O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Drukarki

Materiały i artykuły biurowe

Warto sprawdzić, jaki pakiet gwarancyjny oferuje dany producent oraz czy możemy się starać o wymianę produktu i na jakich warunkach - radzi wiceprezes firmy Laserton.

„Jeśli nie widać różnicy to, po co przepłacać


Użycie tego reklamowego sloganu pewnego proszku do prania w odniesieniu do alternatywnych cartridge'y wydaje się w tym przypadku zasadne. Stosowanie oryginalnych tonerów oznacza pewną pracę i bardzo dobrą jakość wydruków, ale ma dość znaczącą wadę - wysoką cenę. Podczas gdy zamienniki możemy dostać nawet trzy razy taniej niż oryginały, a jakość i trwałość wydruków oraz żywotność drukarki jest przy ich zastosowaniu porównywalna z efektami pracy oryginalnego cartridge’a.

Autorem artykułu jest Natalia Rostworowska. Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Tagi: tonery
23:05, netbiuro
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 15 marca 2011
Jak skończyć odwlekanie i zabrać się do pracy ?

Sprawdzone sposoby na.

Potrzebne i ciekawe

Płaski z podajnikiem dokumentów: Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca na biurku na większy sprzęt, powinieneś wziąć pod uwagę urządzenia wielofunkcyjne ze skanerem płaskim. Płaski skaner daje możliwość skanowania wszystko można umieścić na szybie, w tym zdjęci, obrazów i innych rzeczy, które nie przechodzą przez podajnik dokumentów. Jednak, jeśli kiedykolwiek bedziesz skanować wiele dokumentów, lub jeśli chcesz wysłać wielostronicowe faksy, będziesz chcieł poszukać drukarek wielofunkcyjnych, które zawierają podajniki dokumentów oprócz skanera płaskiego. Podajniki dokumentów pozwalają umieścić stos dokumentów w urządzeniu i odejść, gdy skanuje drukarki, kopie lub faksy.
    * Druk dwustronny: Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować drukowania raportów do szkoły lub firmy, lub jeśli po prostu chcesz zaoszczędzić papier w przypadku drukowania ogromnych dokumentów, druk dwustronny to wybawienie. Ta funkcja daje możliwość drukowania zarówno z przodu jak i z tyłu dokumentu. Jest to szczególnie przydatne, jeśli planujesz kopiowania dokumentu, który jest już dwustronny.
    * Możliwość drukowania na nietypowych papierach, takich jak koperty i papier fotograficzny. Najlepsze urządzenie wielofunkcyjne wspierać wszelkie standardy w druku, od drukowania kopert i etykiet do drukowania na dziwnie.

kasa fiskalna, kasy fiskalne, drukarki fiskalne, drukarka fi - mBlog

Liderem na polskim rynku, dostępne są różne modele, których funkcje i możliwości są uzależnione od specyfiki klienta kupującego kasę. Różnorodność odnosi się np. do pojemności baz, efektywności pracy. Kasy fiskalne, które wykorzystuje się w hipermarketach, dużych sklepach i hurtowniach samoobsługowych, wielobranżowych, to bazy asortymentowe, opracowane z myślą o setkach czy tysiącach pozycji. Trzeba bowiem pamiętać, że taka kasa fiskalna każdego dnia obsługuje setki klientów, kupujących kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt pozycji. Również mniejsze placówki korzystają z kas fiskalnych, wag elektronicznych. Niektóre zaś wykorzystują w pracy drukarki fiskalne. Są to również urządzenia pozwalające na bieżącą ewidencję sprzedaży, zapisują niektóre raporty i wydruki. W zależności od specyfiki firmy, która kupuje i stosuje taki sprzęt, drukarka fiskalna może generować wiele wydruków, w tym nawet faktury VAT. Sprawdza się np. w placówkach handlowych o dużym nasileniu ruchu, które jednak nie są zobligowane do używania kas fiskalnych. W ofercie firmy posnet klienci znajdą szeroki wybór zarówno w zakresie drukarek, jak i kas fiskalnych. Znajdą proste urządzenia, stosowane w małych placówkach usługowych, handlowych, jak również drukarki fiskalne, wyprodukowane z myślą o dużym nasileniu ruchu,.

Blog zaproszeniaslub

Słów o podstawowych narzędziach jakie są niezbędne przy projektowaniu zaproszeń. Otóż musicie mieć komputer oraz drukarkę (oczywiście przypuszczam, że wśród nas są osoby które potrafią łasnie kaligrafować, ale tych jest bardzo mało). Jaki komputer? Nie musi być ani nowy, ani mocny, dobrze żeby posiadał dość duży ekran ponieważ lepiej i łatwiej na takim się pracuję i ma się lepszy ogląd całej sytuacji.

 Drukarka - najlepiej taka która może drukować w kolorze, aczkolwiek nie jest to jakieś szczególnie niezbędne ponieważ przy czarno białych wydrukach można uzyskać bardzo fajne efekty. Nie polecam drukarki igłowej - chyba, że rzeczywiście mamy jakiś nietypowy pomysł np. na zaproszenia ślubne w charakterze z późnego gierka - jakieś pismo urzędowe lub wezwanie na komendę itp. Zdecydowanie lepsze będą urządzenia atramentowe lub laserowe. Szczególnie to drugie jest godne polecenia ponieważ nie występuje przy drukowaniu na np. perłowych papierach błedy typu smugi czy rozmazania. No i koszt nadruku urządzenia laserowego jest mniejszy. 

Oprogramowanie - oczywiście potrzebujemy systemu. Do tego najlepiej nadający się dla Was program graficzny - gimp. Dlaczego on? Ponieważ jest darmowy, można go ściągnąć z wielu źródeł i.

Nasztekst - bloog.pl

Kategorie
  • wszystkie

Drukarki dla sklepów

sobota, 22 października 2011 6:08
Drukarki fiskalne mają przeważnie małe rozmiary, a także ergonomiczna obudowę. Drukarka fiskalna posiada wydajny akumulator, a ponadto posiada również trwały mechanizm drukujący. Drukarki fiskalizujące przydają się zarówno w handlu obwoźnym, a także w miejscach, gdzie jest ograniczona powierzchnia stanowiska kasowego. Drukarki posiadają sporą liczbę kodów towarowych, a także rozmaite funkcje użytkowe. Takie funkcje pozwalają na prowadzenie swobodnie działalności handlowej.
Zaletami takich drukarek jest to, że posiadają one mocną konstrukcję obudowy, a także są zdolne do pracy mobilnej. Mają one również możliwość komunikacji bezprzewodowej, a ponadto mogą mieć samodzielną wymianę akumulatora. Dobrze jest, jeśli drukarki fiskalne posiadają funkcjonalne akcesoria, a ponadto posiadają rozmaite interfejsy komunikacyjne. Producenci.

Drukarki laserowe

Elmaris Gets Worse.

Sekretarz tajemniczo uśmiechając informuje mnie że będę zajmować równie tajemnicze stanowisko informacji turystycznej i obsługę interesanta. Pewnego dnia przybywają meble i sprzęt i owo tajemnicze stanowisko staje się rzeczywistością. Uśmiecham się na widok monitora ciekłokrystalicznego i laserowej drukarki, ale tydzień później czuję się nieswojo. Mimo zorganizowania sobie rozmaitej ilości folderów, wniosków i druczków dla interesantów, ci demonstracyjnie mnie olewają, omijając szerokim łukiem. Nudząc się niemiłosiernie, rozwiązuję testy na prawko, doznając lekkiego wyrzutu sumienia.

Osobowe.

Się nad tym głowić, ponieważ świat i tak jest już na tyle popieprzony, że prócz jeszcze większego popieprzenia niewiele może mu już zaszkodzić. Nadal pozostaje we mnie to niejasne poczucie, że koniec świata będzie miał coś wspólnego z supermarketami. A było to tak.

Potrzebowałem drukarki. I to bardzo, nie był to jakiś kaprys, pierdoła, tylko konkretna potrzeba ze względu tego, że jako główny księgowy w firmie którą prowadzę -- ciągle muszę drukować jakieś pisma, druki i inne tego typu zusy. A ponieważ zarobiony jestem, to zamówiłem drukarkę do domu, co w sumie wielkiego znaczenia w tej opowieści nie ma ale skoro już o tym piszę, to wspomnę. No i przyszła, dzisiaj, w sobotę. Piękna laserowa drukareczka, stylowo srebrno szara, ach i och. Lecz kiedy już złożyłem ją do kupy, okazało się, że zabrakło kabla USB. Po ponownym przekopaniu wszystkich kartonów sztuk jeden upewniłem się w pewności, że tego kabla po prostu nie ma.

I tak stwiedziłem, że muszę wyjść do TESCO..