O czym chcesz poczytać na blogach?

Duże dzieci

Truskawkowe ciastko

To może nie najlepsze określenie bo w PL to raczej jest "pora deszczowa trwająca permanentnie 2 miesiące z kilkudniową przerwą". W lecie i tak wsyztsko jest dużo bardziej proste, bo łatwiej się jeździ, rano jest jasno, nie jest zimno, dzieciom zaklada się sukienkę i sandałki i już są ubrane. A  w zimie naciąga się te wszystkie przeklęte rajtuzy, kombinezony, swetry, owija szalikami, wkłada czapy, kozaki, rękawiczki ( każdy palec osobno),  po to by na koniec dziecko.

sobota, 21 maja 2011
3 latka

16 maja, czyli w poniedziałek dziewczynki skończyły 3 lata. Sama nadal nie wierzę momentami, że mam już takie duże dzieci i to dwójkę.

Świętowaliśmy w niedzielę , w rodzinnym gronie, jak zwykle były 2 torty i emocje związane z prezentami oraz motyw przewodni - skrzydła ;-)  Ojciec się poświecił kilka dni wcześniej i jeździł za nimi.

DWIE MATKI PRZY KAWIE

Mądrości dwulatka

Mamo, a co to są pantalony? To takie duże majtki. A skąd Ty synu znasz to słowo? Babcia Ci czytała bajkę? Tak. O kim? O takim panu, panu… Hilarym? Nie. O panu Talonie.

Mamo, już nie ma padadeszczu, możemy wyjść.

Byłem dziś na placzabawie.

Ale mi.

Follow this blog

Tag Cloud

  • miejsce przyjazne dzieciom
  • karmienie piersią
  • spacery z dzieckiem
  • wycieczki z dzieckiem

Wymyśliłam Cię nocą przy blasku świec.... - Onet.pl Blog

Na jego przyjazd.Pod dom podjechał młody,
przystojny chłopak. Świetnie ubrany,studiował, był szczęśliwy. Miał
rodziców, często wyjeżdżał z nimi za granicę.Wtedy ta matka uświadomiła
sobie patrząc na niego i swoje inne dzieci że właściwie jemu dała najwięcej.
Dała szansę na realizacje planów.Z jednej strony straciła go, nie miał jej
miłości, zainteresowania, ale z drugiej strony nie był tego pozbawiony.
Miał rodziców którzy tak samo go.z porzuceniem pewnej
wybranki serca która była zbyt zaborcza.Sama zresztą namawiałam go na skończenie
tego związku. Wczoraj dowiedziałam się że zaczyna myśleć o mnie inaczej....
Patrzy innymi oczyma, myśli nie tylko o kolacji ale o "Nas" przez duże N.

Nasze szkolnictwo

Szkoły podstawowej po ostatnią klasę liceum. Warto by się zastanowić, aby Polskie ministerstwo Edukacji nie powinno się przygotować do całkiem podobnego projektu. Kosztorys otwartej strony nie jest wysoki, a korzyści dla uczących się duże. Dzieci Polskie nie mają równych szans na zdobycie edukacji, różnice widać między miastem a wsią. Ale nie tylko, różnice widać między poszczególnymi szkołami. Te wszystkie różnice między szkołami na wsi.

bahama mama!

!
W zasadzie to nic się takiego DUZEGo nie dzieje. Biegam sobie dalej. Beata wróciła od kuzynki. Jestem zdrowa nie wiem na ile to jest prawda (hehe) No i boli mnie głowa, ale da sie jakos wytrzymac.
Tak wogóle to jest juz póxno i duże dzieci powinny były juz isc spac tak wiec dobanoc duże dzieci, małe dzieci zaczynaja grasowac, jeaaa! Ide rzucic tramposzem w kociaki(hyhy) A mój Miły Młody Pan znów do mnie zapukał

2003-07-19 00:27:03 skomentuj jeśli.

Ale tylko na zawsze - Onet.pl Blog

09 kwietnia 2006
Małe myśli

Szerokie horyzonty, ogromne ambicje, wielkie arcydzieło, duże dzieci, wysoka ranga, pokaźna suma, potężne zasługi… Nie zastanawialiście się kiedyś, dlaczego wszystko, co kojarzy się pozytywnie, jest pokaźnych rozmiarów? I czy na pewno tak jest, że im więcej, tym lepiej? A co powiecie na to.

Barwy tęsknoty i radość czekania - bloog.pl

Douglas Dunn "W sklepie" . Tłumaczenie Piotr Sommer.
      
            

Ma na imię Maria. W dzieciństwie zawsze sama. Matka i ojciec zabiegani, ledwo potrafili związać koniec z końcem.  Uwielbiała deszcz. Rozkładała szeroko ramiona i wystawiała twarz w kierunku nieba. Zapominała na chwilę o całym świecie i .Świat zmierza ku zagładzie. Człowiek człowiekowi wilkiem. Nic nie jest już takie, jakie było. Z rodziną dobrze wychodzi sie tylko na zdjęciu. Ideał sięgnął bruku. Małe dzieci - mały kłopot, duże dzieci - duży kłopot. Polityka to bagno, patriotyzm - anachronizm. Zemsta jest słodka. Nadzieja matką głupich. Miłość szybko przemija. Kiedy złe lata, nie można liczyć na brata. Pieniądz rządzi światem. Nasza planeta umiera..