O czym chcesz poczytać na blogach?

Drużyna a

naruto - Onet.pl Blog

opis postaci : ....Chouji jest "grubo kościsty ".Nienawidzi gdy sie go nazywa grubasem to dla niego "zakazane słowo".Gdy był mały dzici nie chciały się z nim bawić bo był gruby i zawsze z nim przegrywały. Dopiero mały Shikamaru zaczoł się z nim przyjaźnić.Od tej pory są najlepszymi przyjaciółmi. Pochodzi z klanu Akimichi . Razem z Ino i Shikamaru tworzą formację Ino-Shika-Cho.

 

Sarutobi Asuma

   

  

wiek : 28/shippuuden 30

ur : 18 października

wioska : konoha

rodzina : Ojciec 3 hokage bratanek Konohamaru

drużyna :10

skład drużyny : Nara Shikamaru , Yamanako Ino , Akimichi Chouji

opis postaci : Ulubioną rzeczą Asumy jest papieros....(palenie zabija :)Asuma walczy dziwną bronią nie wiemy do końca co to jest, ale fajnie wygląda.

Turniej Halowej Piłki Nożnej w Ryjewie 28-29.01.2012

W celu zasięgnięcia bliższych informacji prosimy o kontakt z Organatorami THPN

 

 

 

 

11:38, maciej_130285
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 28 lutego 2011
IV THPN NA YOUTUBE
W rozwinięciu filmiki nagrane przez zawodników mistrza IV THPN - Anfang Bydgoszcz.
RELACJA - część 8
IV Turniej Halowej Piłki Nożnej to już historia. W ciągu dwóch dni odbyło się 50 meczy (miało być 52, lecz zanotowaliśmy 2 walkowery). Na parkiecie pojawiło się niemal 200 zawodników. Mistrzem IV THPN została drużyna debiutująca w ryjewskiej imprezie – bydgoski Anfang. Drugie miejsce na podium zajęła sztumska drużyna Telcom. Natomiast na najniższym stopniu podium znalazła się drużyna gospodarzy – TT Ryjewo.
Więcej »

14:25,

KLOPOTLIWY-SHIPPUUDEN - bloog.pl

    Będąc już w centrum Konohy nie spotkał tego kogo chciał, ale zobaczył swoją sensei rozmawiającą z Sakurą:
- Kurenai-sensei proszę, pozwól mi iść z wami na tą misję. – błagała różowo włosa. – Rozmawiałam z Tsunade-sama, ona mnie poparła. Powiedziała, że medyk-ninja przyda się. 
- Rozumiem, że martwisz się o Naruto, ale czy jesteś tego pewna? 
- Tak. Nie mogę pozwolić mu odejść… - jej oczy błyszczały tak jakby zaraz miała się popłakać. Na ten widok Kurenai zmiękła. 
- Dobrze. Za 15 minut spotykamy się przy bramie głównej. Nie przyjdź za późno, bo wyruszymy bez Ciebie.
- Hai. – pobiegła w stronę domu, gdy usłyszała jeszcze ostatnie.

        Po nocy pełnej smutku i łez, nastał piękny dzień. Ptaki ćwierkały i latały nad całą Konohą. Wszystkie dzieci szły do Akademii Ninja, starsi wyruszali na misje lub treningi. Tylko drużyna ósma czekała, na pojawienie się ostatniego członka – Hinaty, która przez całą noc opłakiwała Naruto. Ponieważ wiedziała, że chłopak bardzo pragnie, aby Sasuke powrócił do wioski, i że zrobi wszystko żeby tak się stało. Lecz po wczorajszej rozmowie była pewna jednego, może już nigdy nie zobaczy Uzumakiego. Przypominając sobie rozmowę myślała.

Blog gminy Olesno

Sąsiad zza miedzy – Dąbrówki -  tuła się po boiskach klasy B. Odwieczna rywalizacja pomiędzy tymi dwoma drużynami zauważalna jest na każdym kroku. Olesno pochwalić się może tym, że występuje w rozgrywkach o jedną klasę wyżej, jednak o tym, że dostaje przysłowiowe „baty” w każdy meczu już nie wspomina. Dąbrówki natomiast walczą o awans do tejże klasy, bez wątpienia zazdroszcząc drużynie z Olesna. Niejedna osoba pamięta mecze Dąbrówek, które w przepięknym stylu pokonywały kolejnych przeciwników, niejednokrotnie w pełnych dramaturgii meczach. Mała wieś – Dąbrówki Breńskie- potrafiła spośród swych mieszkańców wybrać kadrę młodych, zdolnych chłopaków, którzy pełni zawziętości, chęci sukcesu tracili zdrowie walcząc do upadłego w meczach rozgrywek B-klasy, starając się wywalczyć historyczny awans do A klasy. Weźmy pod lupę Tomka Wąsowicza. Prowadził on drużynę Dąbrówek prosto do awansu. Niejednokrotnie w pojedynkę wygrywał mecze, które cała jego drużyna spisała już na straty. Ile razy na boisku utykał, walcząc z bólem kolana? Ile razy zza bocznej linii słyszeć się dało „A, Kornik już utyka, to po grze”, a mimo to nie schodził, bo wciąż wierzył w swą drużynę. Wielu zawodników Iskry odniosło wiele kontuzji, przeszło mnóstwo wyrzeczeń, litry potu wylało na swoim boisku, by wywalczyć.

2 PŻDH "DROGA"

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi