rozczarowania


      W sobotę byliśmy na weselu. Było naprawdę bardzo fajnie. Wprawdzie musiałam się oszczędzać bo bolał mnie brzuszek ale i tak potańczyliśmy sobie. A jedzonko też było przepyszne. Robiłam za głównego fotografa reportażystę (czy jak tam to się nazywa). Oto mały.Brzuszek. Wydaje mi się że jest olbrzymi ale może to nie prawda ... W poniedziałek byłam u lekarza. Dzidzia rozwija się bardzo dobrze - ma już 23cm i waży 900g. Tylko pojawiły się u mnie skurcze - to przez porządki przedświąteczne. Ale dostałam jakieś leki do domu i na razie jest OK.
  Moim zdaniem wyszło bardzo tanio. Do tego gdy chodziłam po kwiaciarniach i pytałam się o amarantowe goździki to wszędzie mówiono mi że teraz nie sezon na nie i nie nadają się one zbytnio do bukietu ślubnego. Najchętniej proponowano mi róże, eustomy i orchidee – oczywiście za niebotyczne.

  Guliver - opowieść o tym jak wielkie jest psie serce

  :)
  (blog Mola: http://molo-dogo.blogspot.com)

  A potem ...
  Po dwóch i pół tygodniach przymusowej przerwy w ćwiczeniach przyszedł czas na powrót do ładu i mamy za.

  Jednego pasjonaty z którego  zrodzi się dobry terapeuta warto oddać kawałek siebie w pracy i słowach nie tylko jako wykładowca ale w pierwszej kolejności człowiek nastawiony na dobro.
  poprzednie
  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 90
  następne
  O pracy i o bezpiecznym powrocie do ładu

  Zaczął się sezon prestorkowych zajęć dogoterapeutycznych więc i my zabraliśmy się do pracy i mocną ekipą składającą się z dwóch barbetów i dwóch goldenów wzięliśmy się do pozytywnych działań :)
  Miałem.