O czym chcesz poczytać na blogach?

Duchy moich byłych

Filmy online za darmo

Ruffalo zakochać się w duchu umierającej Reese Witherspoon, a dziś nasyła bandę dziwacznych widm na Matthew McConaugheya, by opowiedzieć historię przemiany cynicznego uwodziciela w statecznego romantyka. Jego "Duchy moich byłych" mogłyby służyć jako reklama bezalkoholowych filmy online Duchy moich byłych online

Więcej »

20:39, nazkkrhx
.

Blog inna925

fajne filmy 2010-03-06 1.avatar
2.duchy moich byłych
3.king kong
4.zmierzch
5.skazany na bluesa       
                .

To tylko życie... - bloog.pl


bałagan w moim życiu, którego nie chce mi się sprzątać... za dwie godziny mam autobus... najchętniej zostałabym tutaj i przeklinała życie(to mi najlepiej wychodzi)... w kinie leci film 'duchy moich byłych' podobno na to jutro mamy jechać....
siedze na oknie patrze w niebo i pierdole sama do siebie..
.To cała ja - co tu jeszcze pisać? - Onet.pl Blog

-Oj zamknij się już. – zielonooki rzucił w chłopaka kulą z papieru.

-A no tak, ty nikogo tutaj nie znasz. – zwrócił się do czarodziejki. – Jestem Ruki i jestem Duchem Ognia. –czerwono włosy uśmiechał się przyjaźnie.

Poznałam.

To jedyna szansa na wygraną myślałam, starając się skumulować resztkę swojej siły. Stanęłam na równe nogi, wykonałam odpowiednie pieczęci i powiedziałam.

- Hyouton: Kokuryuu Boufuusetsu. –Do moich uszu doszedł odgłos zdziwienia, wydobywający się z ust mojej byłej nauczycielki.

Tak będzie lepiej. – Po tych słowach jej oczy zamknęły się na zawsze. Pełna smutku położyłam bezwładne ciało Tsunade na ziemię i, wycierając łzy, wstałam. Teraz,kiedy padał deszcz, nie musiałam już płakać. Niebo robiło to za mnie.

Gdy wstałam, mym oczom ukazało się istne pobojowisko, Wszędzie krew i szczątki moich byłych przyjaciół.Wiedziałam, że było mi smutno, ale oni sami się o to prosili.

rozbojnik blog

Nie możesz odpuścić". Decyzja była jak najbardziej słuszna, chociaż myślałem, że po dwóch tercjach zejde z boiska i podziękuję za występy w reprezentacji. Na szczęśćie odnalazłem w sobie resztki zaciekłości i ducha rywalizacji sportowej, czyli njazwyczajniej w życiu się wqrwiłem i postanowiłem choćby sam odwrócić losy spotkania, które jak narazie przegrywaliśmy. I się udalo, muszę pochwalić całą drużynę za grę w.Ostatnio działo, najpierw wystąpienie z naszych szeregów Bora, później wzajemne zarzuty co do zachowania róźnych osób w tym także mojego. W ramach sprostowania, to poczułem się dzisiaj okropnie obrażony przez jednego z moich byłych ziomków, który świadomie ubliżył mojej godności. Mam dosyć wszelkich docinek, nie zamierzam więcej tego tolerować, dlatego podjąłem taką a nie inną decyzję. Życze Wam wszystkiego najlepszego w działalności.

santamonia

Utwierdziłam w przkonaniu że warto i że nie będe żałować...nie wiem czy to dobrze że tak długo czekaliśmy.....chyba tak, on wyjaśnił sobie z byłą wszystko , ja poczekałam w międzyczasie wiele sie nauczyłam z moich byłych związków....i wiem, coś mi to mówi że będzie pięknie i i i i no nie wiem zajebiście??(hehe)
nagrode w audiotele wylosowała Kasia Sikorowska, paczka w posaci prezerwatyw zostanie.Taa!!)

yo!
ludzie co sie dzieje z monią, znowu jakiś dziwny stan(może zachorowałam jakoś umysłowo??). nie napisze co sie dzije bo sama nie wiem o co chodzi.

w sobote byłam na 50-tej rocznicy moich dziadków, skumajcie Ci ludzie są ze sobą bez przerwy przez 50 lat???boshe że tesh mozna tak sobie znaleźć jedną osobe z którą masz przeżyć dwie trzecie swojego zycia, ja tu najdłuższy rekordowy związek, który.Może dwóch osóbek które czasem były w stanie mnie wysłuchać ale i tak zawsze było na mnie.....wszystkie te problemy które były na wakacjach(rodzina)gdzie była jedna osoba która przynajmniej jakoś mnie podnosiła na duchu(ehhh), potem ehhhhh to z czym musiałam być zupełnie sama strata najbliższej osoby przy czym nagle odwrócenie sie odemnie znajomych i najbliższych gdy jush wtedy byłam naprawde SAMA,chyba mi to jush zostanie w psychice.

Blog Nie Wiadomo O Czym... - Onet.pl Blog

Wieczoru poruszaliśmy następny temat z "archiwum X", kiedy to wróciliśmy znowu do tematu dotyczącego jego zainteresowania dziewczynami z naszej klasy, zażartowałam "no to JA!:P..." żałuje tego po dzień dzisiejszy, w duchu modliłam się jednak(miałam dziwne przeczucie)żebym to nie była ja... a On "a gdybyś to była ty? to co?" i w tym momencie mnie zatkało"nie rozumiem"-udałam głupią...(...)

Musimy koniecznie porozmawiać. Całą noc ryczałam i zastanawiałam się jak Go odrzucić ale nie zranić, otóż mój przyjaciel jest strasznie czułym facetem, no ale ja sobie nie wyobrażam bycia z Nim. On wie o wszystkich moich najgłupszych sprawach, tajemnicach, o których żaden z moich byłych nigdy by się nie dowiedział, znamy się zbyt dobrze, znamy swoje słabe punkty. A ja nie umiem Go skrzywdzić, zresztą wszystko co krzywdzi moich bliskich i mnie w pewien sposób boli, a jeśli ja mam skrzywdzić, to.