O czym chcesz poczytać na blogach?

Dulce maria

RBD

Jest jakiś sekret z czasów kiedy byłaś członkiem RBD utrzymywany w tajemnicy, który możesz teraz zdradzić?

"Są pewne sekrety, których nie mogę zdradzić! Jeden, o którym mogę powiedzieć, to taki, że kiedyś Christian uderzył mnie w twarz. Co jeszcze mogę powiedzieć...? Nie mogę, są takie rzeczy, o których mówienie mogłoby kogoś zranić.. O już wiem! Kiedyś z Dulce bardzo się pokłóciłyśmy, ale to był tylko raz kiedy się tak naprawde brzydko pokłóciłyśmy. Byliśmy wtedy w domu McAllen'a, a dokładnie w basenie i kiedy w końcu byliśmy wszyscy w basenie, włącznie z Pedro Damianem, ja i Dulce zaczęłyśmy się kłócić, a zaczęło się to od jakiejś głupoty, i biedna Maite była w środku naszej kłótni i musiała nas słuchać..Była ona cały czas mimo wszystko, ponieważ pary się rozchodzą, faceci odchodzą, i osobą, której wtedy będziesz potrzebowała jest przyjaciółka. Dużo razy kłóciłam się z przyjaciółkami o facetów, i wiem, że nie warto, bo w końcu facet o dchodzi i przyjaciółka znika. Warto zwrócić na to uwagę".


INFO: Dulce Maria przestanie być czerwonowłosą i napisze kolejną książkę! (23.07.2009)

Po zasłużonych wakacjach, piosenkarka i aktorka Dulce Maria, skoncentruje się na komponowaniu piosenek na swoją debiutancką solową płytę, napisze swoją drugą książkę i w końcu zmieni swój image.

Wygląda na to, że protagonistka telenoweli 'Verano De Amor'.

D-U-L-C-E-M-A-R-I-A-R-B-D - Onet.pl Blog

De Edución Artisica, z trzech loat przerobiła dwa:ma włoskie korzenie
+_Alfonso Herrera_+
Imię i Nazwisko:Alfonso Herrera Rodriguez
Rola w "Rebelde":Migel Arango
Data urodzenia:28 Sierpnia 1983
Pochodzi z:Meksyku
Na ekranie od: 2002 roku (Debiut w serialu telewizyjnym "Amar te dulce")
Ciekawostki:W dzieciństwie marzył o zostaniu pilotem;Przez 3 lata związany był z.


08 października 2008
Rebelde w Conzumel
Siemankop dzisiaj zbuntowani w

Conzumel                                 

                                  

+DULCE MARIA+

Rebelde i nie tylko!!! :*M*: - bloog.pl

 Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,3652449,trackback

komentarze (65) | dodaj komentarz

Dulce Maria

wtorek, 19 sierpnia 2008 16:21

 

Dulce María, a właściwie Dulce María Espinoza Saviñón (ur. 6 grudnia 1985 roku w Mexico City) - meksykańska aktorka, gwiazda młodego pokolenia,

Zbuntowany blog - Onet.pl Blog

Lópeza Méndeza Giovanni w Rebelde. Sukces meksykańskiej telenoweli Rebelde zaprowadził Christiana do zespołu RBD, który wkrótce zyskał międzynarodową popularność. Chociaż Chávez kojarzy się publiczności głownie z rolą w Zbuntowanych, tak naprawdę wystąpił w innych znanych produkcjach, m.in. w serialu Clase 406. W tej telenoweli wystąpili również przyjaciele z RBD, czyli Dulce María, Anahí i Alfonso Herdera. Najbliżsi mówią o Christianie, że jest najbardziej kochaną osobą na świecie. Potrafi zawsze rozbawić i podnieść na duchu, kiedy coś idzie nie tak. Przyjaciele z RBD uważają go za „dobrego ducha” zespołu, dzięki
któremu stale odnoszą sukcesy.
zbuntowane City) - meksykańska aktorka i wokalistka oraz autorka tekstów. Dulce María jest członkinią zespołu RBD. Znana przede wszystkim z meksykańskiej telenoweli Zbuntowani.

Dulce Maria ma dwie starsze siostry Blankę i Claudię. Dulce ma wiele przezwisk najczęściej mówią do niej: Candy Max, Adrilla lub Estrella. Zanim Dulce skończyła 5 lat zaliczyła już wiele kastingów do reklam. Pierwsza reklama z jej udziałem miała premierę w grudniu 1990, kilka dni po jej 5 urodzinach. W 1991 roku gdy Dulce miała 5 lat zaangażowano ją do grupy muzykalnotanczenej.

Blog o dulce marii uckermannie - Onet.pl Blog

Mexico City) - meksykańska aktorka , gwiazda młodego pokolenia i wokalistka oraz autorka tekstów. Dulce María jest członkinią zespołu RBD. Znana przede wszystkim z meksykańskiej telenoweli Zbuntowani.

GWIAZDKA Z RODOWODEM - przed końcem 2007 roku dzienikarze wpadli na trop przodków Dulce Mari, okazało się, że dziewczyna jest krewną słynnej malarki Fridy Dulce ma dwie starsze siostry Blankę i Claudię (hih) . Piosenkarka ma wiele przezwisk najczęściej jednak mówią do niej: Candy Max, Adrilla lub Estrella. Zanim Dulce skończyła 5 lat zaliczyła już wiele castingów do reklam. Pierwsza z jej udziałem miała premierę w grudniu 1990, kilka dni po jej 5 urodzinach. W 1991 roku gdy Dulce miała 5 lat zaangażowano ją do grupy.

Ją dwa lata później na rzecz kariery w duecie z Danielem Habiffem, który był też jej pierwszym chłopakiem. Rok później była już aktorką Televisy, zaangażowano ją do telenoweli El Vuelo de aguilla, a już trzy lata później w 1999 roku zagrała dziecięcy czarny charakter (młoda antagonistka) w telenoweli Nigdy cię nie zapomnę (Nunce de olividatre). W 2000 roku Dulce Maria trafiła do popularnego zespołu Jeans, także rozwijała się jej kariera aktorska. Na planie Primer amor... a mil por hora Dulce Maria poznała Anahí, także tam grała czarny charakter, chciała odbić chłopaka bohaterce granej przez Anahí. Kolejną ważną telenowelą było Clase 406, grała tam przez wszystkie serie wspólnie z Anahí, poznała również Christiana Chaveza,.

REBELDE-CIEKAWOSTKI ;] - bloog.pl

Dziękuje ;*

I to już koniec tej notki :PP Paaaa !Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,4934196,trackback

Tyle jest komci (18) | Daj komcia

Dulce Maria

niedziela, 23 sierpnia 2009 16:34

     
    

Zbuntowani - Onet.pl Blog

Candy Max, Adrilla lub Estrella.Zanim Dulce skończyła 5 lat zaliczyła już wiele kastingów do reklam.Pierwsza reklama z jej udziałem miała premierę w grudniu 1990, kilkadni po jej 5 urodzinach. W 1991 roku gdy Dulce miała 5 lat zaangażowanoją do grupy muzykalnotanczenej "Acuarela" gdzie szlifowała taniec iśpiew. Rok później uczęszczała już na warsztaty taneczne - baletlatino. Gdy Dulce skończyła 7 lat dostała angaż w meksykańskiej "UlicySezamkowej". Dwa lata później kontynuowała swoje warsztaty taneczne, atakże zaczęła występować publicznie. W wieku 10 lat dołączyła do grupy"Kids" jednak opuściła ją dwa lata później na rzecz kariery w duecie zDanielem Habiffem, który był też jej pierwszym chłopakiem. Rok późniejbyła już aktorką Televisy, zaangażowano ją do telenoweli El Vuelo deaquila, a już trzy lata później w 1999 roku zagrała dziecięcy czarnycharakter (młoda antagonistka) w telenoweli Nigdy cię nie zapomnę(Nunca te olvidarte). W 2000 roku Dulce Maria trafiła do popularnegozespołu Jeans, także rozwijała się jej kariera aktorska. Na planiePrimer amor... a mil por hora Dulce Maria poznała Anahí, także grałaczarny charakter, chciała odbić chłopaka bohaterce granej przez Anahi.Kolejną ważną telenowelą było Clase 406, gdzie Dulce Maria zagrałaprzez wszystkie serie, poznała tam Christiana Chaveza, znów grała zAnahi a.