O czym chcesz poczytać na blogach?

Dwa plus jeden

wytwory - bloog.pl

art-kma@wp.pl lub gadu-gadu: 4047418

Pamiętajcie Wytwory:

Wybierając się we dwóch do Nowych Właścicieli-Nosicieli
  kasujecie jeden bilet na pociąg pośpieszny
  (znaczek pocztowy.
i wszelkiego rodzaju dzianin.Turkusek Perełkowy
Na pierwszym planie: Wytwór Broszka
, w tle: Wytwór Kolczyki.
Na Wytwora składa się:
włóczka, szklane koraliki: dwa rodzaje, agrafka.
Stworzony przy użyciu Czarodziejskiej Różdżki, czyli Szydełka.
Guziki (średnica 4cm), szklane koraliki, srebrne zawieszki.
Stworzony przy niewielkim użyciu Czarodziejskiej Różdżki, czyli Szydełka.
Wzrost Wytwora bez bigla: ok. 6,5cm plus Wąsy ok. 4,5cm


Podziel się:

Trackback: http://bloog.pl/id,5121361,trackback

Swiatlo ksiezyca - Onet.pl Blog

     O, pani ściera kurze, pomogę jej... no dobrze, dobrze nie będę nic podawał, podepchnę tylko pani pod rękę, przecież nic nie stłukę, oj tam... raz się zdarzyło, czy dwa... Czy pani musi o tym stale pamiętać?... Lubię poleżeć na przetartych półeczkach... Nie lubię tylko tego ryczącego potwora... powiem wam w tajemnicy, że bardzo się go.

Aaaa... dosyć tej walki, spać mi się chce... Nie ma to jak popołudniowa drzemka... Tym razem śniło mi się lato i ogród u babci. Cieplutko i zielono, wietrzyk szumiał i strumyczek pluskał i myszki tupały...
...otwieram oko... to nie myszki... to pani stoi przy tej ciepłej desce i układa ubrania... wskoczyłem tam zaraz, ułożyłem się wygodnie... lubię tam.To co lubię najbardziej... Gdy już wszyscy śpią i jest cichutko, słychać tylko lekki stukot... To pani siedzi przy tym jasnym okienku i tak stuka... Lubię jej wtedy pomagać... Jeden skok i już jestem na biureczku... Patrzę w okienko i jak zwykle wkurza mnie ta mała, co tak lata w kółko... - pani mówi, że to strzałka, i że jej nie złapię... Jak to.

Niewiele rzeczy tak bardzo oszukuje, jak wspomnienia - Onet.pl Blog

100% użycia procesora. Armia się profesjonalizuje, a systemy nadal w DOS-ie zżerające całą pamięć operacyjną.

Później poranny SMS od Małej (Ty wiesz :*), dwa telefony od magazyniera, później godzina u Mamby, godzina u szefa służby.
Kwitologia... Kwity, faktury, asygnaty, papiery...
Głowa się kręci.

Wiatrakowe pole spowite poranną mgłą na tle wstającego słońca wygląda imponująco. Widoku dopełniają prawie całkowicie ogołocone jesienią drzewa. Pięknie. Brakuje tylko Dwa plus jeden w głośnikach i "Iść w stronę słońca". Mijam przystanek, tym razem bez żadnej reakcji. W lusterku widzę szybko zbliżający się samochód na szczecińskich blachach. Nie.

"Chcę być szczęśliwa 2:Dalsze losy." - bloog.pl

List i podpisalam tam coś listonoszowi.Poszlam do kuchni razem z ciocią.Okazalo się ze to list z sądu. -Wezwanie na sprawę rozwodową.Wiedzialam ze to się tak skończy.Za dwa tygodnie mam się stawić w sądzie-powiedziałam i łzy zaczely mi spływać po policzkach.Ciocia przytuliła mnie.Nic nie mówila.Wujek przeczytał ten list.Pogłaskal mnie po głowie.Do domu.Poszłam do pokoju i położyłam się.Spałam do 14:00.Potem zeszlam na obiad.Naszczęscie była niedziela.Ciocia włączyła wieżę i włożyła płytę starego zespołu dwa plus jeden.Nastawiła na piosenkę windą do nieba.Zaczeła sobie podśpiewywac.Potem dołączyłam do niej i razem sobie śpiewałyśmy. -No tak.Jakby obydwie wychodziły zamąż-zaśmiał się.

Jagoda Ka - Onet.pl Blog

Przed nią. Życie toczy się dalej, Ziemia jeszcze nie ma zamiaru się zatrzymywać, a przynajmniej nie z tak błahego powodu. "Życie jest życiem, Pan przecież wie" - jak śpiewało Dwa Plus Jeden, w nieco innym kontekście, ale prawda jest uniwersalna. Życie to pasmo przemijania, coś musi się skończyć, aby brnąć dalej. Stagnacja oznacza marazm i depresję.

A na.

enigma.pl

środa, 07 maja 2008
DWA PLUS JEDEN

Odkąd pamięta zawsze tego pragnęła. Być z dwoma mężczyznami. Naraz. Podwójna przyjemność. Podwójny orgazm. Patrzeć, jak pożądają każdego skrawka jej ciała. A przede.