O czym chcesz poczytać na blogach?

Drukarki laserowe

TanieWinoBranie - Onet.pl Blog  

Tajemnicze wino. Importer o nazwie TIM z Bielska-Białej milczy na temat jego rocznika.Czy chociażby użytych szczepów. Może sam producent coś na ten temat napisał na kontr-etykiecie ale firma TIM skutecznie i trwale to zakleiła swoją, przecudnej urody (prosto z biurowej drukarki laserowej), naklejką (zaklejką?).

Etykieta tego wina mi się spodobała. Przywiodła jakieś wspomnienia zacnych butelek z Rioja. Zaryzykowałem.

Nos: zapach wina, wina pachnącego winem, fermentacją. Po napowietrzeniu - bez zmian, Niefajnie.

Usta: "ostrawe", dość kanciaste,.

BLOG PRZENIESIONY ZE WZGLEDOW STATEGICZNO TAKTYCZNYCH

zaczynam sie lepić..:(
wczoraj wawa...ta zasrana pieprzona w dupę jeb*na stolica, nie znoszę tego miasta..fee
wizowanie zajęło mi ponad 3h a mogłam się uwinąć szybko gdybym:
* miała stempel z banku (i nie musiała do niego lecie na drugi koniec centrum)
* miała druk z drukarki laserowej a nie igłowej..(co załatwiłam w biurze podań i wniosków, gdzie chcieli ode mnie wydębić 30zl, ale byłam juz tak roztrzęsiona, że załamanym głosem powiedziałam, że nie mam -kłamstwo- i mnie wypuściła ohydna baba, która godzinę szukała "@" na klawiaturze)

koniec.

What a wonderful world - Onet.pl Blog

Znów jestem bezrobotna… a może inaczej, uznałam, że najwyższa pora się przekwalifikować.  Doszłam bowiem do wniosku, że rola wielofunkcyjnej drukarki laserowej  z zaskakującą skutecznością przyczynia się do błyskawicznej degradacji moich własnych, osobistych i jednak wciąż stosunkowo wysoko cenionych, szarych komórek. Komórek, które zdają się być niezbędnym elementem układanki noszącej.

Świat wg kota Filemona

Najbardziej oddziałują na naszą wyobraźnię.

Przykłady rzeczy nowych, a psujących się szybciej niż stare, po obejrzeniu mnożą się niczym króliki. Moja kulkowa mysz, którą mam od podstawówki ciągle działa, a laserowa mojego brata popsuła się po jakichś dwóch latach używania. Mój stara Nokia działa, pomimo, że w tym czasie moim znajomym zdechło po kilka smartfonów. Aparaty fotograficzne? Lustrzanka jednoobiektywowa radzieckiej konstrukcji działa już około 28 lat, cyfrówka pociągnęła kilka, przy.

Nieźle, a przeżyło już wiele krzeseł. Stare drzwi są zrobione z litego drewna, a nie kartonu i ponowne malowanie ich ma sens. Naprawianie tych wszystkich rzeczy kiedy były tworzone miało sens, a przy odrobinie wysiłku dalej ma ten sens.

Czymś obrzydliwym jest “termin przydatności” drukarek atramentowych, skazuje na zniszczenie pełnowartościowe rzeczy, tylko dla żądzy zysku.

Po tym dokumencie zraziłam się do Apple, zawsze myślałam, że to solidna firma, z produktami, które mają służyć dłużej, firma dbającą o swój “zielony” wizerunek, jak widać.

Zapiski niesforne - Onet.pl Blog

Praca konkursowa została ukończona, wyprawiona kurierem do stolicy i z niecierpliwością czekamy na wyniki. Ostateczny wygląd przeszedł nawet moje najśmielsze oczekiwania. Jednak co drukarnia, to drukarnia – i papier i jakość wydruku inna niż zwykła drukarka, choćby najlepsza – laserowa. No dobra – nie znam się, ale wyszło nam cudo. Teraz tylko jeszcze sponsora przydałoby się znaleźć, by drugi egzemplarz mógł być wyeksponowany w szkolnej Izbie Regionalnej. W końcu byłoby się znów czym chwalić przy każdej okazji…

Temu stosik spraw różnych, leżących odłogiem pod szafą, tuż za moimi plecami, jest coraz mniejszy. Finalizujemy też z dzieciakami kolejny projekt żydowski, więc do zajęć dodatkowych dochodzi mi mailowo-telefoniczna konferencja z drukarnią, ewentualnie spacery do tejże, gdyż możliwości zwykłej drukarki wysiadają wobec pomysłów tej zakręconej grupy. Ale to cieszy, że jednak jest grupa uczniów, z którymi można dużo zrobić, które mają swoje pomysły i które zrobią niemal wszystko, by te pomysły wcielić w życie. Nawet przekonają właściciela drukarni, by wydrukował 4-metrowy zwój.