O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Duff

Broken glass and cigarettes... - Onet.pl Blog

Nogi i uciekaliśmy przed sobą. Jak rodzeństwo w przedziale wiekowym 5-10 lat. Ale to było fajne...i bardzo bym chciała, żeby to wróciło. Jak miałam to zrobić?

-Będę czekać – Puściłam go w końcu i wyszłam. Złapałam się za swoje ramiona, bo zrobiło się chłodno. Do domu było dosyć daleko, więc zadzwoniłam po Duffa. Oczywiście kiedy do mnie przyjechał, był wielce obrażony i przez połowę drogi ze mną nie rozmawiał. Kiedy coś do niego mówiłam – przygłaszał radio, tak, żeby mnie zagłuszyć. Oparłam się głową o podgłówek i wsłuchiwałam się w solówkę w „Dirty Women” Black Sabbath. Spojrzałam na blondyna, który patrzył ciągle na drogę. Wplątałam rękę w jego włosy i patrzyłam na jego twarz. Czekałam, aż w końcu coś zrobi. Powie. Albo, chociaż na mnie spojrzy. W końcu nie wytrzymał.

sweet filmy - Onet.pl Blog

Serialu telewizyjnym Lizzie McGuire (2001–2003) emitowanym w Polsce przez młodzieżową telewizję ZigZap, grając tam tytułową postać. Jej starszą siostrą jest aktorka i piosenkarka Haylie Duff. Hilary Duff wystąpiła m.in. w popularnej wśród młodzieży komedii romantycznej Historia Kopciuszka oraz Agent Cody Banks. Stworzyła własne perfumy o nazwie "With Love". Ma własną kolekcję ubranek dla lalek Barbie oraz tworzy ubranka dla małych piesków. Ma też kolekcję ubrań dla nastolatek "Stuff By Hilary Duff". Aktywnie prowadzi działalność charytatywną. Grała w filmach u boku takich aktorów jak Steve Martin, Chad Michael Murray, Ashton Kutcher, Piper Perabo, Anjelica Huston, Heather Locklear,John Cusack, Marisa Tomei, czy Ben Kingsley. W latach 2002-2003 jej chłopakiem był Aaron Carter, wokalista pop, brat Nicka Cartera z Backstreet Boys.

Była dziewczyna Joela Maddena z kapeli Good Charlotte. Rozstali się.

Hilary Duff

Ale na płycie DVD. Podczas nocnego powrotu do domu z koncertu Three Days Grace, dla którego rodzeństwo wymknęło się z domu, Terri i Paul ulegają wypadkowi, w którym brat Terri ginie. Po śmierci Paula, Terri dowiaduje się, że została przyjęta na kurs. Jednak nastolatka nie chce jechać, dopiero po przemyśleniu i zrozumieniu, że tego właśnie chciałby Paul, Terri zgodziła się pojechać. Przeciwny temu jest jej ojciec. Terri wraz z matką i ciotką okłamują ojca i dziewczyna wyjeżdża do LA. Kiedy przyjechała do Bristol-Hillman Conservatory, Terri doświadcza nowych rzeczy i odczuć. Z wzajemnością zakochuje się w Jay'u. Na końcowym występie w szkole, aby uczcić pamięć brata, śpiewa piosenkę Someone's Watching over Me skomponowaną razem z Jay'em. Podczas przewijania napisów końcowych, Hilary śpiewa Jericho.

Material Girls

Material Girls - amerykańska komedia romantyczna wyprodukowana w 2006 roku. Film opowiada o losach sióstr (w tych rolach siostry Duff), które do tej pory były "grubymi rybami", ale spisek przeciwko firmie ich.

Blog Rudzik2402

.Maluszekkk.
< 3
kW =***
Dziś gadałyśmy z moim kotem ... On gada po Wietnamsku i po jego wymyślonym języku Frusku :)
To psychol ...
Dziś ryłyśmy się z byle dupy ... Jak to zwykle my ... :]
& <m&m`s> dziś ...
Gadałyśmy przez domofon u mnie :
-Że jakiś Zdziuchu zapomniał ogolić nogi i że zadzwonił do Dody czy się rozbierze i czy się pokaże przez telefon ...
-Że Doda najadła się gówna i że teraz jest Gównodod a nie Doda ...
-Pterodaktyl zapomniał jak się lata ...
-Że małpy umieją język angielski i karate ...
-Że koty bardzo lubią owsiankę z krowich boczków ...
-Że Michał Piróg umie gadać ze Szczurami ...
-Że Tineky-Winkey z teletubisiów to gej i lesba naraz ...
-Że szczury nie mają mózgu i śmierdzą ...
-Że pra-pra-pra-pra-pra babcia Joli Rutowicz obgryzała paznokcie i była gówno zbieraczem ...
Z tobą Paula jest zawsze zajebiście ...
kC ;***


Uga-Uga ...
Baj-Baj ;***
Kochani komy dawać ...
No to papaśśś ...
P.S. Duffy & Jordan <333

♥♥♥Anusiak♥♥♥ - Onet.pl Blog


Rasa:wilczek
Od kiedy jest u mnie:6.11.2007
Jaki jest:słodziutki, kochany, mięciutki...
Kabarety
 Wizyta księdza
 Wyrywanie lachonów
 Nowa krzyżówka
 Krzyżówka
 Sierotka marysia
 Szkoła rodzenia
 Kim byś chciał zostać
 Klaskanie
 Dziewczyna dziewica
Teledyski
 hilary duff ~ wake up
 Why Not - Hilary duff
 Vanessa Hudgens-Drip Drop

Duff mckagan

WHAT WE'VE GOT HERE IS FAILURE TO COMMUNICATE - Onet.pl Blog


Slash

-Spierdalaj McKagan! Na prawdę jesteś tak tępy i zdesperowany żeby pożyczać od niej pieniądze, których.

Tyle powstrzymać swa złość by nie rozbić jej na tej pustej głowie. – Zacznij zarabiać sam a nie ją wykorzystywać! Zresztą kaucja Axla to najgorsza inwestycja jaka może być! Chyba właśnie się przekonałeś…

-Skończ!– Duff dobiegł do mnie i złapał za moją koszulkę podnosząc mnie do góry i przygważdżając.

Then I'm headin' off to bed, sleepin' without you. - Onet.pl Blog

 

Robiło się ciemno, więc życie Gunsów dopiero się zaczynało. Steven i Duff wybyli na dziwki, Izzy poszedł ze Slashem do baru, zostałam w domu tylko ja. Axl był gdzieś ze swoją dziw… z Erin i myślałam, że spędzę sobie cudowny, romantyczny wieczór z zajebistą książką, ale gdy siedziałam sobie.

Jest, tylko jesteś wkurwiona na TO, że z nią jest. Nie potrafisz być na niego wkurwiona, bo…

- Zamknij się już, McKagan. – Spojrzałam na niego gniewnym wzrokiem. – Równie dobrze mogłabym pójść z tobą się ruchać, a potem jechać po twojej lasce i to by nic nie oznaczało.