O czym chcesz poczytać na blogach?

Dutch house

FromPolandToHolland

Wtedy z pewnością w domu… .
Uniwersytet jest całkiem duży, nowoczesny, z ogromną ilością komputerów i nowiutkich leżanek do pracy. Będę mieć zajęcia z Holendrami ale też z międzynarodowymi, więc wszystko na szczęście będzie po ang. W poniedziałek mam pierwsze zajęcia, okaże się wtedy czy nadal wszystko jest takie super .

Po południu szybki skok do Ikei i na Dutch language lesson . To ich gardlowe „h” jest okropne. Można zapluć całą książkę .
Ale teraz przynajmniej wiem jak powiedzieć cześć, mam na imię Maryla
No i już wiadomo dlaczego lubią płacić podatki. Holandia jest poniżej poziomu morza, jedyne co chroni je przed zalaniem to pobudowane tamy. Chcesz chodzić po suchym, zamiast pływać w pontonie? Płać podatki!

Na koniec skoro tyle było dziś o Holandii nie może zabraknąć Dutch party. Dress code: wszystko na pomarańczowo!  Zdjęcia wrzucę później. Na prawdę udana impreza z wcześniejszym beforeparty w jednym ze students house notabene o nazwie Orange House .
Damian Trzos to tu poznałam Twojego tureckiego sobowtóra! No identyczny, serio. Musisz przyjechać i go poznać .

Poniżej zdjęcia pokoju po lekkich zmianach. Znajdź 5 różnic

Rudazazji w Ameryce Południowej

Dzięki czemu ja jestem teraz wściekle brązowa jak bylam wcześniej tylko raz w życiu po serfingu i kilku dniach na łodzi w Indonezji, a Katarzyna jest po prostu czarna.

A jak kiedyś zrobię wreszcie moją osobistą listę 5 favorite beach destination to Tyrona jak na razie ma na niej miejsce zapewnione.


rudawazji 2008-09-09 03:14:35
skomentuj (1)
Dutch Hat Nerd


Są miejsca, które jak magnes przyciągają nerdów.  Najczęściej są to urokliwe, maleńkie miejscowości zagubione gdzieś w cichej zatoczce nad oceanem tudzież w dolince pomiędzy szczytami gór. W takiej wiosce czas stoi w miejscu od stu czy dwustu lat, życie płynie mucho tranquilo, nieliczne zabudowania będą żywcem.

Umówione ze znajomymi w Cali, nie miały wyjścia i musiały dziś pojechać z nerdem.

Generalnie Salento jest boskie. Dookoła zielone piękne góry, rośnie kawa, królują stare haciendy i plantacje, lokalesi zasuwają w nieodzownych kaloszach, kapeluszach i ścierkopodobnych ponczach, i obie czujemy że wreszcie jesteśmy w takiej prawdziwej, starej i wiejskiej Kolumbii. Plantation House w którym mieszkamy też jest zajebistą miejscówą na skraju miasteczka z jednej i skraju doliny z drugiej strony, nic tylko zostać tu na tydzień. Pod warunkiem, że nerd wyjedzie. Najlepiej jeszcze dzisiaj proszę…rudawazji 2008-09-15 20:59:08
skomentuj (3)
Saudade


Czasami łamanie własnych zasad bywa.

przygody pana bazylka

- przerwałem mu. - Kto by czytał te brednie...
- OK, ale zwróć uwagę, że koncert też nam przepadł - stwierdził Bazylek.
Nic nie przepadło, bo w sobotę Rubik koncertuje w Jeleniej. Więc wszystko przed nami. A dzisiaj sobie spokojnie obejrzymy dwa odcinki Magdy M.

Z innej beczki.
Dziś rano obejrzeliśmy reportaż z planu megaprodukcji House Of Wax, gdzie w jednej z głównych ról pojawiła się niejaka Paris Hilton. Podczas przerwy w zdjęciach, Paris udała się na imprezkę urodzinową swojej trzynastoletniej fanki. I tam, połowa dziewczynek miała na głowach czapeczki Von Dutch. W związku z czym Bazylek oświadczył, że już nigdy nie założy swojej wystrzałowej czapy*.

Bez łaski.


* Ostatnie, unikalne zdjęcie na www.dj-micha.blog.pl
Tam, a nie tu, bo jestem posądzany o chałturę, łatwiznę i prowadzenie foto-bloga...


2006-08-31 17:16:23 skomentuj (11)


taniec-życie

Kilku kroków. Mam ogromny szacunek dla ludzi, którzy oddają część siebie dla tej pasji.
A oto kilka dobrych kawałków:
Cassie feat ray j - me and you
Moloko - the time is now (bambino casino remix)
Justin TImberlake-Cry Me a River
Petey Pablo-Show Me The Money
Pitbull-Bojangles
Chris Brown-Run it
Missy Elliot-Pass The Dutch
fatman scoop - be faithful
Charmillionaire ft.Busta Ryhmes,Snoop Dogg-not a criminal rmx
Busta Ryhmes-Touch It
Rihanna-Rehab
Cassie- Long Way 2Go
Pussycat Dolls- Beep
Cheris ft. Yung Joc- Killa
Coolio- Gangsta’s Paradies
Darin vs. 50 cent- Step up Just a Lil Bit Gemix
Dr. Dre- Kush
Sean Paul Featurin Keshia Cole-. Komentarzy: 0 Jumpstyle :) 2011-01-25  Dzisiaj trochę o bardzo "skocznym" stylu tańca.  Jumpstyle to podgatunek muzyki house. Swoją karierę rozpoczął w Chicago, stąd wywodzi się najwięcej twórców i miłośników tego gatunku.
Mimo wyglądających na bardzo skomplikowane ruchy taniec sam w sobie nie jest taki trudny. Wystarczy poczuć muzykę, przede wszystkim w nogach:)
Jest wiele odmian tego gatunku m.in. HadrJump, co w dosłownym znaczeniu oznacza :ciężki, mocny, silny.