O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Duffy

Blog HilaryDuffMK

Jedynie film pełnometrażowy The Lizzie McGuire Movie, który okazał się sukcesem.

Kariera filmowa
Pierwsza rolą Duff w prawdziwym aktorstwie była kreacja w filmie Wojna plemników (2002), który został nakręcony przed Lizzie McGuire, ale pokazano go po raz pierwszy na festiwalach w Cannes i Sudance. Napisany przez Charlie Kaufmana i wyreżyserowany przez Michela Gondry'ego film opowiada o kobiecie mającej problemy hormonalne, o imieniu Lila Jute, którą zagrała Patricia Arquette. Duff grała młodą Lilę.

2003-2004

Później Duff zagrała obok Christy Carlson Romano i Gary'ego Cole'a w filmie telewizyjnym Disney Channel "Kadet Kelly" (2002), który stał się najbardziej oglądanym programem w dziewiętnastoletniej historii kanału. Pierwsza główną rolę, którą zagrała w filmie fabularnym była rola w obrazie pt. Agent Cody Banks przy boku Frankie'a Muniza w 2003 roku. Dzieło dostało pozytywne recenzje i odniosło wystarczający sukces do nakręcenia kontynuacji, w której Duff nie wzięła udziału. Następnie, Duff zagrała jako Lizzie McGuire w filmie The Lizzie McGuire Movie. Obraz okazał.

Rozrywkowy Blog :D

Materiał do...
czytaj więcej

asienika15 14/08/2007 19:54:54 [komentarzy 0] Plis koment

2005-2006

Czwarty album Duff jest zatytułowany Most Wanted i został wydany w 2005 roku. Zawiera jej ulubione piosenki z poprzednich dwóch albumów, remixy i nowe piosenki inspirowane popowo-rockowymi muzykami jak The Killers i Muse. Hilary uznała , że album nie zawiera jej największych hitów, ale coś jej powiedziało, że czas na nową płytę. Podczas pracy przy...
czytaj więcej

asienika15 14/08/2007 19:54:22 [komentarzy 0] Plis koment

2002-2004

Hilary Duff nagrała cover piosenki Brooke McClymont "I Can't Wait" na potrzeby soundtracku do serialu Lizzie McGuire w 2002 r. Cover "The Tiki Tiki Tiki Room" zaśpiewała dla pierwszego albumu kompilacyjnego DisneyMania.

Pierwszym albumem piosenkarki jest Santa Claus Lane wydany w 2002 roku. Jest to kompilacja świątecznych piosenek, która...
czytaj więcej

asienika15 14/08/2007 19:52:30 [komentarzy 0] Plis koment

2007-2008

Rok 2007 to kolejny kinowy rok Duff. Wystąpiła w filmie, drugi jest dopiero kręcony, a w kolejnym wraz z siostrą użyczyła głosu. Animowana.

Hilary Duff

Lizzie McGuire. W serii, Duff gra niezdarną, ale przeciętną uczennicę szkoły średniej. Serial skupia się na jej życiu i powolnym rozwoju w środowisku nastolatków. Grała w nim w towarzystwie takich aktorów, jak: Lalaine, Adam Lamberg, Jake Thomas, Clayton Snyder, Ashlie Brillault, Robert Carradine i Hallie Todd.

Duff grająca Lizzie McGuire

Lizzie McGuire, którego emisja rozpoczęła się na kanale Disney Channel 12 stycznia 2001, od razu stał się hitem. Zbierał przed telewizorami 2,3 mln widzów podczas jednego odcinka[2] i rozpoczął przełom w karierze Duff, na który czekała. Udział w show przyniósł jej rosnącą popularność wśród dzieci i młodzieży głównie pomiędzy 7. i 14. rokiem życia. Krytyk Richard Huff z New York Daily News nazwał ją "wersją Annette Funicello z 2002 roku".[2] Po spełnieniu kontraktu z Duff na 65 odcinków Lizzie McGuire, Disney wpadł na pomysł kontynuacji kontraktu na przyszły film i emisję nowych odcinków serialu na kanale ABC w godzinach największej oglądalności, ale plany zmarniały. Wyprodukowano jedynie film pełnometrażowy Lizzie McGuire, który okazał.

| News and Photos - Only about Hilary Duff | Polish Fan Website | HILARYDUFFLAND | - Onet.pl Blog

  Klipów
  MTV Ameryki Łacińskiej postanowiła stworzyć listę 150 najlepszych teledysków wszech czasów. Na liście oczywiście nie zabrakło Hilary. Panna Duff znalazła się na 63 pozycji z piosenką "Beat of my heart". Gratulacje!
 • Seksowna Duff
Znana strona EGO postanowiła tym razem skomentować najnowszy klip Hilary "Reach Out". Napisali: "Widoczna bielizna, czerwona szminka, jedzenie truskawek. To wszystko w najnowszym teledysku Hilary Duff i The Prophet'a "Reach Out". W teledysku możemy zobaczyć lekki fetysz i seksowną Hilary."
 • Oficjalna japońska strona Hilary
  
Powstała oficjalna japońska wersja strony internetowej Hilary. Ma ona pomóc w rozpowszechnieniu nowej płyty Duff, "Best Of". Jest też bardzo.

Blog kiniaigwiazdy

18 cze 07 Trwa konkurs na naj bloga przypominam że zapisujecie się pod notką poniżej :) czekają nagrody:)

Komentarzy: 3 KONKURS!!! 14 cze 07 OGŁASZAM KONKURS NA NAJ BLOGA:))
ZGŁASZAJCIE SIE POD TĄ NOTKĄ:)
        
**NAGRODY**
1MIEJSCE-15 KOMENTARZY
2MIEJSCE-10 KOMENTARZY
3MIEJSCE-5 KOMENTARZY
ZGŁASZAJCIE SIE PLIS!!!!!!!!!
DATA DO 20CZERWCA!!!!!!!
Komentarzy: 12 nowy teledysk-nowe fotki STANGER hilary duff 12 cze 07

**Buziolki dla Avril i Hillary Duff** - Onet.pl Blog

Ten blog chociasz jest mój i Korneli ale Kornelia pojechała do Angli na 3 tygodnie do taty. Szkoda że tam nie ma komputera.hehe  

kora&madzia (08:47)
2 kilka fanów**

19 czerwca 2007
"//Hilary Duff//"
Spotkanie z chłopakiem to wielka przyjemność, ale i... stres. Na randce bardzo łatwo o wtopę, a jedna poważniejsza wpatka potrafi zniszczyc rodzącą się miłość. Dobrze więc, że istnieją niezawodne sposoby, by uniknąć bolesnego rozczarowania. ZRÓB WYWIAD! Udało się przystojny chłopak zaprosił cię na spacer do parku. Pierwsze, co powinnaś zobić, to go wybadać. Postaraj się zdobuć możliwie wiele informacji o tym kolesiu. Dowiedz się czym się interesuje, gdzie mieszka i jakie ma oceny w szkole. Jego.

Duffy mercy

Z życia wzięte - Onet.pl Blog

Ta piosenka chodzi teraz za mną
DUFFY - Mercy
..::Ostatnio napisane::..

Blog ssimekk

Komentarzy: 0 2008-06-08Piosenka "mercy" piosenkarki duffy,
jest fajna!!<lol>

Komentarzy: 1 2008-06-08Duffy well well well

_____****Under My Skin****_____ - Onet.pl Blog

 • Papa Roach-Scars
 • Avril Lavigne-My Happy Ending
 • Simple Plan-Addicted
 • Simple Plan-I'd Do Anything
Stare nagłówki by Me
 • :Avril Lavigne:
 • :Blog 27:
 • :Lindsay Lohan:
 • :Hilary Duff:
 • :Piesio:
Only one who knew me
And now your eyes see through me
I guess I was wrong
So what now? It's plain to see we're over,
And I hate when things are over -
When so much is left undone

CHORUS:
And I said what about "Breakfast at Tiffany's?
She said, "I think I remember the film,
And as I recall, I think, we both kinda liked it."
And I said, "Well, that's the one thing we've got."

You say that we've got nothing in common
No common ground to start from
And we're falling apart
You'll say the world has come between us
Our lives have come between us
But I know you just don't care

CHORUS:
And I said what about "Breakfast at Tiffany's?
She said, "I think I remember the film,
And.

Świat z wysokości mojego kopca - Onet.pl Blog

Posłuchaj
 Adele Rolling...
 Ania Silent Sigh
 Ania Bang Bang
 Duffy Well Well
 Smolik Close...