O czym chcesz poczytać na blogach?

Duhamel

Moonlight Catches the Look of the Werewolf... - WEREWOLF THEORY im. Remusa Johna Lupina

W latach od 1764 do 1767 roku. Ta mała prowincja, położona w górach Margeride w południowo-środkowej Francji, niedaleko takich miast jak Langogne i Mende, zostało nawiedzone przez bestię po raz pierwszy w czerwcu 1764 roku.
Tego miesiąca, młoda kobieta została zaatakowana przez dużego, wilkopodobnego potwora w Forét de Merçoire niedaleko Langogne. Była jedną z kilku ludzi, którzy przetrwali spotkanie z bestią (la Beté). W październiku tego roku, dwóch myśliwych podeszło stwora i strzelało do niego z bliskiej odległości. Zwierzę zostało trafione cztery razy, ale zdawało się nie ponieść żadnego uszczerbku na zdrowiu. Kapitan Duhamel, dowodzący blisko 60 żołnierzami, rozpoczął polowanie na potwora, kilkakrotnie zranił go, jednak nie udało mu się go zabić.
W 1765 roku, król Ludwik XV wysłał doświadczonego łowcę wilków nazwiskiem Denneval do Gévaudan, aby ten zabił bestię. Zanim Denneval wytropił stwora, pewien człowiek o nazwisku Chaumette zobaczył zwierzę blisko swojego domu, niedaleko St.-Chely. On i jego dwóch braci postrzeliło bestię dwukrotnie, jednak nadal nie udało się jej zabić.
W czerwcu 1765 roku Denneval zrezygnował z bezowocnych poszukiwań. Miesiąc wcześniej król Ludwik wysłał do Gevaudan swego dowódcę przewoźników broni -.

Gwiazdy i nietylko!!

Który w 2002 r. zaproponował jej współpracę. W 2003 r. dołączyła do Williama Adamsa (Will.i.am), Allena Pineda (Apl.De.Ap) oraz Jaime'go Gomeza (Taboo), którzy tworzyli the Black Eyed Peas. Mimo to już wcześniej od ich pierwszej płyty śpiewała u nich w chórkach. Od 2006 roku śpiewa solowo i pomimo nagrania płyty Fergie zaprzecza, jakoby miała odejść z BEP. Jej debiutancka solowa płyta to "The Dutchess", co jest niepoprawnym zapisem "Duchess" (pol. księżna). Stacy jest córką Patricka Fergusona i Terri Gore. Ma jedną siostrę, Danę, która jest aktorką. Partner Fergie, to Josh Duhamel, który jest gwiazdą telewizyjnego show "Las Vegas". W dniu 16 marca 2007 przyleciała do Polski promować swoją płytę "The Dutchess". 17 marca zaśpiewała w show Polsatu pt. Jak oni śpiewają?. Przez 4 dni miała romans z swoim kolegą z zespołu Taboo (raper).


Komentarzy: 0 Rihanna 2007-04-08 Rihanna, właściwie Robyn Rihanna Fenty (ur..

SiEmKa - bloog.pl

W 1998 r., na imprezie po koncercie Black Eyed Peas poznała Williama Adamsa (Will.I.Am), który w 2002 r. zaproponował jej współpracę. W 2003 r. dołączyła do Williama Adamsa (Will.i.am), Allena Pineda (Apl.De.Ap) oraz Jaime'go Gomeza (Taboo), którzy tworzyli the Black Eyed Peas.Od 2006 roku śpiewa solowo i pomimo nagrania płyty Fergie zaprzecza, jakoby miała odejśc z BEP. Jej debiutancka solowa płyta to "The Dutchess", co jest niepoprawnym zapisem "Duchess" (pol. księżna). Stacy jest córką Patricka Fergusona i Terri Gore. Ma jedną siostrę, Danę, która jest aktorką. Partner Fergie, to Josh Duhamel, który jest gwiazdą telewizyjnego show "Las Vegas". W dniu 16 marca 2007 przyleciała do Polski promować swoją płytę "The Dutchess". 17 marca zaśpiewała w show Polsatu pt. Jak oni śpiewają?. ؈
 *_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*
         Ok Na dziasij oi gwaizdach wystarczy jutro bedzie wiecej  a dziaisj jeszcze obrazki :)

Podziel się:

Trackback: http://bloog.pl/id,2111697,trackback

zostawiło na moim.

Blog o Black Eyed Peas :-) - Onet.pl Blog

Autor biograficznej książki o Dr. Dre.
W rozmowie Williams zdradził wiele szczegółów dotyczących prac nad wyczekiwanym albumem Dr. Dre "Detox".
- Dre pracuje nad albumem, który zaskoczy wszystkich swoim charakterem i brzmieniem - wyznał Williams. - Nie będzie to dzieło przypominające jakikolwiek z jego wcześniejszych materiałów, żaden stricte rapowy krążek typowy dla twórców z Zachodniego Wybrzeża. Dre chce nadać "Detox" bardziej popowe, przyjazne radiu brzmienie, dlatego do wspólnego nagrania zaprosił m.in. Fergie!

muzyka.onet.pl

  Fergie i Josh Duhamel zamierzają pobrać się w czerwcu 2009 roku. Zakochani, którzy zaręczyli się podczas zeszłorocznych świąt Bożego Narodzenia, rozpoczęli przygotowania do ceremonii. Ślub ma odbyć się latem przyszłego roku.
- Fergie przesłuchuje obecnie różnych doradców ślubnych - zdradza przyjaciel piosenkarki. - Skontaktowała się także z Karlem Lagerfeldem, który ma zaprojektować dla niej suknię. Fergie i Josh rozpoczęli przygotowania już teraz, bo chcą, aby ich wesele było doskonałe pod każdym względem.

muzyka.wp.pl

I to na tyle :-) Więcej o Fergie, ale cóż.