O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Duchy

Sinux!!! Nasza szkoła xD

Czemu statystyki szamana rosną.
Spirit Control (kontrola ducha) polega na tym, że szaman wprowadza ducha do jakiegoś przedmiotu np. miecza dzięki czemu moc i wytrzymałość przedmiotu rośnie a sam przedmiot może zmienić krztałt, wielkość, wygląd a nawet właściwości.

Duchowe Medium
to nietypowy rodzaj szamana, ponieważ często nie posiada ducha stróża i ma moc czytania w myślach, przywołania jakiegokolwiek ducha z zaświatów oraz wyczuwa zło i dobro. Może wywołać każdego ducha znajdującego się po tamtej stronie i ich ilość też jest nie ograniczona. Duchy wywołane muszą słuchać woli swego medium.

Doshi (kapłan)

to szaman, który za pomocą specjalnych talizmanów (zaklęć) doshi potrafi ożywiać i kontrolować duchy zombie taki zombie nazywa się kyonshi. Często wykorzystuje się kyonshi do noszenia bagażu,ciężkich rzeczy do towarzystwa oraz walki. Kyonshi to pozszywane lalki w które wprowadzony jest duch. Nie mają one własnej woli. Muszą ślepo słuchać poleceń doshi. Doshi może kontrolować całe armie duchów zombie.

Nekromanta
podobnie jak doshi wykożystuje zmarłych (w postaci.

Turniej oczami Yoh Asakury (oraz przeszłość) - Onet.pl Blog

Byłem zadowolony. W lesie jest pełno komarów. Ale wróciliśmy tam gdzie ćwiczyliśmy. Rozpaliliśmy ogień.
-Dziadku przecież zawsze mówiłeś, że ludzie powinni wybierać własną drogę.- zacząłem
-Racja, ale bycie szamanem to nie kwestie wyboru. Urodziłeś się szamanem tak jak ja. Masz szansę stać się kimś wyjątkowym- powiedział
-Po co? Jakimś dziwakiem w sukience i w sandałach który chodzi na imprezy ze starymi duchami? I bez tego w szkole jest trudno znaleść kolegów.- powiedziałem
-Muszę się chyba pogodzić z tym, że czasy się zmieniły. Dzisiejsi ludzie nie wierzą w duchy i nie słyszeli o kimś takim jak szaman. Nie mają pojęcia o wielkim Turnieju. Nie wielu ma okazję wziąć w nim udział bo w końcu odbywa się raz na 500 lat. tylko spójrz popatrz na ludzkie miasta ciągnące się w nieskończoność. Budynki sięgają nieba zasłaniając gwiazdy. Człowiek myśli, że technologia go uratuje o jego losie zadecyduje zwycięsca Turnieju. Przez stulecia twoi przodkowie przygotowywali się do niego przekazując swoją wiedzę z pokolenia na pokolenie.- opowiadał dziadek
-To znaczy, że mogę się tego na prawdę nauczyć?- spytałem
-Tak mój chłopcze będziesz.

EWANGELIA BOŻA - Onet.pl Blog

Pragnie wód płynących, Tak dusza moja pragnie ciebie, Boże!
3. Dusza moja pragnie Boga, Boga żywego. Kiedyż przyjdę i ukażę się przed obliczem Boga?
(BW)

Kontaktować się z Bogiem może jedynie duch.

NOWE SERCE UZDALNIA NAS DO NOWYCH UPODOBAŃ I SKŁONNOŚCI, DO NOWYCH UCZUĆ I ZAINTERESOWANIA BOGIEM I RZECZAMI BOŻYM.

NOWY DUCH UZDALNIA NAS DO POSIADANIA NOWEGO KONTAKTU I WGLĄDU, DO NOWEJ DUCHOWEJ ZDOLNOŚCI WOBEC BOGA I RZECZY BOŻYCH.

Dawniej nie mieliśmy żadnych uczuć wobec Boga ani żadnego zainteresowania Bogiem; byliśmy słabi i brak nam było jakiejkolwiek zdolności poznawania Boga i rzeczy Bożych, ale również moc kontaktu z nimi i rozumienia ich.

Teraz jednak z nowym sercem i nowym duchem mamy nie tylko uczucia i zainteresowania dla Boga i rzeczy Bożych, ale również moc kontaktu z nimi i rozumienia ich.

TAK WIĘC KIEDY NASZE SERCE POKOCHA BOGA, DUCH GO DOTYKA; KIEDY SERCE ZNAJDZIE UPODOBANIE W RZECZACH BOŻYCH, DUCH JE ROZUMIE.

Odbiory Polikartusa - Onet.pl Blog

Uczucie, daje każdemu duchowi ludzkiemu wciąż nowy napływ Siły i Życia.

  Należy wybierać właściwe słowa zgodne z Prawdą.

  Słowa, które niosą ze sobą pozytywną energię, w których zawarte jest Światło a tym samym Życie.

  23 stycznia ponad 2000 lat temu Jezus Chrystus Nazarejczyk w Święto Róży, Dzień Miłości duchowej, podczas ostatniej wieczerzy w symboliczny sposób przekazał apostołom Siłę i Żywe Słowo, którym był i Jest.

  Następnie został bestialsko skatowany i zamordowany przez ówczesnych przywódców religijnych, których duchy obecnie znajdują się na Ziemi.

  Został zamordowany za to że budził ludzkie duchy do życia w Prawdzie.

  Przez dziesiątki, setki lat kościół i ich przywódcy religijni niszczyli Prawdę  zawartą w Słowie.

  Palili, grabili i mordowali ludzi, którzy stawali w obronie Słowa Pana.

  Cyklicznie organizowane są sobory czyli spotkania ''duchowieństwa'' na których radzi się w jaki sposób można podporządkować sobie ludzi i ukryć Prawdę.

  Biblia wielokrotnie jest zmieniana, a prawdziwe fakty zatajane.

  Zakonnicy.

Uzdrowiciel- Ewa - Onet.pl Blog

  Całkowicie zaufaj…..Panu, we wszystkim co wykonujesz, poczuj obecność opieki w swym życiu, pozwól się prowadzić, zaufaj, a nic złego Cię nie spotka.

  Proś i powierzaj siebie Panu i podążaj drogą przeznaczenia która daje najwięcej radości, żadne przeszkody pojawiające się na drodze nie są w stanie oprzeć się sile energii otrzymanej od Pana, która w głębokim przekonaniu jest największym wsparciem, daje dużo siły w dalszej drodze.

  Dziękuj Panu codziennie za opiekę, za obecność w Twym życiu, a sił Ci zdecydowanie więcej przybędzie i nie zapominaj uczucia w słowach wysyłać za sam fakt istnienia.

  Nie wątp nigdy i zaufaj Panu to życie na Ziemi będzie o wiele łatwiejsze i nie słuchaj ludzi wiecznie wątpiących chcących Tobie odebrać bezcenną siłę.

  Poczuj to w duchu, zaufaj swym odczuciom i pracuj nad sobą koniecznie to nigdy nie będziesz błądził w.

Duchy moich byłych

Blog Spiritusa Sanctusa, czyli filozofia prostego pustaczka.

Prawdziwą wolnością, jeżeli jest połączona z odpowiedzialnością za dokonane wybory. zakładając ze wolność bez jakiejkolwiek odpowiedzialności to fikcja, wolność jaką dysponujemy jest najgorszym, co może się bogu ducha winnemu człowiekowi przytrafić.

Ignorancja zaś jest najbardziej nieprzeniknioną tarczą, jaką może otoczyć się człowiek. to ona uchroni przed niewolą wolności. to ignorancja ustrzeże człowieka przed.Kobietami i "mniejszościami". Tak, niepełnosprawni, czy kobiety naprawdę muszą pracować w kopalniach, a w każdej firmie musi być co najmniej jeden murzyn, arab, czy chińczyk. Dlaczego więc nie toleruje się byłych ubeków? Dlaczego tolerancja wobec pedofili, nekrofili, czy innych osób o orientacji innej niż bi-, homo-, czy heteroseksualna jest wręcz wykluczona? (przy czym określanie tego jest bardzo umowne, bo tak samica homo.

Nie chce, i moze nawet nie potrzebuje, ale wtedy powinien zgwalcic dla przykladu, zeby ktos przypadkiem nie zgwalcil jego.
03:02, ssanctus
Link Dodaj komentarz »
piątek, 03 lipca 2009
a znowu se coś wrzucę, z moich nieumyślnie przedłużonych deliberacji gronowych

Neldelassea Nuindelothien et Quellehelediel - Onet.pl Blog


To co ma siłę, to co trwa bez wzgledu na pogodę ducha
Who.


19 czerwca 2005
lost
słowami z jednej z ulubionych moich stron (somethingawful.com):

"The craziest kid I ever knew tried to stab a teacher with safetysissors and jumped out of a second story window when it stabbingattempt failed. Totally out of nowhere. I think I was in the.
Jakby w swoimprywatnym notesie z numerami telefonów wyrwać kartkę, zmiąć ją iwyrzucić...

cóż... wolna wola
jeśli ta kartka naprawdę przeszkadza...

heeeh
ja mam nawet numery telefonów do wszystkich byłych... tych, z którymiutrzymuję kontakt i tych z którymi się nienawidzę << tozabrzmiało jakby ich były setki ;) >>

nie po to żeby dzwonić, nie żeby rozpamiętywać, ale żeby, gdy telefon zadzwoni.

Hermiona i draco.. - Onet.pl Blog

Odłożyć na półkę.
Za oknem nieśmiało spoglądał na nią pyzaty, biały księżyc, który na niebie pełnym gwiazd wyglądał nad wyraz rozkosznie. Hermiona spoglądała na niego co chwilę, aby dodać sobie otuchy i w duchu przeklinała własną głupotę, dlaczego nie poprosiła Harrego, aby z nią poszedł, przecież Hogwart już nie jest tak bezpieczny jak jeszcze kilka miesięcy temu.
Wreszcie doszła do biblioteki, w której ku jej.Zawsze się tego obawiałam, że przyjdzie taki moment, gdy... będę chciała opuścić bloga, że nie dokończę tej historii, że zawiodę siebie i przede wszystkim was moich czytelników, a raczej byłych czytelników. Moje przerwy w pisaniu są wręcz makabrycznie wielkie. Dlaczego?  Bo – och ta takie typowe- ale miałam dużo zajęć, lekcji, nauki, wiem, że gdybym bardzo chciała to jakoś bym wszystko tak.

Severus&Hermiona - Onet.pl Blog

Powoli, ale coraz to większymi krokami. Hermiona dowiedziała się o śmierci Severusa, podsłuchując rozmowy dyrektora i Harrego. Jej ból nie mógł równać się z pojęciem słowa ból. Całe dnie przesiadywała zamknięta, w byłych lochach Severusa. Rozmowy z jakie z nią przeprowadzali poszczególni, członkowie Zakonu Feniksa nie robiły na niej najmniejszych wrażeń. Wręcz przeciwnie. Myśląc, ze to oni wysłali go na misję, w której stracił.

Ta, mała znalazła tą, krętą ścieżkę do jego drzwi??

-Postaraj się, chodź na chwilę. Muszę cię ratować! Pomóż mi tylko przez chwilę, błagam...-Kiedy to ostatnio słowo padło z moich ust, nie zdałem sobie sprawy, że moje wnętrzności się wywróciły- teraz zagłuszało je powolne stukanie serca dziewczyny.

-Co?-zapytała głucho

Nie tylko z policzka. Biała bluzka, była poprzecinana w paru miejscach i poplamiona, bordowymi śladami zaschniętej krwi. Nie wiem ile minęło, czasu odkąd ostatni raz byłam w stanie coś zrozumieć. Ale modliłam się w duchu, aby to się zaraz skończyło.- Na razie, na nic mi się nie przyda. Nie chcę się złamać... Potrzebujemy osoby, która by na nią wpłynęła, skoro ty Bello nie możesz...- powiedział nadal cicho, lecz złowrogo