O czym chcesz poczytać na blogach?

Duplikat

stopa-życia - Onet.pl Blog

Potrzebuje upgrade'u.
7. Widoczne ślady szminki na joysticku lub myszce.
8. Kiedy się kochacie, bębni Ci palcami po plecach.
9. Coś, co zapchało drukarkę, to nie kartka, tylko stringi lub prezerwatywa.
10. Ilekroć wchodzisz do pokoju, na ekranie widzisz główną stronę jakiegoś serwisu dla kucharek lub samochodziarzy.

       


Na generacji Duplikat mieszka,paskudne życie ma ten koleżka.
Zamiast się cieszyć,psocić,figlować,autorzy każą mu blogu pilnować.
Więc nasz Duplikat zamiast się bawić,lata po ludziach by ślad zostawić.
Autorzy tekstów tego paskudy,wychodzą z siebie i swej obłudy.
Aby zamącić,aby dokuczyć,aby spokojnych, ze sobą skłócić.
Gdy nie daj Boże,ktoś mu podpadnie,to ten się wścieka bardzo nie ładnie.
Straszy na blogach,w komentarz wpisze,Och co ja widzę? Och co ja słyszę?
Jak zauważy komentarz przeciw,to wręcz natychmiast z GG poleci!
Stek epitetów,wyzwisk,pouczeń,jak nie przestaniesz to Cię nauczę!
Przyśle do Ciebie zastęp przyjaciół,żebyś.

Radosny Wojownik

Się zastanawiam - od czego mi wyskoczyła wysypka na połowie jednego palca lewej dłoni?! Uczulenie jakie czy cuś...? 

Komentarzy: 2 Warszawska Karta Miejska 2009-02-07 Jedną z zachwalanych przez ZTM zalet nowej, spersonalizowanej Karty Miejskiej jest możliwość przekodowania niewykorzystanej części biletu na nową kartę w przypadku utraty. Haczyk, a jakże, wygląda tak, że za wyrobienie duplikatu trzeba wybulić 10 zeta... No ale jako że moją nową spersonalizowaną Kartę Miejską udało mi się zgubić jakiś tydzień po jej odebraniu, a kończy mi się ważność aktualnej - stwierdziłam, że poświęcę dychę i niech już mam spokój. 
Poszłam do ZTM. 
Wypełniłam wniosek, postałam w kolejce, podeszłam do okienka i mówię - o naiwna uczciwości! - że to ma być duplikat. "A to nie, to musi pani inny wniosek wypełnić" - mówi kobitka w kasie i daje mi tenże inny wniosek. Różnił się od poprzedniego jedynie rubryczką "powód wystąpienia o nową kartę" z odpowiedziami.

Blog biznes2biznes

Notki
Opłaty za paszport i rejestrację koni 2011-10-12
W dniu 23 lipca 2007 r. opublikowano rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 3 lipca 2007 r. w sprawie wysokości i sposobu pobierania optat związanych z identyfikacją i rejestracją konia, wydaniem i doręczeniem paszportu konia lub jego duplikatu i opłat za czynności związane z wydawaniem i doręczaniem paszportów bydła lub ich duplikatów (Dz. U. Nr 132 poz. 917). Uregulowano w nim kwestie wysokości i sposobu pobierania opłat m.in. za opis słowny i graficzny konia, zidentyfikowanie konia w przypadku koni rasowych (pełnej krwi angielskiej, czystej krwi arabskiej, rasy kłusak oraz kuców szetlandzkich), zarejestrowanie konia, wydanie paszportu konia lub jego duplikatu, zmiany w rejestrze koniowatych, czynności związane z wydawaniem paszportów lub duplikatów paszportów bydła. Wymienione opłaty mogą być uiszczane w formie kredytu gotówkowego lub.

Pamiec z papieru


STRONA GŁÓWNA


BLOG

Another road...
Wracaja dzis stare nawyki...niebezpieczne zle nawyki...nawyki, ktore doprowadzily mnie na samo dno rozpaczy, ktore omal mnie nie zabily w swej bezmyslnosci. Dym unosi sie pod sufit, jest piekny. Gorycz w ustach, tylko gorycz i mrok za oknem. Niczego wiecej tu nie ma, nic ponad to nie jest realne. Zlewam sie z powietrzem, jestem powietrzem...przestaje byc potrzebna, zostal znaleziony moj duplikat...prawie, bo jest lepszy. Nie narzeka, nie oczekuje. Doskonaly duplikat niedoskonalosci. Ciekawe jak, ciekawe kiedy...znowu cos mnie ominelo, znowu czegos nie zauwazylam. Glupia ja, moja wina. Przez firanke widac swiatla w oddali, zadno nie jest moim celem. Zdecydowalam sie, podjelam sie tego, wiec dlaczego nie moge dotrzymac danej sobie obietnicy? To wszystko czego chce, to wszystko czego potrzebuje i nie moge miec jednoczesnie...i potrzebuje Cie bardziej niz Ty mnie, to pewne. Wszystko czego chce i jedyne czego miec nie moge...to Twoja milosc. Cale zycie walczylam, by upadac i wstawac i by w koncu natrafic na ta sciane, zeby uderzyc w nia mocno i zrozumiec, ze pragnienie to za.

JAMAJKA I INNE TAKIE

Wczoraj byly calkiem spore. Jedno co mi sie w tej , na piracko- statkowa modle, utrzymana knajpie sie nie podoba,to to ze cena piwa jest chyba z innego wymiaru, zakichany red stripe kosztuje jakies 2 funciaki, co graniczy z postradaniem zmyslow przez wlasciceli. W telewizji wlasnie nadaja lokalne teledyski, calkiem fajny folklor z tego wychodzi. Wracajac do wycieczki, to na koncu trafilem do lokalnej knajpy, typowo pirackiej, z jednym koslawym odbiornikiem tv, niezlym barmanem i smacznie tanim bronkiem. Spiwszy dwie male buteleczki udalem sie na zasluzony w dniu wczorajszym spoczynek. Spalo mi sie nawet smacznie, nawiedzil mnie sen o utajnionym zydowskim cadyku, ktory skonstruowawszy swoj duplikat golemowy, ukrywal sie jakies 400 lat przed przesladowcami roznej masci, moglo cos z tego jeszcze wyniknac, ale na ulicy pod hotelem, ktos okolo 1.30 rano zapodal z takiego bitu, ze nawet ryby w oceanie sie przebudzily. A czlowiek musi przed praca odpoczac, wiec wtyczki u ucho, ale bit niesie sie po koldrze i spac nie mozna. No i mamy juz rano, budze sie, ze zdziwieniem ze udalo mi sie zasnac, jakies tam poranne oblucje na siebie wkladam ciuch i wio. Mala zamotka na slepej uliczce i prosto na baze sokolowska. Skoczylem z Terrym i Stivim na droge gdzie chlopaki leja asfalt, na prawde wielki ukrop b yl dzisiaj, nie do zniesienia. Nie ma co sie rozwodzic o pracy, bo kazdy ja zna w.

WITAM DORZE ŻE JEST CHOCIAŻ TO

Mają poczucie wygody, ciepła ("zimne", niebieskie światło okazało się mniej przyjemne niż "ciepłe"-pomarańczowe lub czerwone).Szum jest odczuwany jako szelest deszczu, szum fal morskich, a nawet odgłos odległych grzmotów.W miarę upływu czasu i skupienia uwagi umysłu na przeżyciach wewnętrznych efekt izolacji ganzfeld nasila się.
Znacznie oddalony od odbiorcy nadawca przygląda się losowo wybranemu obrazowi będącemu obiektem badania.Pod koniec sesji badany odbiorca (w innych badaniach-niezależni arbitrzy) otrzymuje własny opis tego, co odczuwał i przeżywał podczas sesji GZ (przeważnie trwającej 30-35 minut).Opis ten porównuje następnie z duplikatem obrazu oglądanego przez nadawcę (nie powinno się używać tego samego egzemplarza obrazu, ponieważ mogły na nim pozostać jakieś wykrywalne zmysłami ślady, na przykład odciski palców) oraz kilkoma (przeważnie trzema) innymi obrazami.Odbiorcę prosi się o zdecydowanie, który z czterech obrazów najbardziej pasuje do tego, co przeżył i zrelacjonował w raporcie.Przy wyborze z czterech obrazów szansa na prawidłowe odgadnięcie wynosi 25%. Pierwsze badania dały wynik 13 trafień w 30 próbach, czyli 43%.Szansa, że takie zdarzenie nie jest przypadkowe, jest zaledwie około 60 do l, ale eksperyment był przeprowadzony na małą skalę i wynik o 18%.