O czym chcesz poczytać na blogach?

Duracell

Wypłyń na głęie

(Luluvi)

...właśnie tu gdzie się znajdował groziło mu wielkie niebezpieczeństwo. Zdesperowany Neo zaczął z furią walić w metalowe ściany pojemnika z dziwną subsrancją. Po 15 minutach takich zabiegów słabszy alement ścianki ustąpił. Materia niosąc ze sobą Neo(stradę) z cichym plaśnięciem wylądowała na zimnej, marmurowej podłodze. Widok jaki ukazał sie oczom naczego bohatera zapierał dech w piersiach. Patryk znajdował sie w Fabryce Baterii. W wielkich rzędach stały gigantyczne baterie z przeźroczystymi ściankami. Na ogromnym telebimie znajdującym się na ścianie widniała walka króliczków Duracell ze zwykłymi króliczkami (Parasonic, NeverActive itd.). Zielone litery z początku rozproszone po ekranie, stopniowo układały się w napis : "I choćby zwykłe baternie nie wiemy jak kombinowały, i tak z nami nie wygrają".
Lecz gdy przyjrzał się dokładniej otaczającym go bateriom doztrzegł, że w środku w tej dziwnej substancji pływały króliczki Duracell. Wokół każdej baterii krzątało się po kilka Trynity z pokaźnych rozmiarów strzykawkami. Przez małe otwory co jakiś czas jedna z nich aplikowała królikowi trochę płynu ze strzykawki. Po każdej dawce królik coraz bardziej się rozwijał. Neo na.

Baby take my open heart and all it offers.. - Onet.pl Blog

Otworzyłam drzwi.
Tak! Tak jak chciałam! Ściany w dwóch kolorach - fioletowy, niebieski, fioletowy, niebieski! Wieeeeelkie wodne wyro pod oknem, balkon, biurko, i te takie tam.. Walnęłam się na wyrko, i aż zamruczałam z zachwycenia.
-Mmm..Atlanto, witaj.Nie jesteś jednak taka zła-zaśmiałam się, i zaczęłam rozpakowywać.

"Jeszcze tu porządzę.." pomyślałam, otwierając walizkę.

_______

Boże, wstyd mi. Taki beznadziejny rozdział, ale chciałaś Kama, masz. Dedykuję tobie, znów..w jakimś tam sensie mi pomogłaś<3 Dziękuję!

Wiem, zboczony Biebs, ojj..ja lubię takich, a wy?:D

Do następnego...

Ps. FOLLOWUJCIE MNIE NA TWITTERZE!! -> www.twitter.com/JustinsSweetLuv

Pzdr.


Candy (23:38)
4 mhr, robi się gorąco!

24 października 2010
Rozdział 3 - Duracell się kłania.

ZIELONA STRONA ŻYCIA

Każdym razie poprzednio był tam również tutejszy blog i odnośnik do wpisu o ekologicznej paście do zębów :-)

Aha, a kurczaka Zenka można karmić. Jak klikniecie w more po prawej stronie to jest tam ukryta torebka z ziarenkami :-)

23:10, isia2711 , ciekawostki
Link Komentarze (2) »
(160)Jesienne ładowanie akumulatorków

Trochę się czuję jak króliczek bez baterii Duracell... Ciemno, zimno, ponuro. Z nieba siąpi jakieś niewyraźne coś. W nocy spadł pierwszy bielutki śnieg, ale do rana się rozpuścił. Znikąd nadziei, energetyczny dół.

Mam nadzieję, że już wszyscy wiedzą, że taka bateria to odpad niebezpieczny. Nie tylko nie nadaje się do recyclingu, poza wyspecjalizowanymi ośrodkami, ale również nie powinna znaleźć się na wysypisku. Pozostawiona sama sobie może spowodować skażenie środowiska.

Pojawiły się już ciekawe inicjatywy lokalne promujące zbiórkę baterii. I ja też będę odnosić zużyte baterie do odpowiednich punktów zbiórki. Ale to za mało...

Jak piszą we wspomnianym serwisie:

tykwa

Pierwszego rauszu, tej radości z niczego. No i jak to wygląda, rokendrol i kola.

 

Obrazek nocny. Pijany mężczyzn z butelką piwa ,w bramie mówi płaczliwie do telefonu, ale ja cię kocham! Cos takiego rozmiękczy serce każdej kobiety, zapewne.

 

Mam bardzo dużo pracy, co powoduje napięcie, jak się zorganizować zdążyć i dopiąć wszystko. Śnię to, co robię, na co dzień jak nigdy. W wolnych chwilach nieustannie gdzieś chodzimy, jak para króliczków z bateriami duracell, po 2, 3 godziny.

 

Miewam momenty trudnej ekscytacji, nadmiernego słowotoku i analiz. Dzisiaj wszystko we mnie ucichło. Jestem fizycznie zmęczona, uspokojona i mniej się boję. Ale często myślę, że mówię za dużo, że nie trzeba, że przesadzam. Hormony, przesilenie wiosenne i Tsunami w Japoni.

 

tykwa 2011-03-13 21:53:03
skomentuj (2)
pełnia energii