O czym chcesz poczytać na blogach?

Dwa ognie

Przeżyjmy to jeszcze raz - bloog.pl

Równocześnie) ,później   na moim podwórku stanęła podobna ,na której nawet moja mama bardzo lubiła wznosić się pod niebo.

Kilku , nieraz kilkunastu osobowa grupka dzieci w krzykach ,śmiechu ,opowiadaniach całe dnie spędzała na dworze.

Zabawy w chowanego ,palanta , podchody , a przede wszystkim piłka , piłka i piłka. Tu dominowały dwa ognie.

Podskakiwałam nad piłką ,  ziemie ryłam wciskając się pod piłką , wygięcia i szpagaty , wszystko po to  by nie pozwolić by gumowa kula obiła się o mój korpus.

Z biegiem czasu ja z kolegą doszliśmy do takiej wprawy ,że trudno było nas „stłuc".

Każdy bezdeszczowy dzień ,gdy tylko pierwszy podwórkowicz.

Blog olus10

Komentarzy: 0 Dalej nuda!!!!! 2007-01-12

Dalej nuda.Znowu na wuefie były Dwa ognie i znowu drużyna,w której byłam,wygrała.Poza tym,nic ciekawego nie było.
   Wczoraj było ogłoszenie wyników konkursu ortograficznego.Zajęłam drugie miejsce wśród klas
czwartych,a z całej szkoły,czwarte miejsce.Będę reprezentowała moją szkołę w etapie międzyszkolnym tego konkursu.

3. Gromada Zuchowa Przyjaciele Kubusia Puchatka - Onet.pl Blog

Gry podwórkowe
Zbiórka 26.02.2010r.

Ponieważ jedna zuchenka nie wypełniła zadania, post pojawia się tak późno ... :) 

Druga zbiórka z cyklu sprawnościowego "Słoneczko-Wilczek" poświęcona została poznaniu lub przypomnieniu gier podwórkowych, takich jak klasy, dwa ognie, Indianie nocą i inne.
Większość zuchów świetnie się bawiła, jednak nie obeszło się bez drobnych obrażeń podczas gry w dwa ognie. Na szczęście została uzupełniona apteczka, dzięki uprzejmości druha Maćka, szybko poradziliśmy sobie bez bólu i jęków :)
Ze względu na złą pogodę nie mogliśmy wyjść na podwórko, więc zrobiliśmy.

Domek w domku =D

poniedziałek, 04 grudzień 2006, 17:04
 
 I znów jestem !!! Dziś ogólnie fajny dzionek :) Na WF-ie poszliśmy na boisko i graliśmy w nogę :) Wprawdzie nie lubię tej gry , ale zawsze lepsze to , niż dwa ognie , w które gramy zawsze :) Na plastyce robiliśmy pudełka . A w ogóle jutro mam 10 urodzinki !!! :D Ale jutro nie napiszę , więc jeśli chcecie składajcie życzonka dziś :) A z okazji urodzin mam kilka fajnych propozycji :) Oto one : 

BLOGASEK O NAS

Gacie Iwony:))))))
Pewnego dnia, okazało się, że pani od matmy jest chora. W tym dniu były 2godziny, i miałbyć sprawdzian(do tej pory go niebyło). Mieliśmy zastępstwo z dyrektorką:/ Jedną godzine odpuściła nam i poszliśmy na boicho. Chłopcy grali w nogę, dziewczyny(w tym Iwona) w dwa ognie, a ja z kumpelami gadałyśmy. Iwona jest to dość obszerna dziewczyna z mojej niezbyt zrównoważonej klasy. Grając w dwa ognie chciała złapać piłkę i schyliła się. Wtedy dość obcisłe jej gatki rozpruły się na tyłku. Zrozpaczone Sumo uciekło do kibla, i tam przesiedziało resztę lekcji. No, ale dzwonek jak to ma w swioim zwyczaju zadzwonił..

Blog netus936

Elżbieta...No coment....Drugi z Pałką, ale nie mielismy lekcji, znaczxy mielismy, ale gralismy na dworzu w gałe, Ja nie grałam, tylko lezałam se na ławeczce :D:D:D. Później przyra z moją lovely wychowawczynią.... 
Tez no coment.....NAkłamała mamie Pauli......<fuck>!!!!Po przyrodzie w-f. Grałyśmy w......Uwaga.......Uwaga........Dwa ognie!!!!!!!!!<lol2> Dwa ognie w 6 klasie!!!!!<lol>.Miałam zosac na sks-ie, ale niechciało mi sie,poszłam, do domciu. Wracałam z Kamilem i Kubą. w domu zaczęłam sprzątac......Buża bbyła nawet...:D:D:D. Jutro jade do Olci na gryyla:D:P. Kończe, pozdro dla:
-Pauli
-Asi(zgódz się)!!
-Gosi(zrowiej szybko)!!
-Kamila
-Kuby
-I wszystkich.