O czym chcesz poczytać na blogach?

Dustin hoffman

tymoteusz syn krzysztofa

Do niego i wiem już, że serial bez niego straciłby barwną postać i dużą część mojego zainteresowania.

Nazwiskami, które mają przyciągnąć widzów tej serii obok Noltego to przede wszystkim Dustin Hoffman (producent serii), Dennis Farrina czy wyrazisty John Ortiz w roli pochodzącego z Peru innego wybitnego trenera koni wyścigowych. Wyposażony w cięty język i dusze latynoskiego twardziela czynią go jedną z trzech najważniejszych postaci.

ochocki.blog.pl

Piekieł i widzę twarz diabła, a on przyjmuje mnie w swoim gabinecie, sadza naprzeciwko siebie w fotelu, ręce zaplata w koszyczek, zakłada okulary, patrzy w papiery. I widzę po jego minie, że nie wie o co w tym wszystkim chodzi. Twarz ma Ala Pacino, Roberta de Niro, Dustina Hoffmana, w każdym razie twarz ma klasową. I na tej jego twarzy to, że nie wie co ze mną począć, gdzie mnie dać, odbija się szczególnie wyraźnie. Mówi do mnie:
   - Ja naprawdę nie wiem co powiedzieć, ja naprawdę nie wiem o co w tym.

don-pedro.blog

- już na wolności - Tommy i John spotykają znienawidzonego Nokesa i na oczach świadków, zabijają go. Oskarżonym o zbrodnię przyjaciołom próbuje pomóc Lorenzo i Michael - dziś zastępca prokuratora okręgowego. Swoją pomoc oferuje także adwokat-alkoholik (Dustin Hoffman) oraz zaprzyjaźniony z nimi ksiądz Bobby (Robert De Niro)...
reż.Barry Levinson, wyk.Dustin Hoffman, Robert De Niro, Kevin Bacon, Brad Pitt, USA 1996.

Jeżeli natomiast ktoś jeszcze nie oglądał filmu "Chicago", to bardzo proszę "- Nie.

panna anna & killertime!!

Sam film kusi kolorami i kubańskim klimatem. Małym brylantem filmu jest Bill Murray. Wcielający się w ‘bezimiennego’ pisarza. Jest jednym z nielicznych humorystycznych wątków. A w swojej roli jak zawsze jest bezkonkurencyjny. No i popisowy wątek z Dustinem Hoffmanem. Raptem dwie sceny – ale wystarczyło :)Film mógł być lepszy, ale mnie i tak się podobał. Bardzo. 

Film - tohvri


reżyseria: Paul Weitz
scenariusz: John Hamburg, Larry Stuckey
obsada: Ben Stiller, Robert De Niro, Dustin Hoffman, Blythe Danner, Teri Polo, Barbra Streisand
zdjęcia: Remi Adefarasin
muzyka: Stephen Trask
montaż: Myron.

raz a dobrze - Onet.pl Blog

Zaskoczeniu stwierdziła,że nie mam żadnych ubytków, co wprawiło mnie w stan euforii i radości..trzeba Wam wiedzieć, że wolę dzieci rodzić, niż przeżywać ból zębów nawiercanych ...i ten odgłos wiertła, który przeszywa mi mózg...od razu mam przed oczami Dustina Hoffmana i Laurenca Oliwiera ...Maratończyk" świetny film..."jest bezpiecznie?...pytam, czy jest bezpiecznie?..."...sławetna kwestia, kiedy Laurence, zbrodniarz hitlerowski, dentysta z zawodu, wyciąga narzędziami stomatologicznymi dłubiąc w zębach Dustinowi,.