O czym chcesz poczytać na blogach?

Dsquared2

Mój własny świat - Onet.pl Blog

Tesame strony internetowe i nadal zostawiają te same piękne uśmiechy i te samekomentarze.

Każdy fan Tokio Hotel wie dokładnie, jakie są różnice między identycznymibliźniakami, oni mogą czytać lektury o tym. Potrafią mówić o ostatnich trendachmody- patrzenie na ciuchy Billa jest wystarczające. Albo danie rady, którą zprostownic powinieneś kupić, aby sprawić, żeby mieć włosy „na Georga”.


 

Tydzień Mody w Milanie 2009. Wraz z Deanem i Dan Caten (Dsquared2). „Fanimyślą, że ich idol jest dobry we wszystkim, co robi, nawet, jeśli nie ingerujeto w muzykę.”

Generalnie przez 5 lat Tokio Hotel stało się nie tylko muzyczna marką, alecałego rozdzielonego świata miliona ludzi. Zaglądają oni na czaty, poznająkażdego, niektórzy z nich wydają się bardzo przyjaźni, wielu z nich tworzy coskreatywnego. To będzie trwało dopóki gwiazda będzie świecić!

To stało się w świecie muzyki wiele razy. Wcześniej czy później plotki na tematrozpadu zespołu zaczęły się pojawiać. Dziennikarze i tabloidy zaczęły zacieraćręce czekając na detale. Ale nie tym.

tokio hotel

Jego androgyniczny wygląd, młody wiek i specyficzna fryzura przyniosły popularność wśród wielu nastoletnich dziewcząt. W sierpniu 2008 roku Bill Kaulitz został wybrany jako najbardziej atrakcyjny śpiewak na scenie przez czytelników hiszpańskiego magazynu Hola.

Bill ma figurę z wosku w muzeum Madame Tussaud's w Berlinie, odsłoniętą 30 września 2008[1].

W grudniu 2008 Bill Kaulitz zajął szóste miejsce w konkursie MTV News na "Mężczyznę Roku".

Wokalista Tokio Hotel zawsze interesował się modą, w dzieciństwie często projektował i szył własne ubrania. 19 stycznia 2010 roku otworzył on pokaz odzieży męskiej w Mediolanie z kolekcją jesień&zima bliźniaków Dean'a i Dan'a Caten na Dsquared2 Fashion Show prezentując strój upadłego anioła. Wystąpił wtedy pierwszy raz na.

Extraordinary lifestyle.

Rubik, nasza polska piękność. Pragnieniem moim jest być tą elitą. Wkraść się dniej. Elita najbardziej porządanych modelek, kobiet całego świata.
Z drugiej strony, już nawet nie chodzi o sam fakt zaistnienia w tej niezwykłej elicie, ale o noszenie tych wspaniałych kreacji. Jeśli tylko miałabym warunki, nie zastanawiałabym się dłużej czy dołączyć do tego hermetycznego kręgu. Przeszywa mnie dreszcz podniecenia już na samą myśl, że mogłabym mieć najnowszą suknię Lagerfelda z serii haute couture za niebagatelną cenę na sobie. Ten zniewalający czar wszystkich wielkich marek jak Chanel, Dior, Balenciaga, Gucci, Pucci, Kenzo, Cavalli, D&G, Ralph Lauren, Armani, Missoni, Givenchy, DSQUARED2, Belstaff, Burberry, Jean Paul Gaultier, YSL, Viktor & Rolf, Sonia Rykiel, Louis Vuitton, Michael Kors, Marc Jacobs, Donna Karan, Balmain, Etro, Valentino, Ellie Saab, Christian Lacroix, Alexander McQueen, Guy Laroche, Hermes, Gianfranco Ferre, Versace... można by wymieniać w nieskończoność.
Moja miłość do mody jest silniejsza od jakiejkolwiek innej. To moja pasja, z której nie zrezygnuję wbrew wszystkim i wszystkiemu.
I dążyć muszę, nawet po trupach...

by Cath.
{xxoutrageousxx}
skomentuj (3)
W imię czego?! ANA.Dziwią się ludzie pod każdym względem i na każdym kroku skąd się wziął mój "chory" punkt.

Tokio Hotel

Został wybrany jako najbardziej atrakcyjny śpiewak na scenie przez czytelników hiszpańskiego magazynu Hola.

Bill ma figurę z wosku w muzeum Madame Tussaud's w Berlinie, odsłoniętą 30 września 2008[1].

W grudniu 2008 Bill Kaulitz zajął szóste miejsce w konkursie MTV News na "Mężczyznę Roku".

Wokalista Tokio Hotel zawsze interesował się modą, w dzieciństwie często projektował i szył własne ubrania. 19 stycznia 2010 roku otworzył on pokaz odzieży męskiej w Mediolanie z kolekcją jesień&zima bliźniaków Dean'a i Dan'a Caten na Dsquared2 Fashion Show prezentując strój upadłego anioła. Wystąpił wtedy pierwszy raz na wybiegu.Bill został zaproszony również na inne pokazy wraz ze swoim bratem Tomem Kaulitzem jako gość specjalny.


Georg Mortiz Hagen Listing (ur. 31 marca 1987 roku w Halle) - basista w zespole Tokio Hotel. Jest jedynakiem. W wieku sześciu lat zaczął uczyć się gry na gitarze basowej. W 2001 roku dołączył wraz z Gustavem Schaferem do Toma i Billa Kaulitzów..