Duisburg

Schalke 04 Gelsenkirchen

Od dluższego czasu są kontuzjowani :( ale po środowym meczu z Fenerbahce "odpadli" bramkarz Frank Rost, Christian Poulsen oraz Mladen Krstajić ale powrócił za to Soren Larsen ;) Rosta zastąpił Christopher Heimeroth i spisał sie dobrze w koncu nie puścił gola inna sprawa że nie miał zbyt wiele okazji do pokazania swoich umiejętności choć trzeba przyznać że szczęscie mu dopisalo kiedy to jeden z zawodników gości z 2-3 metrów trafił w ... poprzeczke !!!! A jak padly bramki dla nas: Pierwszy gol dla Schalke wpada po dośrodkowaniu Ursusa Gustavo Vareli a SuperKev tak samo jak w meczu z Fener wygrywa pojedynek główkowy z obrońcami i nie daje szans golkiperowi Duisburga :) Na gola numer dwa trzeba było czekac aż do 67 minuty kiedy to Fabian Ernst zagrywa pilke w pole karne a Alexander Meyer naciskany dość ostro przez Sorena Larsena pakuje piłke do własnej bramki w tym momencie w zasadzie wiadomo juz było że Duisburg nie może zrobic juz krzywdy gospodarzom :) Trzecia bramka wpada w koncówce meczu rezerwowy Ebbe Sand wypuszcza w uliczke Dario Rodrigueza a ten z 20 metrów pięknym strzałem w samo okienko pokonuje Georga Kocha :D Mecz na wielki plus cieszy forma oraz skuteczność i to że nasi obrońcy nie popełniali tak dziecinnych błędów jakie ostatnio im sie zdarzały. Na pochwaly zasługuje cała drużyna ale mnie najbardziej.

Euzebiusz Smolarek - nadzieja polskiej piłki - Onet.pl Blog

Wiślaczka (10:55)
Ktoś już skomentował,a Ty na co czekasz?

08 lutego 2006
Zwycięstwo BVB
W innym ciekawym meczu tej serii, której pozostałe spotkania zaplanowano na środę, Borussia Dortmund pokonała u siebie MSV Duisburg 2:0. Na listę strzelców nie wpisał się jednak Euzebiusz Smolarek. Polak, który w tym sezonie Bundesligi zdobył już 12 goli, miał jednak swój udział przy pierwszym trrafieniu dla gospodarzy w pojedynku na Signal Iduna Park. W 66. minucie po jego strzale głową, piłkę za linię końcową wybił Georg Koch. Bramkarz gości z Duisburga skapitulował chwilę później, gdy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, uderzeniem z niewielkiej odległości bramkę zdobył Markus Brzenska. Wynik meczu na 2:0 ustalił trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry Tomas Rosicky, skutecznie egzekwując rzut karny. Wczorajczej grze piłkarzy BVB można bardzo dużo zarzucić, przede.

Wszystko o LaFee - Onet.pl Blog

***

Najnowszy Album La Fee już 27.06.2008!!!! Jeszcze tylko 5 dni!!!

16 czerwca 2008
Respect our Future (13.06.08)/13.06.2008 - Duisburg(video)

SłODKI CHRISIE - informacje o Chrisie - bloog.pl

W nienawiści i dalej możemy podąć sobie rękę na powitanie.

Na zakończenie tego newsu, krótka wzmianka o dziewczynach:

- Tylko Jay ma dziewczynę, reszta jest wolna. Vince flirtował ostatnio z kobietą o 10 lat starszą. Był wprost zachwycony, jednak został wyśmiany. Poza tym, nawet jak będziemy mieć własne dziewczyny, nie przestaniemy uśmiechać sie do innych niewiast. Na tym przecież polega życie.

* 24-26.10 w Berlinie odbędą się młodzieżowe targi YOU, podczas których rozdane zostaną nagrody Jetix Awards. US5 jest nominowane w kategorii Beste Band. Niestety nie możemy jeszcze głosować, ale już wkrótce ;p

* Już niedługo oficjalna strona Jay'a pojawi się z nową domena jaykhan.eu. Jak na razie - do wystartowania strony możemy zajrzeć na oficjalne forum Jay'a :)

* 28.06 chłopcy wystąpili w Duisburgu z okazji święta miasta. Na koniec kilka fotek z tego wydarzenia:

KKS Lech Poznań

Pierwszej ligi, strzelając kolejno 20, 21 i 20 goli w sezonie.
* 16.01.1957 - zmiana nazwy na Kolejowy Klub Sportowy Lech Poznań
* 1957 - Spadek do II ligi
* 1960 - Awans do I ligi
* 1963 - Spadek do II ligi
* 1966 - Spadek do III ligi
* 1967 - Awans do II ligi (1.miejsce w grupie północ)
* 1969 - Spadek do II ligi
* 1971 - Awans do II ligi (1.miejsce w grupie północ)
* 1972 - Awans do I ligi. W meczu decydującym o awansie Lech pokonuje Zawiszę Bydgoszcz 4:2. To spotkanie na stadionie im. 22 lipca, oglądało 60 tysięcy kibiców !
* 13.09.1978 - Debiut Lecha w europejskich pucharach. Lech przegrywa z MSV Duisburg 0:5 i 2:5.
* 1982 - Lech Poznań zdobywa pierwszy Pucharu Polski. W finale rozegranym we Wrocławiu pokonuje Pogoń Szczecin 1:0.
* 1983 - Lech Poznań zdobywa pierwszy tytuł Mistrza Polski
* 1983 - Mirosław Okoński z dorobkiem 15 bramek razem z Mirosławem Tłokińskim (Widzew) zostaje królem strzelców ekstraklasy.
* 1984 - Lech Poznań zdobywa drugi tytuł Mistrza Polski
* 1984 - Lech Poznań zdobywa Puchar Polski. W finale rozegranym w Warszawie pokonuje Wisłę Kraków 3:0.
* 1988 - Lech Poznań zdobywa Puchar Polski. W finale rozegranym w Łodzi, po 90 minutach remisuje z Legią 1:1. Ostatecznie Kolejorz wygrywa w.