O czym chcesz poczytać na blogach?

Duplex

DramaQueer

Będzie to Hiszpania, Włochy, Liban, Rosja (tak, żyjemy w czasach, w których Europa postromańska to wakacyjna alternatywa!). Geje, dla tych, którzy są nieobeznani w temacie, mają własną wersję facebookowej aplikacji – mapę wstawianą jako zdjęcie na gejprofilach z pokolorowanymi na czerwono państwami, które jakże adekwatne słowo – zaliczyli. Podróże są deprecjonowane do kolejnego odhaczenia na mapie, a chyba nie o to w tym wszystkim chodzi? Mam taką nadzieję, przynajmniej.

Wczoraj wróciłem z Berlina. I aby nie być hipokrytą, przyznam się, iż był to podwójny suckces. Albo jak mówi Daniel sukces duplex! Ergo zasługuje na dwa odhaczenia.

Gdy szliśmy w sobotę słoneczą Unter den Linden w kierunku Alexanderplatz wpadliśmy w mgławicę długonogich Niemek. Jedna z nich, ubrana w biały welon i spódniczkę baletnicy odsłaniającą nieprzeciętnie zgrabne nogi dokicała do mnie i zaczęła mówić w swoim ojczystym języku. Łamaną, licealną niemczyzną powiedziałem, że przykro mi, ale nie mówię w dialekcie Heidi Klum. Ein biesschen? – odparła, a uśmiech odsłonił sieć drobnych, przybrokaconych zmarszczek, zebranych w kącickach oczu. Była starsza, niż wskazywały na to fikuśny welonik i wybiegowe nogi.

cosanostra.blog... 2006-04-12 22:24:42

Odkryłem całkiem niezłą perełkę. Wiem, że w dobie FL, Reasona, Buzza (czy co tam jest teraz na topie), nie ma ona większych szans, ale zawsze pozostaje sentyment i lata warsztatu. Bo co tam brak efektów i wtyczek - nie wyobrażam sobie tych slide'ów, glide'ów, vibrato, offset cutów i lepszego wbudowanego samplera niż te robione na FT2. Tyle, że FT2 umarło razem z nadejściem Windowsa i kart full duplex. Niech więc żyje Skale Tracker. A poza tym dopiero teraz zauważyłem, że Rebirth'a też mi uśmiercili.

Ej, ten nowy serial z Anną Powierzą w roli głównej jest najgorszy, Zresztą każdy serial, w którym motywem przewodnim jest orgazm i dymanie jest najgorszy. Starzeje się - ojciec Rzeźnika powiedział, że się zepsułem, bo kiedyś podrzucałem mu dobre kino akcji, a teraz same dramaty. Starzeję się bo pośród tego zaganianego gówna brakuje mi emocji, twórczości, czegoś głębszego.

skomentuj (10)

... 2006-04-20 08:07:54

Zegarki CASIO

SOLAR - które zapewniają żywotność czasomierza bez wymiany baterii. Tarcza, dzięki funkcji FULL AUTO EL podświetla się automatyczne w momentach, gdy jest mało światła. ProTrek PRW-2500 posiada również funkcję WAVE CEPTOR, za pomocą której zegarek łączy się z 6 nadajnikami na całym świecie i ustawia się na idealny czas.


Dodatkowo czasomierz posiada stoper, timer, 5 alarmów oraz funkcję czasu światowego. Wszystkie najważniejsze funkcje wykorzystywane w zegarkach ProTrek połączono z dużą wodoszczelnością - aż do 20 ATM. W zegarku zastosowano także podwójny wyświetlacz - dwie warstwy LCD, tzw. duplex LCD.   

Zegarek będzie dostępny od września w wersji na pasku z tworzywa w cenie 1290 zł.

Tagi: 20 atm barometr kompas termometr tough solar wave ceptor wysokościomierz
10:30, net75 , Casio Sport
Link Komentarze (4) »
poprzednie
1 , 2 , 3 ,.

Balustrady ze stali nierdzewnej

Rektyfikacyjne, instalacje w przemyśle koksowniczym, łopatki turbin parowych, armaturę przemysłową i domową, narzędzia chirurgiczne, sztućce, naczynia i garnki, instalacje w przemyśle spożywczym, takielunek i okucia żeglarskie, wytrzymałe konstrukcje stalowe, dekoracyjne elewacje, części silnikowe w samolotach i rakietach, windy, chłodnie, klimatyzatory, piece żaroodporne, balustrady ozdobne, itp. Normy HACCP wymagają, by używać stali nierdzewnej w kontakcie z żywnością. Wyróżnia się 4 główne rodzaje stali nierdzewnych: stal austenityczna, stal ferrytyczna, stal martenzytyczna, stal ferrytyczno-austenityczna duplex. Każdy rodzaj składa się z kilku gatunków stali.

lisica098 blog

Czas...
peron...
pociag...
5 godzin...
stacja docelowa...

juz bez Twych ramion ktore mnie chronia przed reszta swiata...

bez Ciebie nie ma mnie...

skomentuj (0)

film... 2003-06-17 00:57:10

"czerwona linia"
siaga do samego srodka...
gdzie jest czlowieczenstwo...
jaka jest definicja czlowieka...
tyle slow...
prostych
banalnych
prawdziwych
.....tak przerazajaco prawdziwych....
niewidzialnych
nieslyszalnych
nie...

HOMO DUPLEX

tym jestesmy WSZYSCY

a smierc zamyka oczy tym samym pociagnieciem zimnej dloni....

czasami czlowiek to obelga...lecz tylko on potrafi sie z tego smiac...

piekny film
piekna muzyka
piekne obrazy

piekny....

skomentuj (0)

cisza... 2003-06-17 01:36:47

czarne niebo
sen nie nadchodzi
zmeczenia nie ma
muzyka gra
glosy
poczucie obecnosci innych
zludne

pisze aby tylko pisac
łapie muche ktora kreci sie wokol monitora

stu blog


Rozmawiam z kandydatami, z których odpada 80%, bo się po prostu nie nadają.
Przeprowadzam szkolenie z motywowania pracowników bez premii pieniężnych.
Sporządzam notatkę służbową na 2 strony A4.
Podrabiam druk urzędowy, tworząc jego wresję elektro, bo wolę pisać na komputerze.
Przynoszę radio.
Przynoszę śrubokręt i przykręcam uchwyty do szuflad w biurku.
Przynoszę podajniki do papieru, ociekacz do sztućców, płyn do naczyń, doniczkę i ziemię, i przesadzam kwiatka.
W miarę możliwości przeprowadzam zainteresowanym krótkie kursy z obsługi ksero w trybie duplex.
To tyle.
skomentuj (0)
2008-02-24 13:24:02 >> Dywanik

- Żadnego, kurwa, dobrze. Co to znaczy, że dobrze? Trzeci raz sie pytam, jak było, a ty mi mówisz, że dobrze. To jest słowo jak... jak..
- Fajnie
- Jak fajnie. I wyrzucasz to ze swojego słownika


skomentuj (0)
2008-02-25 18:17:34 >> Czy według Pana

- ...jest jakiś stres w pracy w policji?
- Tak.
- A z czym on jest związany?
- Ze zwłokami.
skomentuj (0)