O czym chcesz poczytać na blogach?

Duel masters

Blog DuelMasterPlayer

Pojedynki online!! 2008-01-22

Uwaga!!

Jeżeli ktoś chce ze mną się pojedynkować to prosze bardzo YOSHI!! Ale warunek jest jeden, trzeba mieć karty duel, pisać na gg, zasady są takie jak w grze!!Proszę sie zastanowić dobrze zanim napiszecie bo ja jestem zawsze przygotowany!!Moje gg:1638735!!

Zdradzę wam moje ulubione karty ze swojego deck'u

1.Maszynowy terror niebios.

Duel Kings Go! 2008-01-21 Witam!Blog jest napisany specjalnie dla fanów i graczy gry karcianej "Duel Masters", blog ma na celu odnalezienie najlepszych graczy z Zabrza, będą tutaj organizowane imprezy, będą wklejane karty tygodnia, mam nadzieję że każdy mistrz Kaijudo zapisze się do mojego bloga, i przyjmie wyzwanie realistyczne w.

Nieco odmienna

Tak! Ogladam bajki! Uwielbiam ogladac bajki!! Dextery, Powerpuff Girls i wiele innych! Po prostu kocham bajki! (jestem jedyna w swoim rodzaju!!)

Ostatnio pojawily sie japonskie kreskowki :D (the best!!!) Najpierw Mistrzowie Kaijudo (Duel Masters) fajne nawet tylko cos mi sie zdaje ze pochrzanili troche dialogi bo sa bez sensu (no chyba ze tak mialo byc), potem Transformersi Japonscy (wolalam Amerykanskich), no i teraz wyczekiwalam dluuuugooo na Teen Titans! Widzialam reklamowki,.

Tańczę w brudnych tenisówkach. - Onet.pl Blog

Niezwykły brat.
   Mam to (nie)szczęście być starszą siostrą. Mój brat należy do tych chłopców, których piłka nożna, karty 'Duel Masters' czy inne tego typu rzeczy nie interesują. Już dawno zauważyłam, że nie lubi przemocy, ale wtedy pomyślałam, że to przyjdzie z czasem, że za parę lat będzie mi z nim naprawdę ciężko. Ale pomyliłam się.
   M..

Blog KOcrazyKO

Więc ... Założyłem bloga żeby mieć gdzie pisać o swoim hobby ( tak na prawdę to nie mam jeszcze hobby bo lubię wiele rzeczy  ) . Może się zdziwicie ale nie interesuję się sportem .
Wolę na przykład grać w karty ( duel masters , yu-gi-oh ) , oglądać Naruto ( a jeżeli wam się Naruto podoba to zajrzyjcie na www.naruto.wbijam.pl , tam są wszystkie odcinki łącznie z shippudenem ) . Rodzice mówią mi że mam złe wychowanie fizyczne i dlatego zostałem.

Blog luzz29

Dzisiaj mojej mamie skończył się urlop, fatalnie nie?
Wczoraj wyjechała na obóz moja najlepsza przyjaciółka,
okropnie nie? 
Tato nie chciał ze mną grać w Duel Masters, wstrętnie nie?
Niedawno pies skoczył mi na twarz żeby mnie polizać, fe nie? Te ostatnie dni były... że tak powiem... głupie!
Czy Wy też czasami macie takie chwile?